• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    07:37 πμ, Κυριακή 06 Μαρ 201607:37 πμ, 06 Μαρ 2016
    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    Πλούσιο είναι το πρόγραμμα των σημερινών (06/03) αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων, όπου δεσπόζει, μεταξύ άλλων, ο τελικός του Κυπέλλου μπάσκετ.

    Αναλυτικά

    08:00

    Eurosport 2

    Motocross: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

    Si Racha, Thailand - Race 1 MXGP

    10:00

    Eurosport 2

    Motocross: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

    Si Racha, Thailand - MX2 - Race 2

    10:15

    Eurosport 1

    Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

    Kranjska Gora, Slovenia - Men's Slalom 1st Leg

    11:00

    Eurosport 2

    Motocross: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

    Si Racha, Thailand - Race 2 MXGP

    11:30

    Eurosport 1

    Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

    Jasna, Slovakia - Women's Slalom 1st Leg

    12:00

    Eurosport 2

    Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο

    Veysonnaz, Switzerland - Team - Snowboard Cross

    13:00

    OTE Sport 2 HD

    Μπέτις - Γρανάδα

    La Liga

    13:00

    OTE Sport 6 HD

    Αβελίνο - Καντού

    Serie A

    13:15

    Eurosport 1

    Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

    Kranjska Gora, Slovenia - Men's Slalom 2nd Leg

    13:30

    OTE Sport 7 HD

    Τορίνο - Λάτσιο

    Serie A

    13:30

    OTE Sport 4 HD

    Γκραν Κανάρια - Ρεάλ Μαδρίτης

    Liga Endesa

    14:30

    OTE Sport 3 HD

    Χάιντενχαϊμ - Ζανκτ Πάουλι

    Bundesliga 2

    14:30

    Eurosport 2

    Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

    Jasna, Slovakia - Women's Slalom 2nd Leg

    14:30

    Eurosport 1

    Δίαθλο: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

    Oslo, Norway - Men's Pursuit

    15:00

    Novasports 3

    Πανθρακικός - ΠΑΟΚ

    Super League

    15:00

    OTE Sport 2 HD

    Κέρκυρα - Τρίκαλα

    Football League

    15:30

    Novasports 6

    Βίλεμ - Άγιαξ

    Πρωτάθλημα Ολλανδία

    15:30

    OTE Sport 1 HD

    Κρίσταλ Πάλας - Λίβερπουλ

    Premier League

    15:45

    Eurosport 1

    Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο

    Schonach, Germany - 15km

    16:00

    OTE Sport 7 HD

    Φροζινόνε - Ουντινέζε

    Serie A

    16:00

    OTE Sport 5 HD

    Αταλάντα - Γιουβέντους

    Serie A

    16:00

    OTE Sport 8 HD

    Τζένοα - Έμπολι

    Serie A

    16:00

    OTE Sport 6 HD

    Σασουόλο - Μίλαν

    Serie A

    16:30

    OTE Sport 3 HD

    Μάιντς - Ντάρμσταντ

    Bundesliga

    17:00

    Eurosport 1

    Δίαθλο: Παγκόσμιο πρωτάθλημα

    Oslo, Norway - Women's Pursuit

    17:00

    OTE Sport 2 HD

    Έιμπαρ - Μπαρτσελόνα

    La Liga

    17:15

    Novasports 3

    Βέροια - Λεβαδειακός

    Super League

    17:15

    Novasports 4

    Ξάνθη - ΑΕΛ Καλλονής

    Super League

    17:30

    Novasports 2

    Φάρος Κερατσινίου - Παναθηναϊκός

    Κύπελλο Ελλάδος – Τελικός

    18:00

    OTE Sport 1 HD

    Γουέστ Μπρομ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

    Premier League

    18:00

    OTE Sport 5 HD

    Παρί Σεν Ζερμέν - Φλένσμπουργκ

    Champions League

    18:30

    Novasports 6

    ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Σπαρτάκ Μόσχας

    Πρωτάθλημα Ρωσίας

    18:30

    OTE Sport 6 HD

    Καρσίγιακα - Αναντολού Εφές

    Super Ligi

    18:30

    OTE Sport 3 HD

    Αμβούργο - Χέρτα

    Bundesliga

    19:00

    OTE Sport 4 HD

    Μπαρτσελόνα - Ουνικάχα

    Liga Endesa

    19:00

    OTE Sport 8 HD

    Τσιβιτανόβα - Τρεντίνο

    SuperLega

    19:15

    OTE Sport 2 HD

    Σπόρτινγκ Χιχόν - Αθλέτικ Μπιλμπάο

    La Liga

    19:15

    OTE Sport 7 HD

    Ρεάλ Σοθιεδάδ - Λεβάντε

    La Liga

    19:30

    Novasports 1

    Παναθηναϊκός - Ατρόμητος

    Super League

    20:00

    FOX Sports

    Houston Astros - Toronto Blue Jays

    MLB Spring Training

    20:00

    OTE Sport 5 HD

    WRC: Ράλι Μεξικού

    SS22 Agua Zarca 2

    20:30

    Eurosport 1

    New York Red Bulls - Toronto FC

    MLS

    20:45

    Eurosport 2

    Chicago - New York City FC

    MLS

    21:30

    OTE Sport 2 HD

    Βαλένθια - Ατλέτικο Μαδρίτης

    La Liga

    21:45

    OTE Sport 1 HD

    Ίντερ - Παλέρμο

    Serie A

    22:00

    Novasports 2

    Λιόν - Γκινγκάμπ

    Ligue 1

    22:30

    OTE Sport 4 HD

    Λος Άντζελες Κλίπερς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς

    ΝΒΑ

    22:30

    Novasports 3

    Μπράγκα - Πόρτο

    Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    23:45

    Eurosport 1

    Portland Timbers - Columbus Crew SC

    MLS

    00:00

    FOX Sports

    Chicago Blackhawks - Detroit Red Wings

    NHL

    01:00

    OTE Sport 4 HD

    Ντιτρόιτ Πίστονς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς

    ΝΒΑ

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα