• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 14/2/2016

    9:06 πμ, Κυριακή 14 Φεβ 2016 9:06 πμ, Κυριακή 14 Φεβ 2016

    Η αναμέτρηση του ΠΑΣ και του Παναθηναϊκού στα Γιάννινα καθώς και το All Star Game του ΝΒΑ ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα των σημερινών αθλητικών μεταδόσεων.

    Το πρόγραμμα αναλυτικά:

    09:45 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - 1η κούρσα, Γερμανία

    10:45 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - 2η κούρσα, Γερμανία

    11:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Σύνθετη ελεύθερη κατάβαση γυναικών, Ελβετία

    12:30 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ FMS Γυναικών, Σουηδία

    13:00 OTE Sport 5 HD, WRC: Ράλι Σουηδίας SS23 Varmullsasen 2

    13:00 OTE Sport 8 HD, Πέζαρο - Ρέτζιο Εμίλια Serie A

    13:00 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Σοσιεδάδ – Γρανάδα La Liga

    13:15 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ski Cross, Σουηδία

    13:30 OTE Sport 4 HD, Ρεάλ Μαδρίτης – Χιπούθκοα Liga Endesa

    13:30 Novasports 3, Χρόνινχεν – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδία

    13:30 OTE Sport 7 HD, Μίλαν – Τζένια Serie A

    14:00 OTE Sport 1 HD, Άρσεναλ – Λέστερ Premier League

    14:30 OTE Sport 3 HD, Φράιμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2

    15:00 Novasports 2, ΠΑΣ Γιάννινα – Παναθηναϊκός Super League

    15:00 Eurosport 2, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 95 Γυναίκες, Σλοβενία

    15:30 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο 15χλμ FMS Ανδρών, Σουηδία

    15:30 Novasports 4, Τσβόλε – Φέγενορντ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    16:00 ΕΡΤ2, Άρης – Παναθηναϊκός Α1 γυναικών

    16:00 OTE Sport 5 HD, Ουντινέζε – Μπαλόνια Serie A

    16:00 OTE Sport 8 HD, Παλέρμο – Τορίνο Serie A

    16:00 OTE Sport 7 HD, Σαμπντόρια – Αταλάντα Serie A

    16:05 OTE Sport 1 HD, Άστον Βίλα – Λίβερπουλ Premier League

    16:30 OTE Sport 3 HD, Αμβούργο – Γκλάντμπαχ Bundesliga

    16:30 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 225, Νορβηγία

    16:30 OTE Sport 6 HD, ATP 500 Ρότερνταμ, τελικός

    17:00 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη - Λας Πάλμας La Liga

    17:15 Novasports 3, ΑΕΛ Καλλονής – Πανιώνιος Super League

    17:15 Novasports 2, Παναιτωλικός – Λεβαδειακός Super League

    17:45 Novasports 4, Νάιμεχεν – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    18:00 OTE Sport 7 HD, Τρεντίνο – Μολφέτα SuperLega

    18:00 ΕΡΤ2, Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού 2η μέρα

    18:15 OTE Sport 1 HD, Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ Premier League

    18:30 OTE Sport 3 HD, Άουγκσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

    18:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σκυταλοδρομία γυναικών, ΗΠΑ

    19:00 OTE Sport 8 HD, ATP 250 Μπουένος Άιρες, τελικός

    19:15 OTE Sport 2 HD, Χετάφε - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

    19:30 Novasports 1, ΠΑΟΚ – Ηρακλής Super League

    20:30 OTE Sport 5 HD, Γκραν Κανάρια – Μπιλμπάο Liga Endesa

    20:30 OTE Sport 6 HD, Φλένσμπουργκ – Κίελο Champions League

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα