Οι αθλητικές μεταδόσεις 4/9/2021

Τα προκριματικά στην ευρωπαϊκή ζώνη για το Παγκόσμιο Κύπελλο και η αναμέτρηση Μαρία Σάκκαρη – Πέτρα Κβίτοβα για το US Open ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

11:30 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 Ζάντβουρτ, Ολλανδία – 1ος αγώνας

12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Ολλανδίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 – Γκραν Πρι Ολλανδίας Κατατακτήριες Δοκιμές

15:55 ΕΡΤ2 Formula 1 – Γκραν Πρι Ολλανδίας Κατατακτήριες Δοκιμές

16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Φινλανδία – Καζακστάν Ευρωπαϊκά Προκριματικά

17:25 COSMOTE SPORT 5 HD W Series Ζάντβουρτ, Ολλανδία – Αγώνας

18:00 Novasports Prime Μονακό – Περιστέρι Tournament against COVID-19

18:00 COSMOTE SPORT 4 HD Βόλος ΝΠΣ – Νίκη Βόλου Φιλικός Αγώνας

18:00 ΕΡΤ Sports 2 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Γυναικών, Βελιδράδι, μικρός τελικός Βόλεϊ

18:30 ΕΡΤ3 Βέλγιο – Ελλάδα Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών

18:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 Ζάντβουρτ, Ολλανδία – 2ος αγώνας

19:00 Eurosport 1 Μαρία Σάκκαρη – Πέτρα Κβίτοβα US Open

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σλοβενία – Μάλτα Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κύπρος – Ρωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λετονία – Νορβηγία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ιρλανδία – Αζερμπαϊτζάν Ευρωπαϊκά Προκριματικά

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Σερβία – Λουξεμβούργο Ευρωπαϊκά Προκριματικά

20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κίελο – Λέμγκο Bundesliga χάντμπολ

20:30 Novasports Prime Ολυμπιακός – Λαύριο Tournament against COVID-19

21:00 ΕΡΤ3 Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Γυναικών Τελικός

21:30 ΕΡΤ Sports 2 Σερβία – Πολωνία Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Βόλεϊ Ανδρών

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Νήσοι Φερόες – Δανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Γιβραλτάρ – Τουρκία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Σκωτία – Μολδαβία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD Ισραήλ – Αυστρία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Σλοβακία – Κροατία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ουκρανία – Γαλλία Ευρωπαϊκά Προκριματικά

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ολλανδία – Μαυροβούνιο Ευρωπαϊκά Προκριματικά

22:00 Novasports 1HD Αλμερία – Μάλαγα Β’ Ισπανίας

23:45 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night Ντέρεκ Μπράνσον – Ντάρεν Τιλ

Μοιράσου το:
σχολίασε κι εσύ

Ενημερωθείτε πρώτοι με τον τρόπο που θέλετε.