Ποδοσφαιρικοί αγώνες για τα πλέι οφ του ελληνικού πρωταθλήματος καθώς και από τα πρωταθλήματα Αγγλίας, Ισπανίας, Πορτογαλίας και Ιταλίας ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.
09:00 FOX Sports
Eels – Roosters
NRL
10:15 Eurosport 2
ETC Cup
Budapest, Hungary
11:15 Eurosport 2
ETC Cup
Budapest, Hungary
12:30 Eurosport 2
Supersport: Παγκόσμιο πρωτάθλημα
Imola, Italy
12:30 Eurosport 1
Porsche Supercup Barcelona
Spain
13:30 Eurosport 1
Παγκόσμιο πρωτάθλημα αυτοκινήτων τουρισμού Hungaroring
13:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Ίντερ – Σασουόλο
14:00 Eurosport 2
Superbike: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Imola
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Γκραν Κανάρια – Μπιλμπάο
Liga Endesa
14:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Κρίσταλ Πάλας – Χαλ
Premier League
15:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1
GP Ισπανίας
15:00 ΕΡΤ2
Formula 1
GP Ισπανίας Αγώνας
15:15 Eurosport 2 Supersport
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Imola
15:30 Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας
16:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Τορίνο – Νάπολι
Serie A
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Κάλιαρι – Έμπολι
16:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Κροτόνε – Ουντινέζε
16:15 COSMOTE SPORT 1 HD
Γουέστ Χαμ – Λίβερπουλ
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD
Ανόβερο – Στουτγάρδη
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Αλαβές – Θέλτα
17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
ΑΕΚ – Παναθηναϊκός
Stoiximan.gr Basket League – Playoffs
17:00 ΕΡΤ3
Λαμία – Απόλλων Σμύρνης
Stoiximan.gr Football League
18:15 Novasports 2HD
Πανιώνιος – Παναθηναϊκός
Super League Playoffs
18:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
19:00 Eurosport 2
Blancpain Endurance Series Silverstone
United Kingdom
19:30 Eurosport 1
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα γυναικών
U-17 Τελικός
19:30 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters Μαδρίτη, τελικός
20:00 Novasports 3HD
Πόρτο – Πάσος Φερέιρα
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας
20:30 FOX Sports
Boston Red Sox – Tampa Bay Rays
20:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Αρμάνι Μιλάνο – Κάπο ντ’ Ορλάντο Serie A –
20:30 Novasports 1HD
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Super League Playoffs
21:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη
21:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Λεγκανές
21:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Μπέτις – Ατλέτικο Μαδρίτης
21:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Λας Πάλμας – Μπαρτσελόνα
21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Ρόμα – Γιουβέντους
22:00 Novasports 3HD
Μονακό – Λιλ
22:00 Novasports 2HD
Σεντ Ετιέν – Παρί Σεν Ζερμέν
22:00 Novasports 4HD
Μπορντό – Μαρσέιγ
22:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA Playoffs
23:00 Eurosport 2
Πόρτλαντ Τίμπερς – Ατλάντα Γιουνάιτεντ
MLS
00:00 Eurosport 1
Γύρος της Καλιφόρνια
1ο ετάπ
01:00 Eurosport 2
Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς – Λος Άντζελες Γκάλαξι
MLS