Ολυμπιακός – Φράιμπουργκ 2-3 (ΤΕΛ): Δείτε τα γκολ – ΒΙΝΤΕΟ

Σε εξέλιξη βρίσκεται η αναμέτρηση του Ολυμπιακού κόντρα στην Φράιμπουργκ, με τους φιλοξενούμενους να προηγούνται στα τελευταία λεπτά του αγώνα με 3-2.

Ατόπημα Κασσελάκη: Αποκάλεσε το ψευδοκράτος «κρατίδιο της Τουρκίας» – ΒΙΝΤΕΟ

Οι Γερμανοί προηγήθηκαν μόλις στο 9′. Από λάθος πάσα του Φρέιρε προς τα πίσω, ο Σάλαι πήρε την μπάλα, πλάσαρε τον Πασχαλάκη και έκανε το 0-1.

Ο Ολυμπιακός πίεσε και κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση στο 40′. Ο Ροντινέι έκανε τη σέντρα, ο Ελ Καμπί μπήκε στην τροχιά της μπάλας και έκανε το 1-1.

Λεονάρντο Ντα Βίντσι: Νέα μελέτη καταρρίπτει τον «Κανόνα των Δέντρων»

Η Φράιμπουργκ πέρασε και πάλι μπροστά στο σκορ στο 7ο λεπτό των καθυστερήσεων με εύστοχη εκτέλεση του Γκρίφο

Στο 75ο λεπτό του αγώνα ο Ελ Κααμπί, έπειτα από μία μαγική σέντρα του Κώστα Φορτούνη έκανε το 2-2, ενώ στο 86′ η Φράιμπουργκ πήρε εκ νέου το προβάδισμα με τον Φιλίπ (3-2)

Βασιλική Μιλλούση για την υποψηφιότητα στην Περιφέρεια Αττικής: Θα αγωνιστώ γιατί έτσι έχω μάθει στη ζωή μου να κάνω