• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 31/1/2016

    9:39 πμ, Κυριακή 31 Ιάν 2016 9:39 πμ, Κυριακή 31 Ιάν 2016

    Ο τελικός του Αυστραλιανού Όπεν στο τένις ανάμεσα στον Νόβακ Τζόκοβιτς και τον Άντι Μάρεϊ, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

    Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

    10:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 1

    10:30 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν Τελικός ανδρών

    11:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ. Τεχν. κατάβαση ανδρών-Γερμανία

    12:30 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 109, Ζέεφελντ/Αυστρία

    13:00 OTE Sport 6 HD, Μπρίντιζι – Σάσαρι Serie A

    13:00 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη – Λεβάντε La Liga

    13:15 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ανδρες-Κούρσα 2, Koenigsee/Γερμανία

    13:30 Novasports 3, Ρόντα – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    13:30 OTE Sport 4 HD, Μούρθια - Λαμποράλ Κούτσα Liga Endesa

    13:30 OTE Sport 1 HD, Κιέβο – Γιουβέντους Serie A

    13:45 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 2

    14:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία Τεχνική κατάβαση ανδρών

    15:00 Novasports 4, Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός Super League

    15:00 Novasports 2, ΑΕΚ – Βέροια Super League

    15:30 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Φινάλε 15χλμ, Ζέεφελντ/Αυστρία

    15:30 ΕΡΤ2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γκαλά

    15:30 Eurosport 2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γκαλά

    16:00 OTE Sport 8 HD, Τορίνο – Βερόνα Serie A

    16:00 OTE Sport 7 HD, Μπολόνια – Σαμπντόρια Serie A

    16:00 OTE Sport 6 HD, Τζένοα – Φιορεντίνα Serie A

    16:00 OTE Sport 5 HD, Ουντινέζε – Λάτσιο Serie A

    16:00 OTE Sport 1 HD, Νάπολι – Έμπολι Serie A

    16:30 OTE Sport 3 HD, Βόλφσμπουργκ – Κολονία Bundesliga

    17:00 OTE Sport 2 HD, Βαλένθια - Σπόρτινγκ Χιχόν La Liga

    17:00 Novasports 3, Αρκαδικός – Ολυμπιακός Basket League

    17:15 Novasports 2, Πλατανιάς – Παναθηναϊκός Super League

    17:15 Novasports 4, Ξάνθη – Ηρακλής Super League

    18:00 OTE Sport 7 HD, Απόλλων Σμύρνης – Πανσερραϊκός Football League

    18:30 OTE Sport 3 HD, Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ Bundesliga

    19:00 OTE Sport 8 HD, Βερόνα – Λατίνα SuperLega

    19:15 OTE Sport 2 HD, Λας Πάλμας – Θέλτα La Liga

    19:30 Novasports 1, ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός Super League

    20:45 OTE Sport 6 HD, Ομπραντόιρο – Μπαρτσελόνα Liga Endesa

    21:00 Novasports 2, ΠΑΟΚ – Άρης Basket League

    21:15 Novasports 3, Μορεϊρένσε – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    21:30 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Μαδρίτης – Εσπανιόλ La Liga

    21:45 OTE Sport 1 HD, Μίλαν – Ίντερ Serie A

    22:00 Novasports 4, Σεντ Ετιέν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1

    22:30 OTE Sport 4 HD, Λος Άντζελες Κλίπερς - Σικάγο Μπουλς ΝΒΑ

    00:00 FOX Sports, NHL All Star Game

    01:00 OTE Sport 4 HD, Μαϊάμι Χιτ - Ατλάντα Χοκς ΝΒΑ

    02:00 FOX Sports, Team Rice - Team Irvin Pro Bowl

    03:30 OTE Sport 6 HD, Όρεγκον - Αριζόνα Στέιτ NCAA

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα