• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:04 πμ, Σαββατο 12 Δεκ 2015 7:04 πμ, Σαββατο 12 Δεκ 2015

    Ο αγώνας του Πανιωνίου κόντρα στην ΑΕΚ για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

    Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

    10:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών

    11:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών

    12:00 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - 15χλμ Ελεύθερη τεχνική

    12:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Hochfilzen

    13:00 Eurosport 2, Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο κύπελλο Snowboard Cross, Montafon/Αυστρία

    13:15 OTE Sport 6 HD, Mundialito de Clubes 1ος ημιτελικός

    13:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντιαία τεχνική κατάβαση ανδρών

    13:30 Eurosport 2, Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο κύπελλο Parallel Giant Slalom, Ιταλία

    14:00 OTE Sport 3 HD, Καρλσρούη - Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2

    14:30 OTE Sport 6 HD, Mundialito de Clubes 2ος ημιτελικός

    14:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγαντ. τεχνική κατάβαση γυναικών

    14:45 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - 30χλμ Ελεύθερη τεχνική

    14:45 OTE Sport 1 HD, Νόριτς – Έβερτον Premier League

    15:00 ΕΡΤ2, ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Handball Premier

    15:00 Novasports 2, Ηρακλής – Πανθρακικός Super League

    15:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Hochfilzen

    16:00 Novasports 3, Βουλιαγμένη – Παναθηναϊκός Α1 ανδρών

    16:00 OTE Sport 7 HD, Τζένοα – Μπολόνια Serie A

    16:30 OTE Sport 5 HD, Βέρντερ – Κολονία Bundesliga

    16:30 OTE Sport 4 HD, Βόλφσμπουργκ – Αμβούργο Bundesliga

    16:30 OTE Sport 8 HD, Ντάρμσταντ – Χέρτα Bundesliga

    16:30 OTE Sport 6 HD, Χόφενχαϊμ – Ανόβερο Bundesliga

    16:30 OTE Sport 3 HD, Μπάγερν Μονάχου – Ίνγκολσταντ Bundesliga

    16:45 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 134 ανδρών, Ρωσία

    17:00 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Dual Moguls

    17:00 Novasports 4, Ρεμς – Νις Ligue 1

    17:00 OTE Sport 2 HD, Μπαρτσελόνα - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga

    17:00 OTE Sport 1 HD, Μάντσεστερ Σίτι – Σουόνσι Premier League

    17:15 Novasports 1, Πλατανιάς - ΠΑΣ Γιάννινα Super League

    18:00 OTE Sport 7 HD, Απόλλων Σμύρνης – Καλλιθέα Football League

    19:00 OTE Sport 4 HD, Σασουόλο – Τορίνο Serie A

    19:15 OTE Sport 2 HD, Θέλτα – Εσπανιόλ La Liga

    19:15 OTE Sport 8 HD, Λεβάντε – Γρανάδα La Liga

    19:30 Novasports 2 Πανιώνιος – ΑΕΚ Super League

    19:30 OTE Sport 1 HD, Μπόρνμουθ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

    19:30 OTE Sport 3 HD, Μπάγερ Λεβερκούζεν – Γκλάντμπαχ Bundesliga

    19:45 Eurosport 2, Ευρωπαϊκός γύρος 2η μέρα, Γιβραλτάρ

    20:00 Novasports 3, Ηρακλής – ΠΑΟΚ Volley League

    20:30 OTE Sport 5 HD, Specials 3rd FIM Superprestigio Dirt Track

    20:45 Novasports 4, Αϊντχόφεν – Ρόντα Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    21:00 Novasports 1, Ναντ – Τουλούζ Ligue 1

    21:30 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη - Σπόρτινγκ Χιχόν La Liga

    21:45 Eurosport 2, ISU Grand Prix Τελικός - Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών

    21:45 OTE Sport 1 HD, Ουντινέζε – Ίντερ Serie A

    22:15 OTE Sport 6 HD, Αριζόνα Στέιτ – Κεντάκι NCAA

    22:45 Novasports 3, Σετούμπαλ – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    23:05 OTE Sport 7 HD, Λας Πάλμας – Μπέτις La Liga

    00:00 OTE Sport 4 HD, Μπρούκλιν Νετς - Λος Άντζελες Κλίπερς ΝΒΑ

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα