• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:25 πμ, Σαββατο 05 Δεκ 2015 7:25 πμ, Σαββατο 05 Δεκ 2015

    Ο αγώνας του Ολυμπιακού κόντρα στον Πανθρακικό για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

    Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

    09:45 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο HS 138, Lillehammer/Νορβηγία

    11:00 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Σκίαθλον γυναικών, Lillehammer

    12:00 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ski Cross, Montafon/Αυστρία

    12:00 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Σκίαθλον ανδρών, Lillehammer

    13:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ ανδρών, Ostersund

    14:00 OTE Sport 3 HD, Φράιμπουργκ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2

    14:45 OTE Sport 1 HD, Στόουκ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League

    15:00 Eurosport 2, UK Championship Ημιτελικά, York/Ηνωμένο Βασίλειο

    15:00 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες, Lillehammer/Νορβηγία

    15:00 Novasports 3, Αστέρας Τρίπολης – Ηρακλής Super League

    15:00 ΕΡΤ2, Φίλιππος Βέροιας - Διομήδης Άργους Handball Premier

    16:00 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σπριντ γυναικών, Ostersund

    16:00 OTE Sport 5 HD, Τορίνο – Ρόμα Serie A

    16:30 OTE Sport 3 HD, Γκλάντμπαχ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

    16:30 OTE Sport 8 HD, Ίνγκολσταντ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

    16:30 OTE Sport 7 HD, Κολονία – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

    16:30 OTE Sport 6 HD, Αμβούργο – Μάιντς Bundesliga

    16:30 OTE Sport 4 HD, Χέρτα - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

    17:00 Novasports 2, Ρέθυμνο – Καβάλα Basket League

    17:00 Novasports 2, Κολοσσός – Κόροιβος Basket League

    17:00 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε La Liga

    17:00 Novasports 2, Αρκαδικός – Λαύριο Basket League

    17:00 Novasports 2, Άρης – Κηφισιά Basket League

    17:00 Novasports 4, Απόλλων Πατρών – ΠΑΟΚ Basket League

    17:00 OTE Sport 1 HD, Άρσεναλ – Σάντερλαντ Premier League

    17:15 Novasports 1, Ξάνθη – Πλατανιάς Super League

    17:30 ΕΡΤ2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας 4η μέρα

    17:45 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 138 ανδρών, Νορβηγία

    18:00 Novasports 6, Λιόν – Ανζέρ Ligue 1

    18:00 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο 1η κούρσα γυναικών, Lake Placid/ΗΠΑ

    18:00 Novasports 3, Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός Α1 γυναικών

    18:30 OTE Sport 7 HD, Σέγκεντ - Ράιν Νέκαρ Λέβεν Champions League

    19:00 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο 2η κούρσα γυναικών, Lake Placid/ΗΠΑ

    19:15 OTE Sport 2 HD, Γρανάδα - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

    19:30 OTE Sport 1 HD, Τσέλσι – Μπόρνμουθ Premier League

    19:30 Novasports 2, Πανθρακικός – Ολυμπιακός Super League

    19:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G ανδρών, Beaver Creek/ΗΠΑ

    19:30 ΕΡΤ2, Πανερυθραϊκός – Κύμη Α2 ανδρών

    19:30 OTE Sport 3 HD, Βόλφσμπουργκ – Ντόρτμουντ Bundesliga

    20:30 Novasports 6, Πόρτο - Πάσος Φερέιρα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    20:45 Novasports 7, Φιτέσε – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    21:00 Eurosport 2, UK Championship Ημιτελικά, York/Ηνωμένο Βασίλειο

    21:00 Novasports 1, Μπαστιά – Μονακό Ligue 1

    21:00 Novasports 3, Ολυμπιακός – Παναθηναϊκός Volley League

    21:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση γυναικών

    21:30 OTE Sport 2 HD, Βαλένθια – Μπαρτσελόνα La Liga

    21:45 OTE Sport 1 HD, Ίντερ – Τζένοα Serie A

    21:45 Novasports 4, Άγιαξ – Χέρενφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    22:15 OTE Sport 6 HD, Αριζόνα Στέιτ – Γκονζάγκα NCAA

    22:45 Novasports 7, Μαρίτιμο – Σπόρτινγκ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    23:00 OTE Sport 7 HD, Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Σεβίλλη La Liga

    23:05 OTE Sport 8 HD, Μπέτις – Θέλτα La Liga

    00:00 OTE Sport 4 HD, Τορόντο Ράπτορς - Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς ΝΒΑ

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα