• ΠΣΑΤ: Ανακοινώθηκαν οι καλύτεροι της χρονιάς - Ηχηρά ονόματα εκτός

    7:30 μμ, Τρίτη 19 Νοε 2019 7:30 μμ, Τρίτη 19 Νοε 2019

    Ο Πανελλήνιος Σύνδεσμος Αθλητικού Τύπου ανακοίνωσε τους καλύτερους της χρονιάς, αλλά λείπουν ηχηρά ονόματα από τα βραβεία.

    Ο πρωταθλητής Ευρώπης Δημήτρης Ιτούδης δεν είναι ανάμεσα στους προτεινόμενους προπονητές της χρονιάς, ενώ η εκπληκτική Μαρία Σάκκαρη, που διέπρεψε φέτος στα courts, δεν είναι ανάμεσα στις καλύτερες αθλήτριες για το 2019.

    Ο ΠΑΟΚ κατέκτησε αήττητος το πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο, πήρε και το Κύπελλο Ελλάδος, αλλά ούτε ο Δικέφαλος του Βορρά είναι στους υποψήφιους για την ομάδα της χρονιάς.

    Αντίθετα, αυτή τη φορά ο Γιάννης Αντετοκούνμπο βρίσκεται στη λίστα που ανακοίνωσε ο ΠΣΑΤ.

    Δείτε ποιοι συμμετέχουν στις κατηγορίες για τον αθλητής της χρονιάς, την αθλήτρια της χρονιάς και την ομάδα της χρονιάς:

    ΑΘΛΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

    ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ ελεύθερο)

    ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (-80κ.)

    ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

    *1ος, 2ος, 3ος, (Παγκόσμια Κατάταξη Σκρατς, Όμνιουμ, Πόντοι) & 4η θέση

    Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σκρατς) &Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

    (Σκρατς) & Χρυσά (2) Μετάλλια, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (Σκρατς, Πόντοι)

    ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΕΝΝΙΣ

    *Πρωταθλητής Finals ΑΤP & 6ος Παγκόσμια Κατάταξη

    ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

    *Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Μήκος)

    ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΙΒΟΣ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ύψος)

    ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

    *Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Πήλινος Στόχος)

    ΑΝΤΕΤΟΚΟΥΜΠΟ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΣΚΕΤ

    *Πολυτιμότερος Παίκτης (MVP) NBA

    ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

    *Σούπερ Καπ Ευρώπης (Φερενσβάρος)

    ΠΕΤΡΟΥΝΙΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

    *4η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Κρίκοι)

    ΛΙΒΑΝΟΣ ΚΩΝ /ΝΟΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

    *Χρυσά Μετάλλια (2) & 2ος ατομική χρονομέτρηση & 3ος ταχύτητα

    Παγκόσμια Κατάταξη Εφήβων (Σπριντ & Κέιριν), Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων

    & Χρυσά (2) Μετάλλια (Σπριντ & Ατομική χρονομέτρηση), Ευρωπαϊκό

    Πρωτάθλημα Εφήβων

    ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

    *Χρυσό & Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων (400μ & 200μ

    Μικτή Ατομική) & Χρυσά Μετάλλια (2), Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων (200μ & 400μ Μικτή Ατομική)

    ΞΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΤΕ

    *Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ21 & Χρυσό Μετάλλιο,

    Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ21 (-60κ.)

    ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ23 (Σκιφ) & Χάλκινο Μετάλλιο,

    Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (Σκιφ)

    ΚΑΛΑΝΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ/ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΘΑΝ. ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

    *Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ23 (2Κωπος άνευ)

    & Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2Κωπος άνευ)

    ΔΡΥΓΟΥΤΗΣ ΚΩΝ / ΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

    *Χρυσά Μετάλλια (2), Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (200μ & 400μ 2πλά πέδιλα)

    ΑΛΛΟΣ:...............................................................................................................

    Σημείωση: Μη Ολυμπιακό Άθλημα, η Τεχνική Κολύμβηση

    ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ (Μία Ψήφος)

    ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΙΒΟΣ

    *Χάλκινο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Επί Κοντώ)

    ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΞΙΦΑΣΚΙΑ

    *Χάλκινο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σπάθη)

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

    *Χρυσά (2) Μετάλλια & Χάλκινο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ζετέ, Σύνολο &

    Αρασέ)

    ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

    *Αργυρό Μετάλλιο & 1η Παγκόσμια Κατάταξη ISSF, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

    (Αεροβόλο πιστόλι) & Χρυσό Μετάλλιο (Πιστόλι 25μ.), Αργυρό Μετάλλιο

    (Αεροβόλο πιστόλι) Ευρωπαϊκοί Αγώνες

    ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΤΕ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (+68κ.) & Χάλκινο Μετάλλιο,

    Ευρωπαϊκοί Αγώνες (+68κ.)

    ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤΙΒΟΣ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού (Τριπλούν)

    ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛ ΣΤΙΒΟΣ

    *Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κλειστού (Επί Κοντώ)

    ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΗ

    *5η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (53κ.)

    ΚΤΕΝΑ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

    *Αργυρό & Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (100μ υποβρύχιο

    & 50μ άπνοια)

    ΚΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ / ΜΠΟΥΡΜΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

    *Χρυσά Μετάλλια (2), Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων & Ευρωπαϊκό

    Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2Κωπος άνευ)

    ΚΥΡΙΔΟΥ ΑΝΝΕΤΑ / ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

    *Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων Κ23 (2πλό Σκιφ)

    ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΚΑΡΑΤΕ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων Κ21 (+54κ.)

    ΚΑΡΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤΙΒΟΣ

    *Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ20 (Τριπλούν)

    ΑΛΛΗ:....................................................................................................................

    Σημείωση: Μη Ολυμπιακό άθλημα η Τεχνική Κολύμβηση

    ΟΜΑΔΕΣ (Μία Ψήφος)

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

    Δευτεραθλητής Ευρώπης (Τσάμπιονς Λιγκ)

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

    Δευτεραθλητής Ευρώπης (Ευρωλίγκα)

    ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

    *Φάιναλ Φορ (3η Θέση, Ευρωλίγκα)

    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΣ ΒΟΛΕΪ

    *Ημιτελικά Κυπέλλου Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας (CEV CUP)

    ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΣΚΙΦ ΕΛΑΦΡΩΝ ΒΑΡΩΝ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ23 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ23 (Θεοχάρη Σοφία, Αραμπατζή

    Αγγελική, Βαρελοπούλου Ελένη, Καλίτσα Χρυσή)

    ΤΕΤΡΑΚΩΠΟΣ ΑΝΕΥ ΠΗΔ. ΕΦΗΒΩΝ ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Εφήβων (Πεταλωτίδης Γιάννης,

    Παλαιοπάνος Λεωνίδας, Ζωγράφος Δημήτρης, Λαπίκοφ Θόδωρος)

    ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

    *4η Θέση, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κ20

    ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

    *Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ15

    ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΩΝ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

    *4η Θέση, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18

    ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΕΦΗΒΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ

    *4η Θέση, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Κ18

    ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΠΙΤΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ

    *Χρυσό Μετάλλιο, Παράκτιοι Μεσογειακοί Αγώνες

    ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΙΤΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ

    *Χρυσό Μετάλλιο, Παράκτιοι Μεσογειακοί Αγώνες

    ΑΛΛΗ: ........................................................................................................

    Σημείωση: Μη Ολυμπιακό άθλημα το Μπιτς Χάντμπολ

    ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

    ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΚΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ)

    ΑΛΜΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ)

    ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ

    *1η , 2η , 3η θέση, Παγκόσμιας Κατάταξης (Σκρατς, Όμνιουμ, Πόντοι)

    & 4η θέση Παγκόσμιο Πρωτάθλημα &Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό

    Πρωτάθλημα & Χρυσά (2) Μετάλλια, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ)

    ΚΡΙΕΡ ΜΙΤΣΕΛ ΣΤΙΒΟΣ

    *Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ)

    ΔΕΛΕΝΗΚΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΞΙΦΑΣΚΙΑ

    *Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ)

    ΔΗΜΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

    *Χρυσά (2) Μετάλλια & Χάλκινο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ)

    ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

    *Χρυσό & Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ &

    ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ)

    ΚΟΡΑΚΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

    *Αργυρό Μετάλλιο & 1η θέση Παγκόσμιας Κατάταξης ISSF, Ευρωπαϊκό

    Πρωτάθλημα, Χρυσό & Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκοί Αγώνες (ΚΟΡΑΚΑΚΗ)

    ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΕΝΝΙΣ

    * Πρωταθλητής Finals ATP & 6η Θέση Παγκόσμια Κατάταξη (ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ)

    ΒΛΑΧΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

    *Δευτεραθλητής Ευρώπης / Τσάμπιονς Λιγκ Ανδρών, (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

    ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

    *Δευτεραθλητής Ευρώπης / Ευρωλίγκα Γυναικών, (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ)

    ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΚΑΡΑΤΕ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα & Χάλκινο Μετάλλιο, Ευρωπαϊκοί

    Αγώνες (ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ)

    ΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ)

    ΑΛΛΟΣ / Η: ........................................................................................................

    ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΟΡΥΦΑΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ / ΤΡΙΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ 2019

    ΑΘΛΗΤΕΣ (Μία Ψήφος)

    ΜΙΧΑΛΕΝΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

    *Χρυσά (3) Μετάλλια, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ ελεύθερο, 100μ ελεύθερο,

    100μ πεταλούδα)

    ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤΙΒΟΣ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (200μ)

    ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΙΒΟΣ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Ακοντισμός)

    ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

    *Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ πρόσθιο)

    ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΣΤΙΒΟΣ

    *Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σφαιροβολία)

    ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΚΩΦΩΝ

    *Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (Σπριντ)

    ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ

    *Χάλκινο Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (-54κ.)

    ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΛΗ ΚΩΦΩΝ

    *Χρυσό & Χάλκινο Μετάλλια, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ελληνορωμαϊκής &

    Ελευθέρας (125κ.)

    ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΠΟΤΣΙΑ

    *Χρυσό, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Ατομικό BC3)

    ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΠΑΛΗ ΚΩΦΩΝ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ελληνορωμαϊκής

    ΒΑΓΕΝΑΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ

    *Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Νέων

    ΑΛΛΟΣ:........................................................................................................

    ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ (Μία Ψήφος)

    ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα (50μ, ύπτιο S4)

    ΜΑΣΟΥΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΤΖΟΥΝΤΟ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα (Μικτή Ομαδικό)

    ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΕΛΛΑ ΣΤΙΒΟΣ

    *Παγκόσμιο Ρεκόρ, (Τριπλούν)

    ΜΠΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Ιταλικό ΟΠΕΝ

    ΑΛΛΗ:.......................................................................................................

    ΟΜΑΔΕΣ (Μία Ψήφος)

    ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΩΦΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ

    *Χρυσό Μετάλλιο, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

    ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ BC3 ΜΠΟΤΣΙΑ

    *Χρυσό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

    (Πολυχρονίδης Γρηγόρης, Ντέντα Άννα, Πυργιώτη Αναστασία)

    ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ

    *Αργυρό Μετάλλιο, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

    (Χατζηκυριάκος Μάριος, Μουχθής Γιώργος)

    ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΚΩΦΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

    *Πρόκριση στην Α' Κατηγορία, Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

    ΑΛΛΗ:........................................................................................................

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα