• Οι αθλητικές μεταδόσεις 9/11/19

    7:51 πμ, Σαββατο 09 Νοε 2019 7:51 πμ, Σαββατο 09 Νοε 2019

    Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου.

    Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

    12:30 ΕΡΤ Sports HD 37ος Μαραθώνιος Αθήνας - O Αυθεντικός Στίβος

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελo – Αμβούργο Γερμανικό Πρωτάθλημα 2η Κατηγορία

    14:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΝΟ Γλυφάδας – Υδραϊκός Πόλο Α1 Ανδρών

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές – Βαγιαδολίδ Ισπανικό Πρωτάθλημα

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ

    14:30 Novasports 1HD Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι Ποδόσφαιρο

    15:00 ΕΡΤ3 Τρίκαλα AO – Βέροια Football League

    16:00 Novasports 2HD Μπρέσια – Τορίνο Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Πάντερμπορν – Άουγκσμπουργκ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μάιντς - Ουνιόν Βερολίνου Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σάλκε - Φορτούνα Ντίσελντορφ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Λειψία Γερμανικό Πρωτάθλημα

    17:00 ΕΡΤ Sports HD 37ος Μαραθώνιος Αθήνας - O Αυθεντικός 10 χλμ

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα

    17:00 ΕΡΤ3 Διαγόρας Δρυοπιδέων – ΠΑΟΚ Μπάσκετ

    17:00 Novasports 3HD Πρέστον – Χάντερσφιλντ Ποδόσφαιρο

    17:15 Novasports 1HD Βόλος – Παναιτωλικός Super League

    18:00 ΕΡΤ Sports HD ΑΕΚ – Ρέθυμνο Μπάσκετ

    18:30 Novasports 4HD Μπρεστ - Παρί Σεν Ζερμέν Ποδόσφαιρο

    19:00 Novasports 3HD Ίντερ – Βερόνα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Έιμπαρ - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπάγερν Μονάχου – Ντόρτμουντ Γερμανικό Πρωτάθλημα

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λέστερ – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

    19:30 Novasports 2HD ΟΦΗ – ΠΑΟΚ Super League

    20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντα Κλάρα – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Περιστέρι - Ήφαιστος Λήμνου Μπάσκετ

    20:25 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Γλασκώβη Ποδηλασία

    20:45 Novasports 1HD Νάπολι – Τζένοα Ποδόσφαιρο

    21:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night 2019 Ζάμπιτ Μαγκομεντσαρίποφ - Κάλβιν Κάταρ

    21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπρέσια – Κάζαλματζορε Ιταλικό Πρωτάθλημα Γυναικών

    22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Next Gen ATP Finals 2019 Τελικός τένις

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα