• Οι αθλητικές μεταδόσεις 16/1/2021

    7:23 πμ, Σαββατο 16 Ιάν 2021 7:23 πμ, Σαββατο 16 Ιάν 2021

    Πλούσιο είναι το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

    10:20 Eurosport 2 Μονταφόν SBX Aνδρών και Γυναικών Σνόουμπορντ

    10:50 Eurosport 1 Βαλ ντι Φιέμ Μικρός λόφος 104 (Ομαδικό) Σκι

    11:45 Eurosport 2 Ομπερχοφ Β' γύρος Μονό Ανδρών Λουτζ

    11:50 Eurosport 1 Μάριμπορ Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 1ο σκέλος Σκι

    13:00 Eurosport 1 Βένγκεν Ελεύθερη Κατάβαση Ανδρών Σκι

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπόχουμ – Νυρεμβέργη Bundesliga 2

    14:30 ΕΡΤ3 Παναχαϊκή ΓΕ - Τρίκαλα AO Super League 2

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουλβς - Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ

    14:30 Novasports 1HD Μίντλεσμπρο – Μπέρμιγχαμ EFL Championship

    15:00 COSMOTE SPORT 6 HD ΑΕΚ – Ακτόμπε UEFA Futsal Champions League

    15:00 Eurosport 2 Μάστερς Λονδίνου ημιτελικός Σνούκερ

    15:00 Eurosport 1 Μάριμπορ Γιγαντιαία Τεχνική Κατάβαση Γυναικών - 2ο σκέλος Σκι

    16:00 Eurosport 1 Όμπερχοφ Σκυταλοδρομία Γυναικών Δίαθλο

    16:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Γκρενόμπλ Ligue 2

    16:00 Novasports 2HD Μπολόνια – Βερόνα Serie A

    16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Βόλφσμπουργκ – Λειψία Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βέρντερ Βρέμης – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κολωνία - Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Χόφενχαϊμ - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Μάιντς Bundesliga

    17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Γουέστ Χαμ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λιντς – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ

    17:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ - Προμηθέας Πάτρας Basket League

    17:15 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός Super League

    17:30 COSMOTE SPORT 6 HD Πάσος Φερέιρα – Μπράγκα Liga NOS

    19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Βόρεια Καρολίνα – Φλόριντα NCAA

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγκάρδη – Γκλάντμπαχ Bundesliga

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φούλαμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ

    19:30 Novasports 2HD ΑΕΛ - Απόλλων Σμύρνης Super League

    20:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιτόρια Γκιμαράες – Φαρένσε Liga NOS

    21:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κεντάκι - Όμπερν Τάιγκερς NCAA

    21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Γκραν Κανάρια – Τενερίφη ACB Liga Endesa

    22:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC Fight Night 2021 Μαξ Χόλαγουεϊ - Κάλβιν Κάταρ

    22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα