• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:23 πμ, Κυριακή 20 Μάρ 2016 7:23 πμ, Κυριακή 20 Μάρ 2016

    Πλούσιο είναι το πρόγραμμα των σημερινών αθλητικών τηλεοπτικών μεταδόσεων, όπου δεσπόζουν, μεταξύ άλλων, οι αναμετρήσεις για την 27η αγωνιστική της Super League.

    Αναλυτικά

    .

    07:15

    OTE Sport 5 HD

    Formula 1: Αυστραλία

    08:45

    ΕΡΤ1

    Ημιμαραθώνιος Αθήνας

    09:15

    Eurosport 1

    Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

    St Moritz, Switzerland - Men's Slalom 1st Leg

    10:30

    Eurosport 2

    Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

    St Moritz, Switzerland - Women's Giant Slalom 1st Leg

    10:45

    Eurosport 1

    Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο

    Planica, Slovenia - HS 225

    12:00

    Novasports 7

    Final-4 Κυπέλλου γυναικών

    Μικρός τελικός

    12:00

    Eurosport 2

    Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

    St Moritz, Switzerland - Men's Slalom 2nd Leg

    12:45

    Eurosport 1

    Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο

    St Moritz, Switzerland - Women's Giant Slalom 2nd Leg

    13:00

    OTE Sport 2 HD

    Εσπανιόλ - Αθλέτικ Μπιλμπάο

    La Liga

    13:00

    OTE Sport 8 HD

    Ρέτζο Εμίλια - Πιστόια

    Serie A

    13:30

    OTE Sport 7 HD

    Αταλάντα - Μπολόνια

    Serie A

    13:30

    Novasports 6

    Παγκόσμιο πρωτάθλημα

    Στουτγάρδη

    13:30

    OTE Sport 4 HD

    Μπαρτσελόνα - Μούρθια

    Liga Endesa

    13:45

    Eurosport 2

    Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο

    La Molina, Spain - Snowboard Cross

    13:45

    Eurosport 1

    Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο

    Khanty Mansiysk, Russia - Men's Mass Start

    14:30

    OTE Sport 3 HD

    Νυρεμβέργη - Λειψία

    Bundesliga 2

    15:00

    Novasports 2

    Παναιτωλικός - ΑΕΚ

    Super League

    15:00

    Novasports 7

    Final-4 Κυπέλλου γυναικών

    Τελικός

    15:00

    OTE Sport 2 HD

    ΑΕΛ - Κισσαμικός

    Football League

    15:15

    Eurosport 2

    Σνόουμπορντ: Παγκόσμιο κύπελλο

    Spindleruv Mlyn, Czech Republic – Slopestyle

    15:30

    OTE Sport 1 HD

    Σαουθάμπτον - Λίβερπουλ

    Premier League

    15:30

    OTE Sport 8 HD

    Σάντερλαντ - Νιουκάστλ

    Premier League

    16:00

    OTE Sport 6 HD

    Φροζινόνε - Φιορεντίνα

    Serie A

    16:00

    OTE Sport 7 HD

    Σασουόλο - Ουντινέζε

    Serie A

    16:00

    OTE Sport 4 HD

    Τορίνο - Γιουβέντους

    Serie A

    16:30

    Eurosport 1

    Saut Hermès in Paris

    Γαλλία

    16:30

    OTE Sport 3 HD

    Στουτγάρδη - Μπάγερ Λεβερκούζεν

    Bundesliga

    16:45

    OTE Sport 5 HD

    Moto3: Κατάρ

    Αγώνας

    17:00

    OTE Sport 2 HD

    Βιγιαρεάλ - Μπαρτσελόνα

    La Liga

    17:00

    Novasports 6

    Κλαμπ Μπριζ - Σταντάρ Λιέγης

    Κύπελλο Βελγίου – Τελικός

    17:00

    Novasports 3

    Παναθηναϊκός - Κόροιβος

    Basket League

    17:15

    Novasports 4

    Πανθρακικός - Ατρόμητος

    Super League

    17:15

    Novasports 2

    ΠΑΟΚ - ΑΕΛ Καλλονής

    Super League

    17:45

    Novasports 7

    Αϊντχόφεν - Άγιαξ

    Πρωτάθλημα Ολλανδία

    18:00

    OTE Sport 1 HD

    Μάντσεστερ Σίτι - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ

    Premier League

    18:00

    OTE Sport 7 HD

    Τότεναμ - Μπόρνμουθ

    Premier League

    18:05

    OTE Sport 5 HD

    Moto2: Κατάρ

    Αγώνας

    18:30

    OTE Sport 3 HD

    Άουγκσμπουργκ - Ντόρτμουντ

    Bundesliga

    18:30

    OTE Sport 4 HD

    Λαμποράλ Κούτσα - Ουνικάχα

    Liga Endesa

    19:00

    FOX Sports

    New York Mets - Boston Red Sox

    MLB Spring Training

    19:00

    OTE Sport 8 HD

    Νάπολι - Τζένοα

    Serie A

    19:15

    OTE Sport 2 HD

    Βαλένθια - Θέλτα

    La Liga

    19:30

    Novasports 1

    Αστέρας Τρίπολης - Ολυμπιακός

    Super League

    19:30

    OTE Sport 5 HD

    MotoGP: Κατάρ

    Αγώνας

    20:15

    Novasports 3

    Μποαβίστα - Μπενφίκα

    Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    20:35

    Eurosport 2

    Philadelphia Union - New England Revolution MLS

    21:30

    OTE Sport 2 HD

    Ρεάλ Μαδρίτης - Σεβίλλη

    La Liga

    21:30

    Eurosport 1

    Παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού

    Πόρτλαντ, 4η μέρα

    21:45

    OTE Sport 1 HD

    Μίλαν - Λάτσιο

    Serie A

    22:00

    OTE Sport 6 HD

    ATP Masters

    Indian Wells, τελικός

    22:00

    OTE Sport 4 HD

    Ντάλας Μάβερικς - Πόρτλαντ Τρέιλ Μπλέιζερς

    ΝΒΑ

    22:00

    Novasports 2

    Παρί Σεν Ζερμέν - Μονακό

    Ligue 1

    23:00

    ΕΡΤ2

    Παγκόσμιο πρωτάθλημα κλειστού

    Πόρτλαντ, 4η μέρα

    23:00

    Eurosport 2

    DC United - Colorado Rapids

    MLS

    00:00

    FOX Sports

    Pittsburgh Penguins - Washington Capitals

    NHL

    01:00

    OTE Sport 4 HD

    Μιλγουόκι Μπακς - Γιούτα Τζαζ

    ΝΒΑ

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα