• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    6:37 πμ, Σαββατο 16 Μάρ 2019 6:37 πμ, Σαββατο 16 Μάρ 2019

    Πλήρη αγωνιστική δράση σε όλα τα αθλήματα εντός και εκτός συνόρων περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά οι επιλογές:

    01:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ντιτρόιτ Πίστονς – Λος Άντζελες Λέικερς ΝΒΑ

    05:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ Αγώνες αυτοκινήτου

    05:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης Ελεύθερα δοκιμαστικά 3

    08:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης Κατατακτήριες δοκιμές

    13:00 ΕΡΤ Sports HD Κλήρωση τελικής φάσης Παγκόσμιο Πρωτάθλημα

    13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν - Ούνικς Καζάν VTB United League

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Αμβούργο – Ντάρμσταντ Bundesliga 2

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουέσκα – Αλαβές Primera Division

    14:00 ΕΡΤ Sports HD Παλαιό Φάληρο – Εθνικός Α1 Ανδρών

    14:15 COSMOTE SPORT 4 HD Καρσίγιακα – Μπάνβιτ TBF Basketball Super League

    14:30 Novasports 1HD Λιντς - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Championship

    15:00 ΕΡΤ3 Κισσαμικός – Κέρκυρα Football League

    15:15 ΕΡΤ Play3 Κολοσσός Ρόδου – Λαύριο Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play1 ΠΑΟΚ - Ήφαιστος Λήμνου Basket League

    15:45 ΕΡΤ Play2 Ρέθυμνο – Πανιώνιος Basket League

    15:50 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour Μικρός τελικός Ανδρών, Κατάρ

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Ολυμπιακός – Ζολνόκι Len Champions League

    16:00 Novasports 2HD Σασσουόλο – Σαμπντόρια Serie A

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Βόλφσμπουργκ - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άουγκσμπουργκ – Αννόβερο Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Στουτγάρδη – Χόφενχαϊμ Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 1 HD Σάλκε – Λειψία Bundesliga

    17:00 Novasports 3HD Στόουκ – Ρέντινγκ Championship

    17:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΕΚ Τελικός Κυπέλλου χάντμπολ

    17:00 COSMOTE SPORT 4 HD ΑΕΚ – Κύμη Basket League

    17:05 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour Τελικός Ανδρών Κατάρ

    17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα Primera Division

    17:15 Novasports 1HD Αστέρας Τρίπολης – Λαμία Super League Σουρωτή

    18:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπόστον Σέλτικς – Ατλάντα Χοκς ΝΒΑ

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – ΠΑΟΚ Super League Σουρωτή

    19:00 Novasports 2HD ΣΠΑΛ – Ρόμα Serie A

    19:30 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννενα – ΑΕΛ Super League Σουρωτή

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χέρτα Βερολίνου – Ντόρτμουντ Bundesliga

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ατλέτικο Μαδρίτης Primera Division

    20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Ημιτελικός

    20:45 Novasports 3HD Φέγενορντ – Βίλεμ Eredivisie

    21:00 ΕΡΤ Sports HD All Star Game Σύρος

    21:00 Novasports 2HD Νιμ – Στρασβούργο Ligue 1

    21:30 Novasports 1HD Τορίνο – Μπολόνια Serie A

    21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Λεγανές – Ζιρόνα Primera Division

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Darren Till - Jorge Masvidal UFC Fight Night

    22:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Ημιτελικός

    22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Μαρίτιμο Liga NOS

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα