• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 27/10/18

    6:25 πμ, Σαββατο 27 Οκτ 2018 6:25 πμ, Σαββατο 27 Οκτ 2018

    Τα παιχνίδια για της Super League, αλλά και τα ματς από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    08:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Michelin Australian Motorcycle Grand Prix Μηχανοκίνητος αθλητισμός

    11:00 COSMOTE SPORT 9 HD WTA Finals Singapore, Ημιτελικοί Τένις

    11:00 COSMOTE SPORT 8 HD WRC Ισπανία Μηχανοκίνητος αθλητισμός

    14:00 ΕΡΤ2 ΠΑΟΚ – Φάληρο Α1 πόλο ανδρών

    14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κολονία-Χάιντενχαϊμ Bundesliga

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τζιρόνα-Ράγιο Βαγιεκάνο LaLiga Santander

    14:30 Novasports 1HD Μίντλεσμπρο – Ντέρμπι Championship

    15:00 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 500 Erste Bank Open, Ημιτελικοί Τένις

    15:15 COSMOTE SPORT 5 HD Γκαζιαντέπ-Φενερμπαχτσέ TBF Basketball Super League

    15:45 ΕΡΤ2 Basket League Αγώνες 4ης αγωνιστικής

    15:45 ΕΡΤ Play1 Χολαργός – ΠΑΟΚ Basket League

    16:00 Novasports 4HD Αταλάντα – Πάρμα Serie A

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ανόβερο-Άουγκσμπουργκ Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ντόρτμουντ-Χέρτα Βερολίνου Bundesliga

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μάιντς-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

    17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Ηρακλής Volley League

    17:00 Novasports 3HD Μπόλτον – Χαλ Championship

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπιλμπάο-Βαλένθια LaLiga Santander

    17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Λίβερπουλ-Κάρντιφ Premier League

    17:15 Novasports 2HD ΑΕΛ – ΟΦΗ Super League

    18:00 ΕΡΤ2 Προμηθέας – ΑΕΚ Basket League

    18:00 Novasports 4HD Ανζέ – Λιόν Ligue 1

    19:00 Novasports 1HD Έμπολι – Γιουβέντους Serie A

    19:00 ΕΡΤ1 Λαμία – Λεβαδειακός Super League

    19:30 Novasports 2HD Λιντς - Νότιγχαμ Φόρεστ Championship

    19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λεβάντε-Λεγανές LaLiga Santander

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Χόφενχαϊμ-Στουτγκάρδη Bundesliga

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα-Έιμπαρ LaLiga Santander

    19:30 Novasports 1HD Λέστερ-Γουέστ Χαμ Premier League

    20:45 Novasports 3HD Χρόνιγκεν – Αϊντχόφεν Eredivisie

    20:50 COSMOTE SPORT 5 HD FORMULA 1 Μεξικό, Κατατακτήριες Δοκιμές

    21:00 Novasports 1HD Μονακό – Ντιζόν Ligue 1

    21:30 Novasports 2HD Τορίνο – Φιορεντίνα Serie A

    21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ατλέτικο Μαδρίτης-Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga Santander

    22:00 Eurosport 2 Καλλιτεχνικό πατινάζ: Grand Prix Καναδά Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών

    22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπελενένσες-Μπενφίκα Liga NOS

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα