Τρελοί πανηγυρισμοί στα αποδυτήρια της Μπάρτσα – ΦΩΤΟ

Η παράδοση που ήθελε να μην προκρίνεται ομάδα σε νοκ-άουτ φάση του Τσάμπιονς Λιγκ, μετά από ήττα 4-0 στο πρώτο ματς, έσπασε.Η Μπαρτσελόνα με την μεγαλύτερη ανατροπή όλων των εποχών, προηγούνταν με 3-1 στο 87’ και με τρία γκολ σε 7 λεπτά και 16 δευτερόλεπτα λεπτά έφτασε στο 6-1 και προκρίθηκε.Οι Μπλαουγκράνα βρέθηκαν να προηγούνται με 3-0 στο 49’, και με 5-1 στο 90’ αφού η Παρί μετά το 62’, όταν έκανε το 3-1, έχασε δύο ευκαιρίες για το 3-2 (με Καβάνι και Ντι Μαρία).Με δύο γκολ του Νεϊμάρ στο 88’ και στο 90’ η Μπαρτσελόνα έκανε το 5-1 κι έβαλε φωτιά στα 5’ των καθυστερήσεων. Ο Σέρχι Ρομπέρτο πέτυχε το 6-1 από ασίστ του Βραζιλιάνου και την ομάδα του στους επτά ουρανούς.Οι έξαλλοι πανηγυρισμοί στα αποδυτήρια της Μπαρτσελόνα συνεχίζονται ακόμα. Οι παίκτες των Μπλαουγκράνα ανάρτησαν πριν απο λίγο στο Twitter την παρακάτω φωτογραφία.