Βόλος – Κηφισιά: Ο Αχιλλέας Μπέος μπήκε στο γήπεδο για να διαμαρτυρηθεί και δέχτηκε κίτρινη κάρτα

Στις καθυστερήσεις του αγώνα «Βόλος – Κηφισιά», ο Αχιλλέας Μπέος εισέβαλε στον αγωνιστικό χώρο προκειμένου να διαμαρτυρηθεί, με τον διαιτητή να του δείχνει την κίτρινη κάρτα γι’ αυτή του την πράξη.

Στην αγχωτική νίκη του Βόλου με σκορ 2-1 σε βάρος της Κηφισιάς, ο Αχιλλέας Μπέος θέλησε να διαμαρτυρηθεί για ένα γκολ της ομάδας του που ακυρώθηκε στις καθυστερήσεις του παιχνιδιού. Τότε μπήκε στον αγωνιστικό χώρο, κάτι που δεν άρεσε καθόλου στον διαιτητή της αναμέτρησης Φώτη Πολυχρόνη.

Ως εκ τούτου ο ισχυρός άνδρας του Βόλου «κιτρινίστηκε» από τον ρέφερι του αγώνα, κάτι που δεν στοίχησε στην ομάδα του, αφού στο τέλος κατάφερε να πάρει τη νίκη, όπως αναφέρει η ιστοσελίδα, taxydromos.gr.