Θέλει να σκοράρει σε βάρος του Άρη

Ο Στέφανος Αθανασιάδης έχει πετύχει επτά γκολ σε οκτώ αγώνες, σε Ελλάδα κι Ευρώπη φέτος, ενώ αναμένει τη στιγμή που θα βρει δίχτυα με αντίπαλο τον Άρη. Από πότε έχει να βρει δίχτυα εναντίον των «κιτρίνων»;Ο Κλάους έχει να βάλει γκολ στον Άρη από τις 28 Ιανουαρίου τού 2009, όταν ο ΠΑΟΚ απέκλεισε (για το Κύπελλο) τον συμπολίτη στο «Κλεάνθης Βικελίδης» με 8-9 στα πέναλτι (0-0 κανονική περίοδος και παράταση).Τότε είχε ευστοχήσει από το σημείο τού πέναλτι, ενώ πέρυσι σημάδεψε δοκάρι στο 0-0 της Τούμπας για το πρωτάθλημα.Ο ίδιος αισθάνεται ότι βρίσκεται (δικαίως) σε καλή κατάσταση κι έχει εκμυστηρευτεί στους δικούς του ανθρώπους ότι ζει για τη στιγμή που θα βρει δίχτυα και θα πανηγυρίσει μαζί με τους φιλάθλους τού ΠΑΟΚ.Πηγή:Paok24.com