• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 17/1/2016

    8:07 πμ, Κυριακή 17 Ιάν 2016 8:07 πμ, Κυριακή 17 Ιάν 2016

    Ο αγώνας του Παναθηναϊκού κόντρα στον Πανιώνιο για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

    Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

    10:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 1

    11:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 1

    11:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Σκυταλοδρομία γυναικών, Ruhpolding

    12:30 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες – Freestyle Sprint

    13:00 OTE Sport 2 HD, Βαλένθια - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

    13:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση γυναικών, Κούρσα 2

    13:30 Novasports 3, Ντεν Χάαχ – Άγιαξ Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    13:30 OTE Sport 7 HD, Τζένοα – Παλέρμο Serie A

    14:00 OTE Sport 4 HD, Τζουβεντούτ - Λαμποράλ Κούτσα Liga Endesa

    14:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Κούρσα 2

    15:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: FIS Ski Flying HS 225 Ομαδικό

    15:00 Novasports 2, ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΕΚ Super League

    15:30 Eurosport 2, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες, Oberhof/Γερμανία

    15:30 Novasports 7, Φέγενορντ – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    16:00 OTE Sport 8 HD, Κάρπι – Σαμπντόρια Serie A

    16:00 OTE Sport 7 HD, Κιέβο – Έμπολι Serie A

    16:00 OTE Sport 6 HD, Μπολόνια – Λάτσιο Serie A

    16:00 OTE Sport 5 HD, Ρόμα – Βερόνα Serie A

    16:00 OTE Sport 3 HD, Ουντινέζε – Γιουβέντους Serie A

    16:05 OTE Sport 1 HD, Λίβερπουλ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

    16:30 Novasports 3, Παναθηναϊκός – Άρης Basket League

    17:00 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Μαδρίτης - Σπόρτινγκ Χιχόν La Liga

    17:15 Novasports 4, Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ Καλλονής Super League

    17:15 Novasports 2, ΠΑΟΚ – Βέροια Super League

    18:00 OTE Sport 7 HD, Περούτζα – Μιλάνο SuperLega

    18:15 OTE Sport 5 HD, Στόουκ – Άρσεναλ Premier League

    18:30 OTE Sport 3 HD, Λαμία – Χανιά Football League

    19:15 OTE Sport 2 HD, Χετάφε – Εσπανιόλ La Liga

    19:15 OTE Sport 1 HD, Λας Πάλμας - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

    19:30 Novasports 1, Παναθηναϊκός – Πανιώνιος Super League

    19:45 ΕΡΤ2, Ρουμανία – Ελλάδα Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών

    20:00 FOX Sports, Carolina Panthers - Seattle Seahawks NFL

    21:00 Eurosport 1, The Masters Τελικός, Λονδίνο

    21:30 OTE Sport 6 HD, Γκραν Κανάρια – Μπαρτσελόνα Liga Endesa

    21:30 OTE Sport 2 HD, Μπαρτσελόνα - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

    21:45 OTE Sport 1 HD, Μίλαν – Φιορεντίνα Serie A

    22:00 Novasports 2, Σεντ Ετιέν – Λιόν Ligue 1

    22:30 Novasports 3, Γκιμαράες – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    22:30 OTE Sport 4 HD, Μινεσότα Τίμπεργουλβς - Φίνιξ Σανς ΝΒΑ

    23:30 FOX Sports, Denver Broncos - Pittsburgh Steelers NFL

    02:00 OTE Sport 4 HD, Σαν Αντόνιο Σπερς - Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ

    02:00 Eurosport 2, Αυστραλιανό Όπεν 1η μέρα

    02:00 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 1η μέρα

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα