Οι αθλητικές μεταδόσεις 4/12/2021

Οι τρεις αγώνες, με τους οποίους ανοίγει η αυλαία της 12ης αγωνιστικής του ελληνικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου, τα ματς της Basket League, οι κατατακτήριες δοκιμές στο Grand Prix της Formula 1 στην Τζέντα και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι αθλητικές μεταδόσεις:

09:50 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι

10:55 Eurosport 1 Σκι ανώμαλου δρόμου Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

12:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γκαζιαντέπ – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

12:20 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

12:30 ΕΡΤ3 Ιωνικός Ν.Φ. – ΑΣΕ Δούκα Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

12:50 Eurosport 2 Σκι ανώμαλου δρόμου Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι

13:00 COSMOTE SPORT 3 HD Κρίλια Σοβέτοφ – ΤΣΣΚΑ Μόσχας Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

13:50 Eurosport 1 Έστερσουντ | Γυναίκες Δίαθλο

14:00 Novasports 6HD Ρωσία – Γερμανία Davis Cup by Rakuten 2021 Τένις

14:25 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2021 Τζέντα, Σαουδική Αραβία – 1ος αγώνας

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Χαμ – Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 2HD Κόβεντρι – Γουέστ Μπρομ EFL Championship Ποδόσφαιρο

14:40 Eurosport 1 Βορινό Σύνθετο Λίλεχαμερ | Άνδρες Σκι

14:45 ΕΡΤ3 Απόλλων Λάρισας – Ηρακλής Super League 2 Ποδόσφαιρο

14:45 ΕΡΤ Sports 1 Αιγάλεω – Ηρόδοτος Super League 2 Ποδόσφαιρο

15:00 Eurosport 2 UK Championship Σνούκερ

15:00 Novasports 1HD Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ La Liga Ποδόσφαιρο

15:45 Eurosport 1 Βορινό σύνθετο Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μίλαν – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 ΕΡΤ Sports 2 – COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1, Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Μηχανοκίνητα

16:10 Eurosport 1 Δίαθλο Έστερσουντ | Άνδρες Δίαθλο

16:30 Novasports News Αρμίνια Μπίλεφελντ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports Start Χόφενχαϊμ – Αϊντραχτ Φρανκφούρτης Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 5HD Μάιντς – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 4HD Άουγκσμπουργκ – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

16:30 Novasports 3HD Λεβερκούζεν – Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Γουλβς – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Νιούκαστλ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σαουθάμπτον – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Απόλλων Πάτρας – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 Εργοτέλης – Παναθηναϊκός Β’ Super League 2 Ποδόσφαιρο

17:15 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλος ΝΠΣ – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Μπέτις La Liga Ποδόσφαιρο

17:15 Novasports 2HD Ατρόμητος – Απόλλων Σμύρνης Super League Ποδόσφαιρο

17:30 Eurosport 1 Άλμα με σκι, Βίσλα | Άνδρες Σκι

18:30 Eurosport 2 Στίμποουτ Σπρινγκ | Άνδρες και γυναίκες Σνόουμπορντ

18:55 ΕΡΤ2- COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 – Γκραν Πρι Σαουδικής Αραβίας Κατατακτήριες Δοκιμές

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ρόμα – Ίντερ Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 ΕΡΤ Sports 3 Κηφισιά – Ολυμπιακός Volley League Ανδρών Βόλεϊ

19:15 Eurosport 1 Άλμα με σκι Λίλεχαμερ | Γυναίκες Σκι

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουότφορντ – Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD ΟΦΗ – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports Prime Ντόρτμουντ – Μπάγερν Μονάχου Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Γέοβιλ – Στίβενεϊτζ Emirates FA Cup Ποδόσφαιρο

20:00 Eurosport 2 Αλπικό σκι Μπίβερ Κρικ | Άνδρες Σκι

20:00 COSMOTE SPORT 4 HD Νιου Γιορκ Νικς – Ντένβερ Νάγκετς NBA Μπάσκετ

20:00 Novasports 2HD Λιλ – Τρουά Ligue 1 Ποδόσφαιρο

20:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας Basket League Μπάσκετ

20:35 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2021 Τζέντα, Σαουδική Αραβία – 2ος αγώνας

20:45 Eurosport 1 Champions League Track Ποδηλασία

21:00 Novasports 4HD Μπρέσια – Βενέτσια Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:00 ΕΡΤ Sports 2 Champions League Track, Λονδίνο Ποδηλασία

21:30 Eurosport 2 Αλπικό Σκι Λέικ Λουίζ | Γυναίκες Σκι

21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Ράιν Νέκαρ – Φούσε Βερολίνου Liqui Moly Bundesliga Ποδόσφαιρο

21:30 Novasports 3HD Ζανκτ Πάουλι – Σάλκε Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Σαραγόσα – Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Νάπολι – Αταλάντα Serie A Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports 2HD Λανς – Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Prime Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ρεάλ Μαδρίτης La Liga Ποδόσφαιρο

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Πάκος Φερέιρα – Βιτόρια Γκιμαράες Liga Portugal Ποδόσφαιρο

23:00 Eurosport 2 UK Championship Σνούκερ

Μοιράσου το:
σχολίασε κι εσύ
Ροή
Lifestyle
Κοινωνία
Πολιτική

Ενημερωθείτε πρώτοι με τον τρόπο που θέλετε.