Οι αθλητικές μεταδόσεις 2/10/2021

Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα με όλες τις αθλητικές μεταδόσεις:

10:30 COSMOTE SPORT 5 HD WRC Φινλανδία

11:30 COSMOTE SPORT 5 HD WRC 2021 Φινλανδία

12:00 Novasports 3HD Ολυμπιακός Κ19 – Παναθηναϊκός Κ19 Super League

12:30 ΕΡΤ3 Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

13:00 COSMOTE SPORT 4 HD Καρσίγιακα – Μπαχτσεσεχίρ Τουρκικό Πρωτάθλημα

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD Κόβεντρι – Φούλαμ EFL Championship

15:00 Novasports 1HD Οσασούνα – Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

15:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπεσίκτας – Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα

16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Σαλερνιτάνα – Τζένοα Serie A

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Sofia Open

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βόλος ΝΠΣ – Αστέρας Τρίπολης Super League

16:30 Novasports 6HD Χέρτα – Φράιμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 5HD Στουτγάρδη – Χόφενχαϊμ Bundesliga

16:30 Novasports 4HD Βόλφσμπουργκ – Γκλάντμπαχ Bundesliga

16:30 Novasports 3HD Ντόρτμουντ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga

16:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λιντς – Γουότφορντ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μπέρνλι – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 3 HD Τσέλσι – Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Λαύριο Stoiximan Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1 Λάρισα – Κολοσσός Ρόδου Basket League

17:00 Novasports Start Κάρντιφ – Ρέντινγκ EFL Championship

17:15 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Λεβάντε La Liga

17:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Sofia Open

18:00 Novasports 2HD Μονπελιέ – Στρασμπούρ Ligue 1

18:25 COSMOTE SPORT 5 HD WRC Φινλανδία

18:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Μούρθια – Μάλαγα ACB Liga Endesa

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ντιναμό Μόσχας – Κρασνοντάρ Ρωσικό Πρωτάθλημα

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Τορίνο – Γιουβέντους Serie A

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ

19:30 Novasports 4HD Κάντιθ – Βαλένθια La Liga

19:30 Novasports 3HD Λειψία – Μπόχουμ Bundesliga

20:00 COSMOTE SPORT 5 HD WRC Φινλανδία

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Πόρτο – Πάσος Φερέιρα Liga Portugal

20:00 ΕΡΤ3 Περιστέρι – Προμηθέας Basket League

20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Μηχανοκίνητα

20:30 Novasports Prime Άρης – Απόλλων Σμύρνης Super League

21:00 COSMOTE SPORT 9 HD WTA 500 Chicago Fall Tennis Classic

21:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Americas – Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

21:30 Novasports 3HD Νυρεμβέργη – Ανόβερο Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD Μπούργκος – Ανδόρα ACB Liga Endesa

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Σασουόλο – Ίντερ Serie A

22:00 Novasports 2HD Νις – Μπρεστ Ligue 1

22:00 Novasports 1HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα La Liga

22:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP

22:30 COSMOTE SPORT 8 HD Αρούκα – Σπόρτινγκ Λισαβόνας Liga Portugal

23:00 COSMOTE SPORT 9 HD WTA 500 Chicago Fall Tennis Classic

23:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2

Μοιράσου το:
σχολίασε κι εσύ

Ενημερωθείτε πρώτοι με τον τρόπο που θέλετε.