Μεγάλο ποδοσφαιρικό βράδυ στον Realfm 97,8

Από τις 18.30 το Αληθινό ραδιόφωνο θα συνδεθεί με το γήπεδο «Απόστολος Νικολαϊδης» για να μεταφέρει στους ακροατές λεπτό προς λεπτό τον παλμό του κρίσιμου ημιτελικού για το Κύπελλο Ελλάδας, μεταξύ του Παναθηναϊκού και του ΠΑΟΚ.

Στον πρώτο αγώνα οι πράσινοι είχαν νικήσει με 1-0 στο γήπεδο της Τούμπας. Έτσι ο ΠΑΟΚ για να προκριθεί χρειάζεται νίκη με διαφορά δυο γκολ, ενώ ο Παναθηναϊκός περνάει στον τελικό με οποιαδήποτε νίκη ή ισοπαλία. Σε περίπτωση συνολικής ισοπαλίας θα ακολουθήσουν παράταση ή και πέναλτι.

Τον αγώνα θα περιγράφει ο Νίκος Μπουζέας. Στα σχόλια θα είναι ο Άρις Νικολάκης και ο Γιώργος Καστάνης και στον συντονισμό ο Παύλος Παπαδημητρίου και ο Δημήτρης Σταυρακάκης.

Ακόμη, αναλυτικό ρεπορτάζ για την αυριανή «μάχη» της Φερεντσβάρος με τον Ολυμπιακό, από τον απεσταλμένο του Real fm στην Βουδαπέστη Σπύρο Γιαννόπουλο.

Από τις 18.30 συντονιστείτε στον Real fm 97,8 για τον σούπερ δεύτερο ημιτελικό Παναθηναϊκού-ΠΑΟΚ!.