• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    6:41 πμ, Κυριακή 24 Μάρ 2019 6:41 πμ, Κυριακή 24 Μάρ 2019

    Τα παιχνίδια για τα προκριματικά του Euro 2020, ο αγώνας του Ολυμπιακού με τον Πανιώνιο για τη Basket League και το ντέρμπι Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα για το ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ ξεχωρίζoυν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    00:00 COSMOTE SPORT 4 HD Charlotte Hornets - Boston Celtics NBA

    02:00 COSMOTE SPORT 8 HD Stephen Thompson - Anthony Pettis UFC Fight Night

    08:00 ΕΡΤ Sports HD Καλλιτεχνικό πατινάζ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σαϊτάμα

    08:30 Eurosport 2 Καλλιτεχνικό πατινάζ Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σαϊτάμα

    10:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Πλανίτσα Άλμα με σκι

    11:00 Eurosport 2 Μικρός τελικός/Τελικός Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Γυναικών

    12:00 COSMOTE SPORT 7 HD Φενέρμπαχτσε – Τόφας TBF Basketball Super League, τουρκικό μπάσκετ

    14:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία Μότοκρος

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τσμόκι Μινσκ – Πάρμα VTB United League

    14:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Δίαθλο

    14:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μίντεν – Μαγδεμβούργο Bundesliga, χάντμπολ

    15:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία Μότοκρος

    15:00 ΕΡΤ3 Απόλλων Πόντου - Παναχαϊκή Football League

    15:00 ΕΡΤ Sports HD Τελικός Κύπελλο Γυναικών

    15:30 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Κεμπέκ Σκι ανώμαλου δρόμου

    16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Καζακστάν – Ρωσία Προκριματικά Euro 2020

    16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ουαλία – Σλοβακία Προκριματικά Euro 2020

    17.00 ΕΡΤ2 Πανιώνιος-Ολυμπιακός Βasket League

    17:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία Μότοκρος

    17:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Όσλο Δίαθλο

    18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Μ. Βρετανία Μότοκρος

    18:00 COSMOTE SPORT 4 HD New York Knicks - Los Angeles Clippers NBA

    18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 Miami Open Κυρίως ταμπλό

    18:00 FOX Sports March Madness Second Round NCAA

    19:00 COSMOTE SPORT 1 HD Ουγγαρία – Κροατία Προκριματικά Euro 2020

    19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ισραήλ – Αυστρία Προκριματικά Euro 2020

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαν Μαρίνο – Σκωτία Προκριματικά Euro 2020

    20:00 Eurosport 1 Track Championship, Μάντσεστερ Ποδηλασία

    20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa, μπάσκετ

    20:30 FOX Sports March Madness Second Round NCAA

    21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Β. Ιρλανδία – Λευκορωσία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Πολωνία – Λετονία Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Κύπρος – Βέλγιο Προκριματικά Euro 2020

    21:45 COSMOTE SPORT 1 HD Ολλανδία – Γερμανία Προκριματικά Euro 2020

    22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers NBA

    23:00 FOX Sports March Madness Second Round Tip – Off NCAA

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα