• Αθήνα26°CΥψηλή:29°C
    Χαμηλή:23°C
  • Θεσ/νίκη25°CΥψηλή:31°C
    Χαμηλή:22°C
  • Πάτρα23°CΥψηλή:29°C
    Χαμηλή:23°C
  • Ηράκλειο26°CΥψηλή:28°C
    Χαμηλή:23°C
  • Λάρισα22°CΥψηλή:33°C
    Χαμηλή:22°C
ΟΡΦΑΝΑ ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ

Τρόικα... για τα σκυλιά

Πρώτη καταχώρηση: 04/03/2013 - 08:43

Τελευταία δημοσίευση: 04/03/2013 08:43Πολιτική

Τρόικα... για τα σκυλιά

Τρόικα... για τα σκυλιά

Παραλίγο να πάρουν στο κυνήγι τους τροϊκανούς ο... Λουκάνικος και... οι φίλοι του που ήταν χθες έξω από το υπουργείο Οικονομικών.

Δείτε το βίντεο από το πρωινό του Mega.

εκτύπωση

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε τους τηλεφωνικούς αριθμούς του enikos.gr και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

Tηλ. 6944 05 05 05 και 6944 06 06 06

Άλλοι τρόποι επικοινωνίας με το enikos.gr:

 

e-mail: info@enikos.gr

Tηλ: 210 87 88 006-007-008

Fax: 210 87 88 200

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο:

όνομα
e-mail
σχόλιο
 
*

To όνομα είναι υποχρεωτικό πεδίο. Το e-mail δεν θα εμφανίζεται.
To σχόλιο σας θα εμφανιστεί στο site με μια μικρή καθυστέρηση.
Η δημοσίευση του σχολίου σας θα ολοκληρωθεί μόλις επιβεβαιώσετε ότι εσείς είστε ο σχολιαστής, μέσα από το email σας.

Σχόλια (6)
  • JOHNΔευτέρα 4 Μαρτίου 2013, 11:46
    Οι σκυλοι εχουν εντικτο και οι πολιτες αυτης της χωρας απαθεια, ατολμια και ραγιαδισμο!!!
  • tilemaxosellasΔευτέρα 4 Μαρτίου 2013, 11:19
    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ
    Ο ΛΟΥΚΑΝΙΚΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΣΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙΔΑ
    ΤΟΥΣ ΠΕΡΕ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ
    ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΣΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΝΔΙΑ
  • Σωκρατης-ΔημητρηςΔευτέρα 4 Μαρτίου 2013, 11:07
    Ο Σκυλος μου ο Σωκραταρας μου, το λεονταρι μου, ειναι 3, 80 κιλα μαζι με της τριχες του...κοιμομαστε παρεουλα στο κρεβατι, τρωμε μαζι, δεν εφαγε ποτε σκυλοφαγο [κονσερβες , κλπ] μονο για τα δοντια κατι ξερα μπισκοτα. Λουρι τον βαζω μονο για τιμωρια και λιγο οχι πολυ, του μιλω ελληνικα κι'εγγλεζικα, και με καταλαβενει απολυτα !!! Ισος να νομιζετε οτι υπερβαλω, οπως και η κορη μου κι'ο γιος μου και να γελατε Εδω μηλαμε τωρα για ενα ζουζουνι θαυμα, τον εχω απο τοτε που ηταν 6 εβδομαδες μια χουφτα. Σημερα ο Σωκρατης μου θα ειναι 10 χρονων τον Σεπτ.2013 Ειναι μαρκα μ'εκαψες η μανα του Τσιχαουα κι ο πατερας του Γιορκι, [μπασταρδος] Αν εισαι φιλος μου καλος, ερχετε επανω σου ο γλυκας και σου κανει πεχνιδια, αν του πω ελα σε'μενα, δεν ερχετε με γαυγιζει, τον αρπαζω απ, τα μουστακια του και πεζουμε. ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΙΣΑΙ ΥΣΤΕΡΟΒΟΥΛΟΣ, και μπροστα μου φιλος και πισω μου εχθρος !!! Τοτε ο Σωκρατης σε πλακωνει στο γαυγισμα. κι'ετσι ξερω ποιος ΕΙΣΑΙ !!! Και τα αισθηματα σου για μενα. Με τον τροπο που με γαυγιζει, ξερω τι θελει, κι'οταν του μηλω ελληνικα η εγγλεζικα ξερει ο αλητης τι θελω. Αν λοιπον τον ειχα στην αγκαλια, και ηταν μπροστα μου η ΤΡΟ'Ι'ΚΑ θα νομιζαν οι ανθρωποι οτι μπροστα εχουν το λεονταρι της ΝΕΜΕΑΣ !!! Ο Σωκρατης μου ειναι 10 χρονων κι'εγω 77. Αυτο που θελω να πεθανουνε μαζι την ιδια ημερα.....Σας ευχαριστω για την αναγνωση. Δημητρης και Σωκρατης
  • Μαρια ΜαριονΔευτέρα 4 Μαρτίου 2013, 10:51
    Τυχαιο?Δεν νομιζω
  • ΝΙΚΟΣ ΑΔευτέρα 4 Μαρτίου 2013, 10:02
    Διαμαρτύρονται: Τους λένε ότι δεν βρίσκουν πια φαγητό ούτε στα σκουπίδια γιατί κι αυτό το τρώνε οι άνθρωποι...
  • caesarΔευτέρα 4 Μαρτίου 2013, 09:22
    αφού είμαστε άχρηστοι εμείς να τους πάρουμε στο κυνήγι ας το κάνει τουλάχιστον ο λουκάνικος..!!