• Οι αθλητικές μεταδόσεις 21/9/19

    8:49 πμ, Σαββατο 21 Σεπ 2019 8:49 πμ, Σαββατο 21 Σεπ 2019

    Τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League, οι αναμετρήσεις για το 2ο «τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» και ο νοκ-άουτ αγώνας της Εθνικής βόλεϊ ανδρών κόντρα στη Ρωσία για τους «16» του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    10:50 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio de Aragon

    11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Moto2 Gran Premio de Aragon

    12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

    13:00 ΕΡΤ Sports HD Τρίτες ελεύθερες δοκιμές Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

    13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto3 Gran Premio de Aragon

    13:55 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νυρεμβέργη – Καρλσρούη Bundesliga 2 ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βιγιαρεάλ – Βαγιαδολίδ LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    14:25 COSMOTE SPORT 7 HD Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές MotoGP Gran Premio de Aragon

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λέστερ – Τότεναμ Premier League ποδόσφαιρο

    15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Moselle Open τένις

    15:05 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές MotoGP Gran Premio de Aragon

    15:45 Eurosport 2 24 ώρες Μπολ ντ' Ορ Αγώνες μοτοσικλέτας

    15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Κατατακτήριες δοκιμές Formula 1 Singapore Airlines Grand Prix

    16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κατατακτήριες δοκιμές Moto2 Gran Premio de Aragon

    16:00 Novasports 2HD Ουντινέζε – Μπρέσια Serie A ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Λεβερκούζεν - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν – Κολωνία Bundesliga ποδόσφαιρο

    16:45 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε - Μιλάνο 2ο «τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» μπάσκετ

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ημιτελικός ATP 250 Moselle Open τένις

    17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Λεβάντε – Εϊμπαρ LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μάντσεστερ Σίτι – Γουότφορντ Premier League ποδόσφαιρο

    17:00 Novasports 3HD Κάρντιφ - Μίντλεσμπρο EFL Championship ποδόσφαιρο

    17:15 Novasports 1HD Βόλος – ΟΦΗ Super League 1 ποδόσφαιρο

    17:20 COSMOTE SPORT 7 HD Πρώτος αγώνας Red Bull MotoGP Rookies Cup, Αραγωνία

    18:30 ΕΡΤ3 Ελλάδα – Ρωσία Euro Volley Ανδρών βόλεϊ

    18:30 Novasports 4HD Μαρσέιγ – Μονπελιέ Ligue 1 ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αναντολού Εφές - Αλμπα Βερολίνου μπάσκετ

    19:00 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ - Μακάμπι Τελ Αβίβ 2ο «τουρνουά Παύλος Γιαννακόπουλος» μπάσκετ

    19:00 Novasports 3HD Γιουβέντους – Βερόνα Serie A ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια ACB Supercopa Endesa μπάσκετ

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βέρντερ Βρέμης – Λειψία Bundesliga ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Νιουκάσλ – Μπράιτον Premier League ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Θέλτα LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος Super League 1 ποδόσφαιρο

    19:55 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

    20:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – ΑΕΚ Super League 1 ποδόσφαιρο

    21:00 Novasports 3HD Νιμ – Τουλούζ Ligue 1 ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 1HD Μίλαν – Ίντερ Serie A ποδόσφαιρο

    22:00 Eurosport 1 Laver Cup Τουρνουά τένις

    22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Φουενλαμπράδα ACB Supercopa Endesa μπάσκετ

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Γρανάδα – Μπαρτσελόνα LaLiga Santander ποδόσφαιρο

    22:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μορεϊρένσε – Μπενφίκα Liga NOS ποδόσφαιρο

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα