Το Nations League συνεχίζεται με ντέρμπι

Οι αγώνες των Εθνικών ομάδων στο Nations League συνεχίζονται. Το σημερινό πρόγραμμα περιλαμβάνει 8 παιχνίδια. Στην πρώτη κατηγορία ξεχωρίζει το ντέρμπι του πρώτου ομίλου Ολλανδία-Ιταλία, το οποίο θα διεξαχθεί στο Άμστερνταμ και θα ξεκινήσει στις 21:45.To Pamestoixima.gr προσφέρει 0% γκανιότα στο ντέρμπι Ολλανδία-Ιταλία στην αγορά «Τελικό Αποτέλεσμα» έως την έναρξή του.Πρεμιέρα με νίκη για Ολλανδία και γκέλα για ΙταλίαΗ Ολλανδία μπήκε με το δεξί στη διοργάνωση. Κέρδισε με 1-0 την Πολωνία στο πρώτο παιχνίδι με υπηρεσιακό προπονητή τον Ντουάιτ Λοντεβέχες, μετά την αποχώρηση του Ρόναλντ Κούμαν για τη Μπαρτσελόνα. Συνέχισε τις επιτυχίες, μετά την πρόκρισή της στα τελικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος με 6 νίκες, μία ισοπαλία και μία ήττα.Η Ιταλία έπεσε θύμα έκπληξης στην πρεμιέρα. Παραχώρησε ισοπαλία με 1-1 στη Βοσνία Ερζεγοβίνη. Σταμάτησε το νικηφόρο σερί που είχε για 11 παιχνίδια. Η ομάδα του Ρομπέρτο Μαντσίνι έκανε περίπατο στον όμιλό της στα προκριματικά του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος και πήρε την πρόκριση με 10 νίκες σε ισάριθμους αγώνες. Πριν από δύο χρόνια, στις 10 Σεπτεμβρίου 2018, γνώρισε την τελευταία ήττα με 1-0 από την Πορτογαλία.Στο παρελθόν η Ολλανδία και η Ιταλία έχουν συναντηθεί 21 φορές, σε επίσημα και φιλικά παιχνίδια. Η παράδοση είναι υπέρ της Ιταλίας με 10 νίκες έναντι 3 της Ολλανδίας, ενώ 8 αναμετρήσεις τους έληξαν ισόπαλες.Πολλά ειδικά στοιχήματα από το Pamestoixima.grΠολλές είναι οι στοιχηματικές επιλογές που έχουν οι παίκτες του Pamestoixima.gr για το ντέρμπι του Nations League, Ολλανδία-Ιταλία. Προσφέρονται, μεταξύ άλλων, ειδικά στοιχήματα για το σκορ οποιαδήποτε στιγμή στο παιχνίδι, τα σκορ πολλαπλών επιλογών, τον παίκτη που θα σκοράρει το πρώτο γκολ, το λεπτό του πρώτου και του τελευταίου γκολ, τα μονά/ζυγά γκολ, τη διαφορά νίκης, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, το στοίχημα χωρίς ισοπαλία, τη νίκη με μηδέν παθητικό.