• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    6:30 πμ, Κυριακή 07 Απρ 2019 6:30 πμ, Κυριακή 07 Απρ 2019

    Tα παιχνίδια της 27ης αγωνιστικής της Super League, τα ματς της 22ης αγωνιστικής της Basket League και οι αναμετρήσεις των αγώνων από τα κορυφαία ευρωπαϊκά πρωταθλήματα ποδοσφαίρου, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    00:00 COSMOTE SPORT 4 HD Milwaukee Bucks - Brooklyn Nets NBA

    01:05 COSMOTE SPORT 8 HD Auburn – Virginia March Madness Final Four

    11:15 Eurosport 1 Γύρος της Φλάνδρας Ποδηλασία

    12:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αραγωνίας Σούπερπολ Superbike

    13:00 Eurosport 2 WTCR Μαρακές Αγώνες αυτοκινήτου

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές - Λεγανές

    13:30 COSMOTE SPORT 6 HD Μούρθια – Μπασκόνια ACB Liga Endesa

    13:30 Novasports 1HD Φιορεντίνα – Φροζινόνε Serie A

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χάιντενχαϊμ – Κολωνία Bundesliga 2

    15:00 COSMOTE SPORT 2 HD Χετάφε – Μπιλμπάο Primera Division

    15:00 ΕΡΤ3 Πλατανιάς Χανίων – Κέρκυρα Football League

    15:15 COSMOTE SPORT 9 HD Αναντόλου Εφές – Μπαχτσεσεχίρ TBF Basketball Super League

    16:00 ΕΡΤ Sports HD Ξάνθη – ΑΕΚ Super League

    16:00 Novasports 1HD Κάλιαρι – ΣΠΑΛ Serie A

    16:00 Novasports 5HD Έστερσουντ – Φάλκενμπεργκ πρωτάθλημα Σουηδίας

    16:00 Novasports 3HD Ουντινέζε – Έμπολι Serie A

    16:05 COSMOTE SPORT 1 HD Εβερτον – Αρσεναλ Premier League

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Αουγκσμπουργκ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

    16:50 COSMOTE SPORT 6 HD Τελικός DHB Cup

    17:00 ΕΡΤ3 Ήφαιστος Λήμνου – Χολαργός Basket League

    17:15 Novasports 2HD Αστέρας Τρίπολης – Λεβαδειακός Super League

    17:15 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Σεβίλλη Primera Division

    17:30 COSMOTE SPORT 4 HD Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΠΑΟΚ Basket League

    17:45 Novasports 4HD Φίτεσε – Αϊντχόφεν Eredivisie

    18:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα TRENTINO MXGP 2ος Αγώνα Μότοκρος

    18:00 Novasports 5HDΛασκ – Ζάλτσμπουργκ Αυστριακό Πρωτάθλημα

    18:30 Eurosport 1 WTCR Μαρακές Αγώνες αυτοκινήτου

    19:00 ΕΡΤ Sports HD Παναιτωλικός – Ολυμπιακός Super League Σουρωτή

    19:00 COSMOTE SPORT 6 HD Toronto Raptors - Miami Heat NBA

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga

    19:00 Novasports 3HD Ίντερ – Αταλάντα Serie A

    19:00 Novasports 24 HD Λάτσιο – Σασσουόλο Serie A

    19:30 Novasports 1HD ΠΑΟΚ – Λαμία Super League

    19:30 COSMOTE SPORT 7 HD Λεβάντε – Ουέσκα Primera Division

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Θέλτα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Primera Division

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φεϊρένσε – Μπενφίκα Liga NOS

    19:45 Eurosport 1 WTCR Μαρακές Αγώνες αυτοκινήτου

    20:30 COSMOTE SPORT 8 HD Γκραν Κανάρια - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endesa

    21:30 Novasports 2HD Νάπολι – Τζένοα Serie A

    21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Μπέτις – Βιγιαρεάλ Primera Division

    22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισσαβώνας - Ρίο Αβε Liga NOS

    22:00 Novasports 3HD Παρί Σεν Ζερμέν – Στρασβούργο Ligue 1

    22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Minnesota Timberwolves - Oklahoma City Thunder ΝΒΑ

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα