• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 1/10/2017

    7:22 πμ, Κυριακή 01 Οκτ 2017 7:22 πμ, Κυριακή 01 Οκτ 2017

    Γεμάτο το σημερινό τηλεοπτικό πρόγραμμα, όπου από την Super League ξεχωρίζουν τα ματς του Ολυμπιακού με τον Ατρόμητο και του Αστέρα Τρίπολης με την ΑΕΚ.

    Aναλυτικά το πρόγραμμα

    09:45 COSMOTESPORT 5 Φόρμουλα 1 Φόρμουλα 1

    11:30 COSMOTESPORT 6 ATP World Tour 250 Τένις, Τελικός

    13:00 COSMOTESPORT 2 Ρεάλ Σοθιεδάδ-Ρεάλ Μπέτις La Liga, Ισπανία

    13:00 COSMOTESPORT 8 Μπρίντιζι - Τορίνο Μπάσκετ, Ιταλικό Πρωτάθλημα

    13:30 NOVASPORTS 1 Αλκμάαρ-Φέγενορντ Ποδόσφαιρο, Ολλανδικό Πρωτάθλημα

    13:30 COSMOTESPORT 7 Νάπολι-Κάλιαρι Serie A, Ιταλία

    14:00 NOVASPORTS 4 Σέφιλντ Γουένσντεϊ-Λιντς Γιουνάιτεντ Championship Αγγλίας

    14:00 COSMOTESPORT 1 Άρσεναλ - Μπράιτον & Χόουβ Άλμπιον Premier League, Αγγλία

    14:30 COSMOTESPORT 3 Φράιμπουργκ - Χόφενχαϊμ Bundesliga, Γερμανία

    15:00 ΕΡΤ 2 Φόρμουλα 1, Gran Prix Μαλαισίας Φόρμουλα 1

    15:30 NOVASPORTS 3 Χέρενφεϊν-Άγιαξ Ποδόσφαιρο, Ολλανδικό Πρωτάθλημα

    16:00 NOVASPORTS 2 Ολυμπιακός-Ατρόμητος Σούπερ Λίγκα

    16:00 COSMOTESPORT 4 Μπενεβέντο-Ίντερ Serie A, Ιταλία

    16:00 COSMOTESPORT 6 Λάτσιο - Σασουόλο Serie A, Ιταλία

    16:00 COSMOTESPORT 8 Τορίνο-Βερόνα Serie A, Ιταλία

    16:00 COSMOTESPORT 7 Κιέβο-Φιορεντίνα Serie A, Ιταλία

    16:15 COSMOTESPORT 1 Νιουκάστλ-Λίβερπουλ Premier League, Αγγλία

    16:30 COSMOTESPORT 3 Χέρτα Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga, Γερμανία

    17:15 COSMOTESPORT 2 Μπαρτσελόνα-Λας Πάλμας La Liga, Ισπανία

    18:15 NOVASPORTS 2 ΑΟΚ Κέρκυρα-Ξάνθη Σούπερ Λίγκα

    18:15 NOVASPORTS 3 Λεβαδειακός-Απόλλων Σμύρνης Σούπερ Λίγκα

    19:00 COSMOTESPORT 3 Κολωνία-Λειψία Bundesliga, Γερμανία

    19:00 ACTION 24 Λίνγκμπι-Κοπεγχάγη Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Δανίας

    19:00 COSMOTESPORT 7 Μίλαν-Ρόμα Serie A, Ιταλία

    19:30 COSMOTESPORT 2 Βαλένθια-Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga, Ισπανία

    19:30 COSMOTESPORT 4 Ρεάλ Μαδρίτης-Ανδόρρα Μπάσκετ, Πρωτάθλημα Ισπανίας

    19:30 COSMOTESPORT 8 Βιγιαρεάλ - Έιμπαρ La Liga, Ισπανία

    20:00 EUROSPORT 1 Φιλαδέλφεια Γιούνιον - Σιάτλ Σάουντερς Ποδόσφαιρο, ΗΠΑ

    20:30 NOVASPORTS 1 Αστέρας Τρίπολης-ΑΕΚ Σούπερ Λίγκα

    21:15 COSMOTESPORT 7 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Πόρτο Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    21:45 COSMOTESPORT 2 Ρεάλ Μαδρίτης-Εσπανιόλ La Liga, Ισπανία

    21:45 COSMOTESPORT 1 Αταλάντα-Γιουβέντους Serie A, Ιταλία

    22:00 NOVASPORTS 2 Νις-Μαρσέιγ Ligue 1, Γαλλία

    23:30 COSMOTESPORT 8 Μαρίτιμο - Μπενφίκα Ποδόσφαιρο, Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα