• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    9:09 πμ, Σαββατο 24 Οκτ 2015 9:09 πμ, Σαββατο 24 Οκτ 2015

    Ο αγώνας μεταξύ της ΑΕΚ και του Ηρακλή για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

    Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

    07:30 OTE Sport 5, Moto 3 Μαλαισία (κατατακτήριες δοκιμές)

    08:25 OTE Sport 5, Moto GP Μαλαισία (4ες ελεύθερες δοκιμές)

    09:05 OTE Sport 5, Moto GP Μαλαισία (κατατακτήριες δοκιμές)

    10:00 OTE Sport 5, Moto 2 Μαλαισία (κατατακτήριες δοκιμές)

    10:30 OTE Sport 7, Formula E ΠεκίνοΚΟΥΠΟΝΙ

    14:00 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Καρλσρούη - Κάιζερσλαουτερν

    14:00 NOVASPORTS 4, Τένις ATP 250 (Στοκχόλμη, ημιτελικά)

    15:00 NOVASPORTS 1, Super League Καλλονή - Λεβαδειακός

    15:00 OTE Sport 6, Τένις ATP 500 (Βιέννη, ημιτελικά)

    15:00 ΕΡΤ2, Χάντμπολ Φίλιππος Βέροιας - ΑΕΚ

    15:00 OTE Sport 1, Football League Εργοτέλης - Παναιγιάλειος

    15:30 OTE Sport 8, Τένις ATP 250 (Kremlin Cup, 1ος ημιτελικός)

    16:00 NOVASPORTS 3, Μπάσκετ γυναικών Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός

    16:00 EUROSPORT, Τένις WTA Tour (Λουξεμβούργο, ημιτελικά)

    16:00 OTE Sport 4, Basket League ΑΕΚ - Τρίκαλα

    16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερν Μονάχου - Κολωνία

    16:30 OTE Sport 7, Γερμανικό Πρωτάθλημα Μπάγερ Λεβερκούζεν - Στουτγάρδη

    17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Κηφισιά - Λαύριο

    17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Θέλτα - Ρεάλ Μαδρίτης

    17:00 ΕΡΤ2, Α2 ανδρών Εθνικός - Προμηθέας

    17:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Γουέστ Χαμ - Τσέλσι

    17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Καβάλα - Κόροιβος

    17:00 NOVASPORTS 2, Basket League Απόλλων Πατρών - Κολοσσός

    17:15 NOVASPORTS 1, Super League Παναιτωλικός - Πλατανιάς

    17:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP ΗΠΑ (3ες ελεύθερες δοκιμές)

    18:00 OTE Sport 8, Football League Απόλλων Σμύρνης - Λάρισα

    19:00 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Κάρπι - Μπολόνια

    19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Γρανάδα - Μπέτις

    19:30 NOVASPORTS 2, Super League ΑΕΚ - Ηρακλής

    19:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Ίνγκολσταντ - Χέρτα

    19:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Άρσεναλ - Έβερτον

    20:45 NOVASPORTS 3, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Τβέντε - Αϊντχόφεν

    20:50 OTE Sport 5, Formula 1 GP ΗΠΑ (Κατατακτήριες δοκιμές)

    21:00 NOVASPORTS 4, Γαλλικό Πρωτάθλημα Γκαζελέκ Αζαξιό - Νις

    21:00 NOVASPORTS 1, Basket League Άρης - ΠΑΟΚ

    21:05 OTE Sport 7, Χάντμπολ Μπαρτσελόνα - Κόλντινγκ

    21:30 OTE Sport 8, Βόλεϊ Τρεντίνο - Μόντενα

    21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Σεβίλλη - Χετάφε

    21:45 EUROSPORT 2, Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων Μάλι - Ονδούρα

    21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Παλέρμο - Ίντερ

    22:45 NOVASPORTS 3, Πορτογαλικό Πρωτάθλημα Βιτόρια Γκιμαράες - Ακαντέμικα

    23:05 OTE Sport 7, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μάλαγα - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα