• Αυτοί είναι οι όμιλοι του Κυπέλλου Ελλάδος

    1:29 μμ, Δευτέρα 15 Σεπ 2014 1:29 μμ, Δευτέρα 15 Σεπ 2014

    Αυτοί είναι οι όμιλοι του Κυπέλλου Ελλάδος

    Ολοκληρώθηκε η κλήρωση της δεύτερης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας με τον Ολυμπιακό να είναι στον ίδιο όμιλο με Πανιώνιο, Φωστήρα, Παναχαϊκή και ο Παναθηναϊκός με Χανιά, Παναιτωλικό και Ολυμπιακό Βόλου, ενώ η ΑΕΚ θα αντιμετωπίσει τον Ατρόμητο, τον Ηρακλή Ψαχνών και τον Πανθρακικό.

    Αναλυτικά η κλήρωση της δεύτερης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας

    1ος όμιλος

    Ολυμπιακός

    Πανιώνιος

    Φωστήρας

    Παναχαϊκή

    2ος όμιλος

    ΠΑΟΚ

    ΠΑΣ Γιάννινα

    Κέρκυρα

    Απόλλων Καλαμαριάς

    3ος όμιλος

    ΟΦΗ

    Ξάνθη

    Νίκη Βόλου

    Ζάκυνθος

    4ος όμιλος

    Λεβαδειακός

    Πλατανιάς

    Εθνικός Γαζώρου

    Ηρακλής

    5ος όμιλος

    Ατρόμητος

    Πανθρακικός

    ΑΕΚ

    Ηρακλής ψαχνών

    6ος όμιλος

    Εργοτέλης

    Βέροια

    Ερμιονίδα

    Απόλλων Σμύρνης

    7ος όμιλος

    Αστέρας Τρίπολης

    Καλλονή

    Τύρναβος

    Αιγινιακός

    8ος όμιλος

    Παναθηναϊκός

    Παναιτωλικός

    ΑΟ Χανιά

    Ολυμπιακός Βόλου

    *Από κάθε όμιλο προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες.

    Αναυτικά το πρόγραμμα:

    1ος όμιλος

    1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

    Πανιώνιος-Φωστήρας

    Παναχαϊκή-Ολυμπιακός

    2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

    Ολυμπιακός-Πανιώνιος

    Φωστήρας-Παναχαϊκή

    3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

    Φωστήρας-Ολυμπιακός

    Πανιώνιος-Παναχαϊκή

    2ος όμιλος

    1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

    ΠΑΣ Γιάννινα-Κασσιόπη

    Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΑΟΚ

    2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

    ΠΑΟΚ-ΠΑΣ Γιάννινα

    Κασσιόπη-Απόλλων Καλαμαριάς

    3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

    Κασσιόπη-ΠΑΟΚ

    ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Καλαμαριάς

    3ος όμιλος

    1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

    Skoda Ξάνθη-Νίκη Βόλου

    Ζάκυνθος-ΟΦΗ

    2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

    ΟΦΗ-Skoda Ξάνθη

    Νίκη Βόλου-Ζάκυνθος

    3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

    Νίκη Βόλου-ΟΦΗ

    Skoda Ξάνθη-Ζάκυνθος

    4ος όμιλος

    1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

    Πλατανιάς-Εθνικός Γαζώρου

    Ηρακλής-Λεβαδειακός

    2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

    Λεβαδειακός-Πλατανιάς

    Εθνικός Γαζώρου-Ηρακλής

    3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

    Εθνικός Γαζώρου-Λεβαδειακός

    Πλατανιάς-Ηρακλής

    5ος όμιλος

    1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

    Πανθρακικός-ΑΕΚ

    Ηρακλής Ψαχνών-Ατρόμητος

    2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

    Ατρόμητος-Πανθρακικός

    ΑΕΚ-Ηρακλής Ψαχνών

    3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

    ΑΕΚ-Ατρόμητος

    Πανθρακικός-Ηρακλής Ψαχνών

    6ος όμιλος

    1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

    Βέροια-ΑΕ Ερμιονίδαας

    Απόλλων Σμύρνης-Εργοτέλης

    2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

    Εργοτέλης-Βέροια

    ΑΕ Ερμιονίδας-Απόλλων Σμύρνης

    3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

    ΑΕ Ερμιονίδας-Εργοτέλης

    Βέροια-Απόλλων Σμύρνης

    7ος όμιλος

    1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

    Καλλονή-Τύρναβος

    Αιγινιακός-Αστέρας Τρίπολης

    2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

    Αστέρας Τρίπολης-Καλλονή

    Τύρναβος-Αιγινιακός

    3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

    Τύρναβος-Αστέρας Τρίπολης

    Καλλονή-Αιγινιακός

    8ος όμιλος

    1η αγωνιστική (23/24/25 Σεπτεμβρίου)

    Παναιτωλικός-Χανιά

    Ολυμπιακός Βόλου-Παναθηναϊκός

    2η αγωνιστική (28/29/30 Οκτωβρίου)

    Παναθηναϊκός-Παναιτωλικός

    Χανιά-Ολυμπιακός Βόλου

    3η αγωνιστική (02/03/04 Δεκεμβρίου)

    Χανιά-Παναθηναϊκός

    Παναιτωλικός-Ολυμπιακός Βόλου

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα