• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 11/10/2020

    8:53 πμ, Κυριακή 11 Οκτ 2020 8:53 πμ, Κυριακή 11 Οκτ 2020

    Το παιχνίδι της Εθνικής μας ομάδας κόντρα στη Μολδαβία για το UEFA Nations League και ο τελικός του Ρολάν Γκαρός ανάμεσα στον Νόβακ Τζόκοβιτς και τον Ραφαέλ Ναδάλ ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά οι επιλογές:

    09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Γαλλία

    10:00 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring Μηχανοκίνητα

    10:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Γαλλία

    10:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Γαλλία

    12:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC Ιταλία

    12:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Γαλλία

    12:25 Eurosport 1 Τελικός διπλού γυναικών, Γαλλικό Όπεν Τένις

    13:00 COSMOTE SPORT 9 HD WRC Ιταλία

    13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Μπανταλόνα – Μπιλμπάο ACB Liga Endessa

    13:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Γαλλία

    13:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Slovakiaring Μηχανοκίνητα

    14:00 Novasports 1HD ΑΕΚ Κ19 - Ολυμπιακός Κ19 Ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Λειψία - Φούσε Βερολίνου Liqui Moly Bundesliga χάντμπολ

    14:30 Eurosport 2 Γύρος της Ιταλίας Ποδηλασία

    15:10 COSMOTE SPORT 5 HD Aramco Grosser Preis der Eifel Αγώνας

    15:15 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Γαλλία

    15:55 Eurosport 1, ΕΡΤ Sports HD Νόβακ Τζόκοβιτς - Ραφαέλ Ναδάλ Τένις

    16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Καζακστάν – Αλβανία UEFA Nations League

    16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ιρλανδία – Ουαλία UEFA Nations League

    16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Λοκομοτίβ Κουμπάν – Κάλεβ VTB United League

    16:35 COSMOTE SPORT 7 HD Moto E Λε Μαν, Γαλλία - 2ος αγώνας

    17:00 COSMOTE SPORT 6 HD KPRF – Τιουμέν UEFA Futsal Champions League

    19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Φινλανδία – Βουλγαρία UEFA Nations League

    19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Νορβηγία – Ρουμανία UEFA Nations League

    19:00 COSMOTE SPORT 7 HD Κροατία – Σουηδία UEFA Nations League

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Ολλανδία UEFA Nations League

    19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αγγλία – Βέλγιο UEFA Nations League

    19:30 COSMOTE SPORT 4 HD Γκραν Κανάρια - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endessa

    21:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μπαρτσελόνα – Μούρθια UEFA Futsal Champions League

    21:45 COSMOTE SPORT 5 HD Ρωσία – Τουρκία UEFA Nations League

    21:45 COSMOTE SPORT 9 HD Σκωτία – Σλοβακία UEFA Nations League

    21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Ισλανδία – Δανία UEFA Nations League

    21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Κόσοβο – Σλοβενία UEFA Nations League

    21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Πολωνία – Ιταλία UEFA Nations League

    21:45 OPEN, COSMOTE SPORT 1 HD Ελλάδα – Μολδαβία UEFA Nations League

    21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Γαλλία – Πορτογαλία UEFA Nations League

    22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λας Βέγκας Έισις - Σιάτλ Στορμ WNBA Finals

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα