• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 4/10/2020

    8:08 πμ, Κυριακή 04 Οκτ 2020 8:08 πμ, Κυριακή 04 Οκτ 2020

    Ο τελικός του Basketball Champions League ανάμεσα στην ΑΕΚ και την Μπούργος, τα πέντε παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής της Super League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά οι επιλογές:

    12:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλικό Όπεν Τένις

    13:00 COSMOTE SPORT 2 HD Οσασούνα – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    13:15 Novasports 1HD Γκρόνιγκεν – Άγιαξ Eredivisie Ποδόσφαιρο

    13:30 Novasports 2HD Αταλάντα – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λέστερ - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Λοκομοτίβ Κουμπάν VTB United League Μπάσκετ

    14:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σαουθάμπτον - Γουέστ Μπρομ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    14:00 Novasports 3HD Μονπελιέ – Νιμ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 8 HD Κίελo - Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 6 HD Κίελο – Έρλανγκεν Liqui Moly Bundesliga Ποδόσφαιρο

    15:30 Novasports 2HD Βίλεμ – Φέγενορντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

    16:00 COSMOTE SPORT 5 HD Γουλβς – Φούλαμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Άρσεναλ - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    16:00 ΣΚΑΪ Παναθηναϊκός – Άρης Super League Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 24 HD Μπενεβέντο – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 4HD Πάρμα – Βερόνα Serie A Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 3HD Λάτσιο – Ιντερ Serie A Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Βόλφσμπουργκ – Άουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

    17:00 ΕΡΤ3 Basketball Champions League Ντιζόν-Σαραγόσα Μικρός τελικός Μπάσκετ

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Γαλλικό Όπεν Τένις

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λεβάντε - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    17:30 COSMOTE SPORT 6 HD Αναντολού Εφές - Τουρκ Τέλεκομ Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

    17:45 Novasports 5HD Αϊντχόφεν - Φορτούνα Σιτάρντ Eredivisie Ποδόσφαιρο

    18:15 Novasports 3HD Απόλλων Σμύρνης – ΑΕΛ Super League Ποδόσφαιρο

    18:15 Novasports 2HD ΠΑΟΚ – ΟΦΗ Super League Ποδόσφαιρο

    18:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μπάγερν Μονάχου - Χέρτα Βερολίνου Bundesliga Ποδόσφαιρο

    19:00 Novasports 4HD Μίλαν – Σπέτσια Serie A Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Γκραν Κανάρια - Ρεάλ Μαδρίτης ACB Liga Endessa Μπάσκετ

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ – Γρανάδα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    20:00 COSMOTE SPORT 9 HD Μπεσίκτας – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Μπάσκετ

    20:00 ΕΡΤ3 ΑΕΚ-Μπούργος Basketball Champions League Τελικός Μπάσκετ

    20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα – Φαρένσε Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    20:30 Novasports 1HD ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

    21:15 COSMOTE SPORT 1 HD Άστον Βίλα – Λίβερπουλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 2HD Ατρόμητος – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

    21:45 Novasports 2HD Γιουβέντους – Νάπολι Serie A Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Λας Βέγκας Έισις - Σιάτλ Στορμ WNBA Finals Μπάσκετ

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    22:00 Novasports 3HD Λιόν – Μαρσέιγ Ligue 1 Ποδόσφαιρο

    23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Πορτιμονένσε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα