• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 3/10/2020

    8:15 πμ, Σαββατο 03 Οκτ 2020 8:15 πμ, Σαββατο 03 Οκτ 2020

    Η μονομαχία του Στέφανου Τσιτσιπά με αντίπαλο τον Αλιάζ Μπεντένε, για το Ρολάν Γκαρός, το παιχνίδι του Παναιτωλικού με τον Αστέρα Τρίπολης, για την 4η αγωνιστική της Super League και οι αναμετρήσεις από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης, ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά οι επιλογές:

    12:00 ΕΡΤ Sports HD Ρολάν Γκαρός Γαλλικό Όπεν Τένις

    12:00 COSMOTE SPORT 3 HD Παναθηναϊκός – Άρης Super League Κ-19 Ποδόσφαιρο

    14.00 EΡΤ Sports Αλιάζ Μπεντένε-Στέφανος Τσιτσιπάς Ρολάν Γκαρός Γαλλικό Όπεν Τένις

    14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Ανόβερο – Μπράουνσβαϊγκ Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

    14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαγιαδολίδ – Έιμπαρ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    14:30 Novasports 1HD Νόριτς – Ντέρμπι Championship Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 3HD Τουλούζ – Τρουά Ligue 2 Ποδόσφαιρο

    16:00 Novasports 2HD Σασσουόλο – Κροτόνε Serie A Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Βέρντερ Βρέμης - Αρμίνια Μπίλεφελντ Bundesliga Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 8 HD Στουτγκάρδη – Λεβερκούζεν Bundesliga Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 7 HD Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Χόφενχαϊμ Bundesliga Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 6 HD Κολωνία – Γκλάντμπαχ Bundesliga Ποδόσφαιρο

    16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Ντόρτμουντ – Φράιμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

    17:00 COSMOTE SPORT 5 HD Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο1

    7:00 ΕΡΤ3 ΠΑΟΚ – Δράμα Handball Premier Ανδρών Χάντμπολ

    17:00 ΕΡΤ Sports HD Ρολάν Γκαρός Γαλλικό Όπεν Τένις

    17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έβερτον – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    17:00 Novasports 5HD Ρέντινγκ – Γουότφορντ Championship Ποδόσφαιρο

    18:00 Novasports 4HD Λανς - Σεντ Ετιέν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

    19:00 Novasports 3HD Τζένοα – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 6 HD Έλτσε – Ουέσκα Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λειψία – Σάλκε Bundesliga Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Λιντς - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    19:30 Novasports 1HD Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο

    20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Πόρτο – Μαρίτιμο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    21:45 COSMOTE SPORT 8 HD Ανδόρα – Μπανταλόνα ACB Liga Endessa Μπάσκετ

    21:45 Novasports 1HD Ουντινέζε – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Νιουκάστλ – Μπέρνλι Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Βαλένθια – Μπέτις Ισπανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

    23:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τοντέλα – Μπράγκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Ποδόσφαιρο

    23:30 Novasports 3HD Ορλάντο - Νιου Γιορκ Ρεντ Μπουλς MLS Ποδόσφαιρο

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα