• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:46 πμ, Σαββατο 23 Ιάν 2016 7:46 πμ, Σαββατο 23 Ιάν 2016

    Ο αγώνας του Ολυμπιακού κόντρα στην Ξάνθη για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

    Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

    08:00 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 6η μέρα

    10:00 FOX Sports, Ski classics Ελβετία

    10:00 Eurosport 2, Αυστραλιανό Όπεν 6η μέρα

    11:15 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση γυναικών

    11:45 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 6η μέρα

    12:45 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη κατάβαση ανδρών

    13:30 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες - 10χλμ Ελεύθερη τεχνική

    14:15 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 6η μέρα

    14:30 ΕΡΤ2, Αίας Ευόσμου – Παναθηναϊκός Α1 γυναικών

    14:45 OTE Sport 1 HD, Νόριτς – Λίβερπουλ Premier League

    15:00 Novasports 3, ΑΕΛ Καλλονής – Πανθρακικός Super League

    15:00 OTE Sport 2 HD, Χανιά – ΑΕΛ Football League

    15:30 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - 15χλμ Ελεύθερη τεχνική

    16:30 OTE Sport 6 HD, Ίνγκολσταντ – Μάιντς Bundesliga

    16:30 OTE Sport 5 HD, Χέρτα – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

    16:30 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - 15χλμ Ελεύθερη τεχνική

    16:30 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Antholz/Ιταλία

    16:30 OTE Sport 8 HD, Ανόβερο – Ντάρμσταντ Bundesliga

    16:30 OTE Sport 7 HD, Κολονία – Στουτγάρδη Bundesliga

    16:30 OTE Sport 3 HD, Χόφενχαϊμ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

    17:00 Novasports 2, Ρέθυμνο – Κολοσσός Basket League

    17:00 Novasports 2, Κόροιβος - Απόλλων Πατρών Basket League

    17:00 Novasports 2, Άρης – Αρκαδικός Basket League

    17:00 Novasports 2, Καβάλα – Τρίκαλα Basket League

    17:00 OTE Sport 4 HD, ΑΕΚ – Λαύριο Basket League

    17:00 OTE Sport 2 HD, Μάλαγα – Μπαρτσελόνα La Liga

    17:00 OTE Sport 1 HD, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Σαουθάμπτον Premier League

    17:00 Novasports 4, Κηφισιά – ΠΑΟΚ Basket League

    17:15 ΕΡΤ2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών Μικρός τελικός

    17:15 Novasports 1, Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης Super League

    18:00 Novasports 7, Παρί Σεν Ζερμέν – Ανζέρ Ligue 1

    18:00 Novasports 3, Παμβοχαϊκός - Φοίνικας Σύρου Volley League

    18:30 OTE Sport 5 HD, Τρίκαλα - Απόλλων Σμύρνης Football League

    18:45 ΕΡΤ2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα ανδρών Τελικός

    19:00 OTE Sport 7 HD, Φροζινόνε – Αταλάντα Serie A

    19:15 OTE Sport 2 HD, Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ La Liga

    19:30 Novasports 2, Ολυμπιακός – Ξάνθη Super League

    19:30 OTE Sport 3 HD, Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ Bundesliga

    19:30 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Half Pipe, Mammoth/ΗΠΑ

    19:30 OTE Sport 1 HD, Γουέστ Χαμ - Μάντσεστερ Σίτι Premier League

    20:00 FOX Sports, Παγκόσμιο πρωτάθλημα

    20:30 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ski Cross, Nakiska/Καναδάς

    20:45 Novasports 4, Άγιαξ – Φιτέσε Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    21:00 Novasports 1, Ναντ – Μπορντό Ligue 1

    21:30 OTE Sport 2 HD, Γρανάδα – Χετάφε La Liga

    21:45 OTE Sport 1 HD, Έμπολι – Μίλαν Serie A

    22:00 Eurosport 1, Revolution Series Διεθνείς Αγώνες, Μάντσεστερ

    22:45 Novasports 3, Πάσος Φερέιρα – Σπόρτινγκ Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    23:00 Eurosport 2, Χιονοσανίδα: Παγκόσμιο κύπελλο SBS, Mammoth/ΗΠΑ

    23:05 OTE Sport 7 HD, Ράγιο Βαγιεκάνο – Θέλτα La Liga

    02:00 Eurosport 2, Αυστραλιανό Όπεν 7η μέρα

    02:00 Eurosport 1, Αυστραλιανό Όπεν 7η μέρα

    03:30 FOX Sports, Minnesota Golden Gophers - Illinois Fighting Illini NCAA

    03:30 OTE Sport 4 HD, Κλίβελαντ Καβαλίερς - Σικάγο Μπουλς ΝΒΑ

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα