• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:02 πμ, Κυριακή 10 Ιάν 2016 7:02 πμ, Κυριακή 10 Ιάν 2016

    Ο αγώνας του Ολυμπιακού κόντρα στον Λεβαδειακό για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

    Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

    11:00 OTE Sport 7 HD, ATP 250 Μπρισμπέιν, τελικός

    11:15 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική Κατάβαση Ανδρών-Κούρσα 1

    11:15 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - HS 106, Schonach/Γερμανία

    12:30 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Super-G γυναικών

    13:00 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες, Schonach/Γερμανία

    13:00 OTE Sport 2 HD, Βιγιαρεάλ - Σπόρτινγκ Χιχόν La Liga

    13:30 OTE Sport 6 HD, ATP 250 Τσενάι, τελικός

    13:30 OTE Sport 1 HD, Ίντερ – Σασουόλο Serie A

    14:00 OTE Sport 4 HD, Σαραγόσα – Μπιλμπάο Liga Endesa

    14:00 Eurosport 2, Freestyle σκι: Παγκόσμιο κύπελλο Ski Cross, Watles/Ιταλία

    14:15 Eurosport 1, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες, Schonach/Γερμανία

    14:35 OTE Sport 8 HD, Προολυμπιακό ανδρών Μικρός τελικός

    14:45 Eurosport 2, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική Κατάβαση Ανδρών-Κούρσα 2

    14:45 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Tour de Ski Γυναίκες - 9χλμ Freestyle

    15:00 ΕΡΤ2, Ελλάδα – Ουκρανία Προκριματικά παγκοσμίου πρωταθλήματος

    15:00 Novasports 2, ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα Super League

    15:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Μαζική εκκίνηση γυναικών, Oberhof

    16:00 OTE Sport 1 HD, Φροζινόνε – Νάπολι Serie A

    16:00 OTE Sport 7 HD, Μπολόνια – Κιέβο Serie A

    16:00 OTE Sport 5 HD, Τορίνο – Έμπολι Serie A

    16:00 OTE Sport 3 HD, Βερόνα – Παλέρμο Serie A

    16:30 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Tour de Ski 9χλμ Free Ανδρες

    16:30 Novasports 3, Ρέθυμνο – Ολυμπιακός Basket League

    16:45 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο HS 145, Γερμανία

    17:00 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Σοθιεδάδ – Βαλένθια La Liga

    17:00 ΕΡΤ2, Ηλιούπολη – ΑΕΚ Α1 γυναικών

    17:15 Novasports 4, Πανιώνιος – Ηρακλής Super League

    17:15 Novasports 2, Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης Super League

    17:35 OTE Sport 8 HD, Προολυμπιακό ανδρών Τελικός

    18:00 Novasports 7, Σπόρτινγκ – Μπράγκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    19:00 OTE Sport 5 HD, Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη Liga Endesa

    19:15 OTE Sport 2 HD, Έιμπαρ – Εσπανιόλ La Liga

    19:15 OTE Sport 6 HD, Serie A All Star Game

    19:15 OTE Sport 7 HD, Λας Πάλμας – Μάλαγα La Liga

    19:30 Novasports 1, Ολυμπιακός – Λεβαδειακός Super League

    20:15 Novasports 3, Μποαβίστα – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    20:30 Eurosport 1, Παγκόσμιο πρωτάθλημα Τελικός, Ηνωμένο Βασίλειο

    21:00 Eurosport 1, The Masters 1η μέρα, Λονδίνο

    21:30 OTE Sport 2 HD, Θέλτα - Ατλέτικο Μαδρίτης La Liga

    21:45 OTE Sport 1 HD, Σαμπντόρια – Γιουβέντους Serie A

    22:00 Novasports 2, Μαρσέιγ – Γκινγκάμπ Ligue 1

    22:30 Novasports 3, Νασιονάλ – Μπενφίκα Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    22:30 OTE Sport 4 HD, Λος Άντζελες Κλίπερς - Νιου Ορλίνς Πέλικανς ΝΒΑ

    00:00 OTE Sport 7 HD, Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ιντεπεντιέντε Φιλικό

    01:00 OTE Sport 4 HD, Μέμφις Γκρίζλις - Μπόστον Σέλτικς ΝΒΑ

    02:30 OTE Sport 7 HD, Φορτ Λότερντεϊλ Στράικερς – Σάλκε Φιλικό

    03:00 OTE Sport 6 HD, NC Στέιτ - Ουέικ Φόρεστ NCAA

    04:55 OTE Sport 6 HD, Στάνφορντ – Όρεγκον NCAA

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα