• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:07 πμ, Σαββατο 09 Ιάν 2016 7:07 πμ, Σαββατο 09 Ιάν 2016

    Ο αγώνας της ΑΕΚ κόντρα στην Ξάνθη για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

    Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

    08:00 OTE Sport 6 HD, WTA Tour Σεντζέν, τελικός

    09:00 Eurosport 1, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες -1η κούρσα, Λετονία

    10:30 Eurosport 1, Αγωνιστικά Έλκηθρα: Παγκόσμιο κύπελλο Γυναίκες -2η κούρσα, Λετονία

    11:15 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο Ανδρες - HS 106, Schonach/Γερμανία

    11:15 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ. Τεχν. Κατάβαση Ανδρών-Κούρσα 1

    12:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Ελεύθερη Κατάβαση γυναικών

    13:15 Eurosport 2, Σκι Αντοχής: Tour de Ski Γυν.- 10χλμ Κλασσικό Μαζ. Εκκίνηση

    13:30 OTE Sport 6 HD, ATP 250 Τσενάι, ημιτελικά

    13:45 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη ανδρών, Oberhof/Γερμανία

    14:30 Eurosport 1, Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Γιγ. Τεχν. Κατάβαση Ανδρών-Κούρσα 2

    15:00 Novasports 3, Ατρόμητος – Πλατανιάς Super League

    15:15 Eurosport 2, Βορινό Σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο 10χλμ Gundersen Ατομικό, Γερμανία

    15:30 Eurosport 1, Σκι Αντοχής: Tour de Ski Ανδρες 15χλμ Κλασσικό Μαζ. εκκίνηση

    16:00 OTE Sport 1 HD, Κάρπι – Ουντινέζε Serie A

    16:15 Eurosport 1, Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο Καταδίωξη γυναικών, Oberhof/Γερμανία

    16:30 OTE Sport 7 HD, Προολυμπιακό γυναικών Μικρός τελικός

    17:00 Eurosport 1, ATP 250 Ντόχα, τελικός

    17:00 OTE Sport 2 HD, Μπαρτσελόνα – Γρανάδα La Liga

    17:00 ΕΡΤ2, Δόξα Πεύκων – Περιστέρι Α2 ανδρών

    17:00 Novasports 2, Λαύριο – Κόροιβος Basket League

    17:00 Novasports 2, ΠΑΟΚ – Καβάλα Basket League

    17:00 Novasports 2, Αρκαδικός – ΑΕΚ Basket League

    17:00 Novasports 4, Κολοσσός – Άρης Basket League

    17:00 Novasports 2, Απόλλων Πατρών – Τρίκαλα Basket League

    17:15 Novasports 1, Βέροια – Πανθρακικός Super League

    17:35 OTE Sport 8 HD, Προολυμπιακό ανδρών 1ος ημιτελικός

    17:45 Eurosport 2, Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Μινσκ, 1η μέρα

    18:00 OTE Sport 3 HD, Πανσερραϊκός – ΑΕΛ Football League

    18:00 Novasports 3, Λιόν – Τρουά Ligue 1

    19:00 OTE Sport 1 HD, Φιορεντίνα – Λάτσιο Serie A

    19:00 Eurosport 1, Ελεύθερα άλματα: Παγκόσμιο κύπελλο Ομάδες - HS 145 Ανδρών, Γερμανία

    19:15 OTE Sport 2 HD, Σεβίλλη - Αθλέτικ Μπιλμπάο La Liga

    19:15 OTE Sport 5 HD, Χετάφε – Μπέτις La Liga

    19:30 Novasports 2 ΑΕΚ – Ξάνθη Super League

    19:30 OTE Sport 7 HD, Προολυμπιακό γυναικών Τελικός

    20:35 OTE Sport 8 HD, Προολυμπιακό ανδρών 2ος ημιτελικός

    20:45 Eurosport 1, Παγκόσμιο πρωτάθλημα Ημιτελικά, Ηνωμένο Βασίλειο

    21:00 Novasports 1, Ανζέρ – Καέν Ligue 1

    21:30 OTE Sport 2 HD, Ρεάλ Μαδρίτης - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια La Liga

    21:45 OTE Sport 1 HD, Ρόμα – Μίλαν Serie A

    23:05 OTE Sport 3 HD, Λεβάντε - Ράγιο Βαγιεκάνο La Liga

    00:00 OTE Sport 4 HD, Ατλάντα Χοκς - Σικάγο Μπουλς ΝΒΑ

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα