• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:06 πμ, Κυριακή 01 Νοε 2015 7:06 πμ, Κυριακή 01 Νοε 2015

    Το ντέρμπι μεταξύ Παναθηναϊκού και ΑΕΚ για το πρωτάθλημα ποδοσφαίρου της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

    Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

    07:30 EUROSPORT 2, Ποδηλασία Γύρος της λίμνης Ταϊχού, Κίνα

    13:30 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Φιορεντίνα - Φροζινόνε

    13:30 NOVASPORTS 3, Ολλανδικό Πρωτάθλημα Ντεν Χάαχ - Φέγενορντ

    14:00 OTE Sport 4, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ Λαμποράλ Κούτσα - Γκραν Κανάρια

    14:00 ΕΡΤ2, Βόλεϊ Γυναικών Άρης - Μαρκόπουλο

    14:30 OTE Sport 3, Γερμανία δεύτερη κατηγορία Φράιμπουργκ - Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ

    15:00 NOVASPORTS 2, Super League Αστέρας Τρίπολης - ΠΑΟΚ

    15:30 OTE Sport 6, Τένις ATP 500: Βασιλεία, τελικός

    15:30 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Έβερτον - Σάντερλαντ

    16:00 OTE Sport 5, Ιταλικό Πρωτάθλημα Τζένοα - Νάπολι

    16:00 ΕΡΤ2, Ενόργανη Γυμναστική Παγκόσμιο πρωτάθλημα, Τελικοί οργάνων

    16:00 OTE Sport 8, Ιταλικό Πρωτάθλημα Ουντινέζε - Σασουόλο

    16:00 OTE Sport 7, Ιταλικό Πρωτάθλημα Κάρπι - Βερόνα

    16:00 NOVASPORTS 4, Τένις ATP 250: Βαλένθια, τελικός

    16:30 EUROSPORT, Μαραθώνιος Νέας Υόρκης

    16:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Στουτγάρδη - Ντάρμσταντ

    17:00 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Εσπανιόλ - Γρανάδα

    17:00 NOVASPORTS 3, Basket League Παναθηναϊκός - Κολοσσός

    17:15 NOVASPORTS 2, Super League ΠΑΣ Γιάννινα - Πανθρακικός

    17:15 NOVASPORTS 6, Super League Ξάνθη - Παναιτωλικός

    18:00 OTE Sport 8, Football League ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου

    18:00 OTE Sport 1, Αγγλικό Πρωτάθλημα Σαουθάμπτον - Μπόρνμουθ

    18:15 OTE Sport 7, Χάντμπολ Φούχσε - Κίελο (Γερμανία)

    18:30 OTE Sport 3, Γερμανικό Πρωτάθλημα Αμβούργο - Ανόβερο

    19:00 OTE Sport 6, Super League Βερόνα - Μόντενα

    19:00 OTE Sport 4, Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ Σαραγόσα - Ρεάλ Μαδρίτης

    19:15 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Σπόρτινγκ Χιχόν - Μάλαγα

    19:30 NOVASPORTS 1, Super League Παναθηναϊκός - ΑΕΚ

    20:45 EUROSPORT 2, Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων Προημιτελικά

    21:00 OTE Sport 5, Formula 1 GP Μεξικού

    21:00 ALPHA, Formula 1 GP Μεξικού

    21:30 OTE Sport 2, Ισπανικό Πρωτάθλημα Μπέτις - Αθλέτικ Μπιλμπάο

    21:45 OTE Sport 1, Ιταλικό Πρωτάθλημα Λάτσιο - Μίλαν

    22:00 EUROSPORT, Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) Προημιτελικός Play-off, 1ος αγώνας

    22:00 NOVASPORTS 2, Γαλλικό Πρωτάθλημα Ναντ - Μαρσέιγ

    22:30 OTE Sport 4, NBA Μπόστον Σέλτικς - Σαν Αντόνιο Σπερς

    23:45 EUROSPORT 2, Παγκόσμιο Κύπελλο Παίδων Προημιτελικά

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα