• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:04 πμ, Σαββατο 22 Αυγ 2015 7:04 πμ, Σαββατο 22 Αυγ 2015

    Η αναμέτρηση της ΑΕΚ κόντρα στον Πλατανιά για την πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Super League, ξεχωρίζει από το σημερινό αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα.

    Δείτε το πρόγραμμα αναλυτικά:

    09:30 Eurosport 2, Gold Coast Suns-Essendon Πρωτάθλημα Αυστραλίας

    11:30 Eurosport, Παγκόσμιο πρωτάθλημα σπριντ Μιλάνο

    11:50 OTE Sport 5 HD, Formula 1: GP Βελγίου 3ες ελεύθερες δοκιμές

    13:00 Eurosport 2, Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής μοτοσικλετών Oscherleben, Γερμανία

    13:15 Eurosport, Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πεκίνο

    13:30 ΕΡΤ2, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πεκίνο

    14:00 OTE Sport 3 HD, Φορτούνα Ντίσελντορφ – Φράιμπουργκ Bundesliga 2

    14:45 OTE Sport 1 HD, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιούκαστλ Premier League

    14:50 OTE Sport 5 HD, Formula 1: GP Βελγίου Κατατακτήριες δοκιμές

    16:30 OTE Sport 4 HD, Ανόβερο - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

    16:30 OTE Sport 7 HD, Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Άουγκσμπουργκ Bundesliga

    16:30 OTE Sport 5 HD, Σάλκε – Ντάρμσταντ Bundesliga

    16:30 OTE Sport 2 HD, Χόφενχαϊμ - Μπάγερν Μονάχου Bundesliga

    16:30 OTE Sport 3 HD, Κολωνία – Βόλφσμπουργκ Bundesliga

    16:45 Eurosport, Παγκόσμιο πρωτάθλημα σπριντ Μιλάνο

    17:00 OTE Sport 1 HD, Λέστερ – Τότεναμ Premier League

    18:00 Novasports 7, ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ροστόφ Πρωτάθλημα Ρωσίας

    18:00 Novasports 4, Λιόν – Ρεν Ligue 1

    18:00 ΕΡΤ2, Ελλάδα – Γεωργία European League Γυναικών

    18:15 Eurosport 2, GP3 1η κούρσα, Σπα-Φράνκοσαμπ

    18:40 Novasports 3, Παγκόσμιο πρωτάθλημα Νεανίδων 1ος ημιτελικός

    19:00 OTE Sport 1 HD, Ελλάς Βερόνα – Ρόμα Serie A

    19:15 Novasports 1, Πανθρακικός - Αστέρας Τρίπολης Super League

    19:15 Novasports 2, ΑΕΛ Καλλονής – Ηρακλής Super League

    19:30 OTE Sport 2 HD, Ντεπορτίβο Λα Κορούνια - Ρεάλ Σοθιεδάδ La Liga

    19:30 OTE Sport 8 HD, Εσπανιόλ-Χετάφε La Liga

    19:30 OTE Sport 3 HD, Αμβούργο – Στουτγκάρδη Bundesliga

    20:00 Eurosport, Γύρος της Ισπανίας 1ο ετάπ: Puerto Banus-Marbella

    20:00 Eurosport 2, Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής μοτοσικλετών Oscherleben, Γερμανία

    20:00 Novasports 3, Παγκόσμιο πρωτάθλημα Νεανίδων 2ος ημιτελικός

    20:00 OTE Sport 6 HD, ATP Masters 1000 Cincinnati 1ος ημιτελικός

    20:05 OTE Sport 7 HD, FIVB Beach Volleyball WT ΗΠΑ Λονγκ Μπιτς, Προημιτελικά Γυναικών

    20:45 Novasports 4, Χέρενφεν – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    21:05 OTE Sport 7 HD, FIVB Beach Volleyball WT ΗΠΑ Λονγκ Μπιτς, Προημιτελικά Γυναικών

    21:15 ΕΡΤ2, Ελλάδα - Βοσνία/Ερζεγοβίνη Τουρνουά Ξάνθης

    21:30 OTE Sport 2 HD, Ατλέτικο Μαδρίτης - Λας Πάλμας La Liga

    21:30 Novasports 1, ΑΕΚ – Πλατανιάς Super League

    21:45 OTE Sport 1 HD, Λάτσιο – Μπολόνια Serie A

    22:00 OTE Sport 6 HD, ATP Masters 1000 Cincinnati 2ος ημιτελικός

    22:05 OTE Sport 7 HD, FIVB Beach Volleyball WT ΗΠΑ Λονγκ Μπιτς, 1ος Ημιτελικός Ανδρών

    22:45 Novasports 2, Μαρίτιμο – Πόρτο Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

    23:00 Eurosport 2, Τορόντο - Ορλάντο Σίτι MLS

    23:30 OTE Sport 2 HD, Ράγιο Βαγεκάνο – Βαλένθια La Liga

    23:35 OTE Sport 7 HD, FIVB Beach Volleyball WT ΗΠΑ Λονγκ Μπιτς, 1ος Ημιτελικός Γυναικών

    23:45 Eurosport, Pro Cycling Challenge 6ο ετάπ

    01:05 OTE Sport 7 HD, FIVB Beach Volleyball WT ΗΠΑ 2ος Ημιτελικός Ανδρών

    02:05 OTE Sport 7 HD, FIVB Beach Volleyball WT ΗΠΑ 2ος Ημιτελικός Γυναικών

    03:30 Eurosport, Παγκόσμιο πρωτάθλημα Πεκίνο

    03:30 ΕΡΤ2, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πεκίνο

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα