• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    6:25 πμ, Παρασκευή 15 Μάρ 2019 6:25 πμ, Παρασκευή 15 Μάρ 2019

    Το ματς ΤΣΣΚΑ Μόσχας-Παναθηναϊκός και οι κληρώσεις για το Champions League και το Europa League ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

    Αναλυτικά:

    03:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης Ελεύθερα δοκιμαστικά 1

    03:00 COSMOTE SPORT 4 HD Τορόντο Ράπτορς-Λος Άντζελες Λέικερς ΝΒΑ

    04:00 COSMOTE SPORT 6 HD Μονφίς – Τιμ ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells

    07:00 ΕΡΤ Sports HD Φόρμουλα 1 Γκραν Πρι Μελβούρνης Ελεύθερα δοκιμαστικά 2

    10:00 Eurosport 2 Γιβραλτάρ Όπεν Σνούκερ

    13:00 Eurosport 2 Παγκόσμιο Κύπελλο Soldeu Αλπικό σκι

    13:00 Eurosport 1 Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης UEFA Champions League

    13:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης UEFA Champions League

    14:00 Eurosport 1 Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης UEFA Europa League

    14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κλήρωση προημιτελικής και ημιτελικής φάσης UEFA Europa League

    14:45 Eurosport 2 Τιρένο Αντριάτικο Ποδηλασία

    16:05 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour 1ος ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ

    16:15 Eurosport 1 Παρίσι – Νίκαια Ποδηλασία

    17:45 Eurosport 2 Γιβραλτάρ Όπεν Σνούκερ

    18:15 Eurosport 1 Παγκόσμιο Κύπελλο Βίκερσουντ Άλμα με σκι

    19:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ EuroLeague

    19:05 COSMOTE SPORT 9 HD FIVB Beach Volleyball World Tour 2ος ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ

    19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Χάιντενχαϊμ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga 2

    19:45 Novasports 3HD Φενέρμπαχτσε – Μπαρτσελόνα EuroLeague

    20:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Προημιτελικός

    21:30 Novasports 5HD Μπασκόνια – Μπουντούτσνοστ EuroLeague

    21:30 Novasports 4HD Κάλιαρι – Φιορεντίνα Serie A

    21:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γκλάντμπαχ – Φράιμπουργκ Bundesliga

    21:45 Novasports 2HD Λιλ – Μονακό Ligue 1

    22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Λεβάντε Primera Division

    22:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Προημιτελικός

    22:30 COSMOTE SPORT 7 HD Σπόρτινγκ Λισσαβώνας - Σάντα Κλάρα Liga NOS

    22:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο πρωτάθλημα αντοχής Σεμπρίνγκ Αγώνες αυτοκινήτου

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα