http://enikos.smart-ads.gr/adclick.php?bannerid=2508&zoneid=0&dest=http%3A%2F%2Fwww.icbs.gr%2F

  • Αθήνα22°CΥψηλή:26°C
    Χαμηλή:20°C
  • Θεσ/νίκη23°CΥψηλή:25°C
    Χαμηλή:17°C
  • Πάτρα24°CΥψηλή:28°C
    Χαμηλή:20°C
  • Ηράκλειο25°CΥψηλή:26°C
    Χαμηλή:22°C
  • Λάρισα22°CΥψηλή:27°C
    Χαμηλή:17°C
ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΑΝ 800 ΤΖΙΧΑΝΤΙΣΤΕΣ

Κασιδιάρης: Οπλοφορούμε με άδεια

Πρώτη καταχώρηση: 25/11/2012 - 07:39

Τελευταία δημοσίευση: 25/11/2012 07:39Πολιτική

Κασιδιάρης: Οπλοφορούμε με άδεια

Κασιδιάρης: Οπλοφορούμε με άδεια

 

«Δεν τα γουστάρουμε τα βουλευτιλίκια, εκμεταλλευόμαστε βέβαια ορισμένα προνόμια των βουλευτών, έχουμε και την οπλοφορία πλέον με άδεια... και δεν έχει και αυτόφωρο αν γίνει κανά επεισόδιο». Αν μη τι άλλο... ειλικρινής ο Ηλίας Κασιδιάρης στην ομιλία του χθες στα Χανιά, στο πλαίσιο περιοδείας βουλευτών της Χρυσής Αυγής στην Κρήτη.

Αποκάλεσε «κομματίδιο» και «θλιβερή παρεούλα» το ΚΚΕ, είπε πως η αριστερά ποτέ δεν έδωσε τίποτα στο φτωχό και πως οι βουλευτές της Χρυσής Αυγής τα λεφτά που παίρνουν από το φτωχό κράτος, τα διαθέτουν σε συσσίτια.

Η συγκέντρωση και οι ομιλίες πραγματοποιήθηκαν επί της οδού Τζανακάκη, μπροστά από τα γραφεία της τοπικής οργάνωσης της Χ.Α., ενώ την ίδια ώρα βρίσκοταν σε εξέλιξη αντισυγκέντρωση από φορείς και συλλογικότητες στην πλατεία της Δημοτικής Αγοράς.

Η πόλη, προς αποφυγή εκτρόπων έμοιαζε με φρούριο.

εκτύπωση

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε τους τηλεφωνικούς αριθμούς του enikos.gr και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

Tηλ. 6944 05 05 05 και 6944 06 06 06

Άλλοι τρόποι επικοινωνίας με το enikos.gr:

 

e-mail: info@enikos.gr

Tηλ: 210 87 88 006-007-008

Fax: 210 87 88 200

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο:

όνομα
e-mail
σχόλιο
 
*

To όνομα είναι υποχρεωτικό πεδίο. Το e-mail δεν θα εμφανίζεται.
To σχόλιο σας θα εμφανιστεί στο site με μια μικρή καθυστέρηση.
Η δημοσίευση του σχολίου σας θα ολοκληρωθεί μόλις επιβεβαιώσετε ότι εσείς είστε ο σχολιαστής, μέσα από το email σας.

Σχόλια (8)
  • ελληνες εκτος απο χαρατσια θα φατε και ξυλο......ερχεταιΚυριακή 25 Νοεμβρίου 2012, 18:47
    νομιμα και με βουλευτικη ασυλια και χωρις αυτοφορο, θα μας δερνει κι ολας.και εμεις θα τον πληρωνουμε . μπραβο στους @@@@@@ που ψηφισαν το ναζιστικο-χουντικο βοθρο.......
  • @ λουστητε τα τωρα.Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2012, 18:32
    ΚΑΛΑ ΡΕ ΑΡΙΣΤΕΡΕ ΣΤΟΚΕ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ;;;

    ΡΕ ΣΑΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΤΑ 13ΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΓΕΛΑΝΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.
    ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΟΛΕΜΟ ΣΤΗΝ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ.

    ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΡΙΣΤΕΡΗ (ΣΥΡΙΖΑ) ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ.
    ΘΑ ΠΑΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ.
  • λουστήτε τα τώρα!!Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2012, 15:05
    η κότα η λυράτη που εκτός των ΜΑΤ που τον φυλάνε στις δημόσεις εμφανίσεις, έχει και δική του φρουρά Χ/ιτών σε ρόλο security, εκμεταλλέυτηκε όλα τα βουλευτικά προνόμια και μας το πετάει πλέον κατάμουτρα!

    από τους πρώτους βο(υ)λευτές που απέκτησαν άδεια οπλοφορείας, λευκό ποινικό μητρώο πλέον λόγω β.ασυλίας(+επιβεβαίωσε ότι δεν ισχύει για αυτόν το αυτόφωρο αφού κανένας δε θα τολμήσει να τον συλλάβει), μια πάμφθηνη lexus και σύμφωνα με το υπουργείο εσωτερικών
    βασικό μισθό 5.781ευρώ το μήνα ο συγκεκριμένος
    χωρίς τη χρηματική επιχορηγηση!!

    Ώσον αφορά "τα λεφτά του δημοσίου δεν τα θέλουμε, είναι βρώμικα" (!!)
    παρόλο που τα τσεπώσανε κανονικότατα ισχυρίζεται ότι "τα δίνουμε πίσω με...συσσίτια!"

    αυτό το αφήνω στην κρίση και νοημοσύνη σας!

    Δώστε και σε μένα 5.781 βρώμικο χρήμα και σας το επιστρέφω σε ...μορφή πολυδάπανων συσσιτίων με τρόφιμα από το Lidl !!!

    XAXAXAXAXAXA.. μας κακομαθαίνετε κ.κασιδιάρι !!

    Α ΡΕ ΕΛΛΑΔΑ ΤΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΗΖΕΙΣ

    ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ!ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ!
    ΞΑΝΑΨΗΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ!
  • χρυσος κοκκοραςΚυριακή 25 Νοεμβρίου 2012, 13:27
    κασιδιαρη εισαι εσυ και το συναφι σου απλοι εγκληματιες .
    καμαρωνεις και για το οπλο .

    στην κανελλη με τα χερια εκει σε μονο μπορεις

    υγ.
    οι ψηφοφοροι τησ χ.α να αναλογιστουν το "40 με ποιους ηταν αυτοι η φαρα
    διαβαστε για τα ταγματα ασφαλειας για τους καταδωτες με τις κουκουλες

    ρουφιανοι των γερμανων και τωρα και καλα πουλανε αντισταση .
  • λουστήτε τα τώρα!!Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2012, 13:15
    η κότα η λυράτη που εκτός των ΜΑΤ που τον φυλάνε στις δημόσεις εμφανίσεις, έχει και δική του φρουρά Χ/ιτών σε ρόλο security, εκμεταλλέυτηκε όλα τα βουλευτικά προνόμια και μας το πετάει πλέον κατάμουτρα!

    από τους πρώτους βο(υ)λευτές που απέκτησαν άδεια οπλοφορείας, λευκό ποινικό μητρώο πλέον λόγω β.ασυλίας(+επιβεβαίωσε ότι δεν ισχύει για αυτόν το αυτόφωρο αφού κανένας δε θα τολμήσει να τον συλλάβει), μια πάμφθηνη lexus και βασικό μισθό 5.781ευρώ το μήνα ο συγκεκριμένος , σύμφωνα με το υπουργείο εσωτερικών!!

    όλα αυτά συν τη χρηματική επιχορηγηση!

    Ώσον αφορά "τα λεφτά του δημοσίου δεν τα θέλουμε, είναι βρώμικα" (!!)
    παρόλο που τα τσεπώσανε κανονικότατα ισχυρίζεται ότι "τα δίνουμε πίσω με...συσσίτια!"

    αυτό το αφήνω στην κρίση και νοημοσύνη σας!

    Δώστε και σε μένα 5.781 βρώμικο χρήμα και σας το επιστρέφω σε ...μορφή πολυδάπανων συσσιτίων με τρόφιμα από το Lidl !!!

    XAXAXAXAXAXA.. μας κακομαθαίνετε κ.κασιδιάρι !!

    Α ΡΕ ΕΛΛΑΔΑ ΤΙ ΠΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΗΖΕΙΣ

    ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ!ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΑΞΙΖΟΥΝ!
    ΞΑΝΑΨΗΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ!
  • Ενας εισαγγελεας για το παιδι?Κυριακή 25 Νοεμβρίου 2012, 12:31
    Συγγνωμη και με αυτη τη δηλωση δε τον συνελλαβαν επιτοπου?

    Τι κανει ο εισαγγελεας με τον οπλοφορουντα υποδικο Κασιδιαρη?

    Ειναι δημοσιος κινδυνος και το παινευεται ο διαταραγμενος ?
  • strΚυριακή 25 Νοεμβρίου 2012, 09:58
    ολοκληρωθηκατε σαν αντρες με την νομιμη κατοχη οπλων κ χωρις αυτοφορα , αυτο ομως το οφειλεις Κασιδιαρη κ υπολοιποι σε οσους σας ψηφησαν. αν δεν το καταλαβατε ακομα, οσοι σας ανεβασαν μετην ψηφο τους, δεν σας εδωσαν εξουσια αλλα σας ανεθεσαν ευθυνες οπως εγινε κ με τους προηγουμενους.γιαυτο λοιπον ασε τα νταιλικια στην ακρη κ μην προσπαθεις να να τους αντικαταστησεις στην εξουσια, σκυψε το κεφαλι κ δουλεψε σιωπηλα κ χωρις φανφαρες για τα προβληματα αυτου του τοπου. τον τιτλο του βουλευτη οσο κ να μην σου αρεσει, τον εχεις κ οφειλεις να τον σεβαστεις( κ επαναλαμβανω, βουλευτης δεν σημαινει ηγεμονας αλλα υπαλληλος του ελληνικου λαου, υπο αλληλους, εκεινος που του δωθηκε η ευθυνη να φερει εισ περας τα κοινα). Οσο για την ιστορια , αστο μαναρι μου, δεν ειναι το φορτε σου, ουτε εσενα ουτε της γκανγκ σου.
    καημενη ελλαδιτσα πως σε καταντησαμε ετσι, απτη μια πουλημενα κορμια που δεν χωρτασαν ποτε κ δεν λενε να ξεκουμπιστουν κ απτην αλλη αλητηριοι κ τσογλανια που ξαφνικα ανακαλυψαν οτι εχουν το δικαιωμα να παιζουν τους μικρους δικτατορες εις βαρος παντα αυτου του τοπου κ λαου
  • georgeΚυριακή 25 Νοεμβρίου 2012, 09:51
    Μαλιστα, ξυλο πιστολια κ ελεημοσυνη στους φτωχους....που φυσικα την φτωχεια την δημιουργουν οι πακιστανοι, οι εβραιοι, οι τσιγγανοι, οι αναπηροι, οι καθηστερημενοι........μαγκια κλανια κ κουβεντα για τους μεγαλους επιχειρηματικους ομιλους ξενους κ ελληνικους που ρουφουν τον πλουτο της χωρας κ της τσεπης μας, τους παμπλουτους ελληνες κ ξενους βιομηχανους κ εφοπλιστες που ζουν παρασιτικα εις βαρος του εργαζομενου λαου κ τον δουλευουν μαζι, αυτους που η αληθινη τους πατριδα βρισκεται οπου ειναι τοποθετημενα τα κεφαλαια τους...........βεβαια δαγκωνει το πιστο σκυλι (κ ιδιως το ξυρισμενο)τα αφεντικα του;