http://enikos.smart-ads.gr/adclick.php?bannerid=2508&zoneid=0&dest=http%3A%2F%2Fwww.icbs.gr%2F

  • Αθήνα24°CΥψηλή:28°C
    Χαμηλή:23°C
  • Θεσ/νίκη23°CΥψηλή:29°C
    Χαμηλή:21°C
  • Πάτρα25°CΥψηλή:29°C
    Χαμηλή:21°C
  • Ηράκλειο26°CΥψηλή:28°C
    Χαμηλή:23°C
  • Λάρισα23°CΥψηλή:32°C
    Χαμηλή:21°C
ΑΠΟΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ ΣΤΟΝ ΒΕΝΙΖΕΛΟ

Ένταλμα σύλληψης για τον Βαξεβάνη

Πρώτη καταχώρηση: 27/10/2012 - 20:41

Τελευταία δημοσίευση: 27/10/2012 20:41Πολιτική

Ένταλμα σύλληψης για τον Βαξεβάνη

 

Ένταλμα σύλληψης για τον Βαξεβάνη

Με ανακοίνωση που εξέδωσε πριν από λίγο η αστυνομία γνωστοποιεί ότι καταζητείται ο Κώστας Βαξεβάνης, εκδότης του περιοδικού HOTDOC, στο οποίο δημοσιεύονται τα ονόματα της λίστας Λαγκάρντ.

 

Αναλυτικά η ανακοίνωση:

Κατόπιν παραγγελίας της Εισαγγελίας Πλημμελειοδικών Αθηνών, διενεργούνται έρευνες από την Ελληνική Αστυνομία για τον εντοπισμό και τη σύλληψη του εκδότη του περιοδικού HOTDOC., όπου δημοσιεύονται ονόματα της Λίστας Λαγκάρντ.

εκτύπωση

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε τους τηλεφωνικούς αριθμούς του enikos.gr και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

Tηλ. 6944 05 05 05 και 6944 06 06 06

Άλλοι τρόποι επικοινωνίας με το enikos.gr:

 

e-mail: info@enikos.gr

Tηλ: 210 87 88 006-007-008

Fax: 210 87 88 200

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο:

όνομα
e-mail
σχόλιο
 
*

To όνομα είναι υποχρεωτικό πεδίο. Το e-mail δεν θα εμφανίζεται.
To σχόλιο σας θα εμφανιστεί στο site με μια μικρή καθυστέρηση.
Η δημοσίευση του σχολίου σας θα ολοκληρωθεί μόλις επιβεβαιώσετε ότι εσείς είστε ο σχολιαστής, μέσα από το email σας.

Σχόλια (41)
  • ΚΟΜΝΗΝΟΣΚυριακή 28 Οκτωβρίου 2012, 16:17
    ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΗ ΕΓΙΝΕ Η ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΤΟΥΣ .ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ .ΤΟΥΣ ΦΟΡΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟΙ ΑΝΙΣΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΟΔΗΓΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ.
  • ΑΕΤΟΣΚυριακή 28 Οκτωβρίου 2012, 15:26
    ΡΕ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΘΕΛΟΥΝ
  • marokanΚυριακή 28 Οκτωβρίου 2012, 14:16
    ..μου αρεσει που συνεχεια αναφερομαστε ..στον ( και καλα) υπερηφανο λαο των Ελληνων..για πια υπερηφανια μηλαμε με την τοσο ξεφτιλησμενη υποταγη που υπομενουμε τοσα χρονια απο τους βλαχοαλαζωνες πολιτικους....!
  • ΚΑΝΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΩΚυριακή 28 Οκτωβρίου 2012, 14:09
    ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ.! Η ΥΠΟΚΡΣΙΑ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟΝ. ΞΕΡΟΥΝ ΜΟΝΟ ΝΑ ΥΠΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ, ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΠΕΙ -Ν Τ Ρ Ο Π Η- ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΚΡΑΥΓΑΛΕΟΥΣ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΗ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙ ΑΗΔΙΑΣΕΙ, ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΚΑΜΟΝΟΝΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ.
  • ΣΚΒΚυριακή 28 Οκτωβρίου 2012, 12:22
    Ρεζίληδες !
  • Κωνσταντίνος Μ.Κυριακή 28 Οκτωβρίου 2012, 03:39
    Τελικά εκτός από ΠΑΣΟΚ-ΝΔ κλπ είναι απόλυτα διεφθαρμένη και η κορυφή της δικαιοσύνης....

    Μόνο με επανάσταση μπορούμε να διορθώσουμε αυτό το έκτρωμα....
  • ΤάσοςΚυριακή 28 Οκτωβρίου 2012, 01:32
    Μη χολοσκάτε κύριοι, καλά έκανε ο εισαγγελέας.
    Πως αλλιώς, επιτέλους θα καταλάβουμε όλοι, ποιός κάνει κουμάντο σ' αυτή τη χώρα; Ποιούς προστατεύουν οι Θεοί και οι δαίμονες και η ηθελημένα θεόστραβη ελληνική δικαιοσύνη μαζί; Δεν υπάρχει τσίπα, τελείωσε.
    Όταν παίζουν τα κωλοκάναλα τον Σάλλα να είναι αισιόδοξος για την έκβαση της ψηφοφορίας των μέτρων στη βουλή, καταλαβάινουμε όλοι ποιοί και τι λιγουρεύονται. Τους τρέχουν τα σάλια για τη μάσα που έρχεται.
    Ο Σαμαράς και ο Βενιζέλος τα έχουν συμφωνημένα από τον περασμένο Μάρτιο. Να φορέσουν και ένα φερετζέ στον Κουβέλη, να χορέψουν κι οι τρεις τον χορό της κοιλιάς στους δανειστές και τους ντόπιους κοπρίτες πλιατσικολόγους.

    Δεν θα τους περάσει όμως. Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά. Θα ξυπνήσει το θεριό, θα σηκωθεί από τον καναπέ, θα πιεί τη φραπεδιά του και μετά θα τους πάρει στο κυνήγι με πέτρες και κοτρώνια. Ξυπνήστε ρέεεεεεεε!
  • kostas 1Κυριακή 28 Οκτωβρίου 2012, 00:25
    Τους παρεξηγησατε ρε παιδια.Τον ψαχνουν για να τους δωσει την λιστα που εχει στα χερια του ο Μπαξεβανης.ΤΙ ΜΑΦΙΑ, ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΙ, ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕς ΑΗΔΙΕς ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ? Οι ανθρωποι κανουν τη δουλεια τους και την κανουν καλα. Να δειτε που σε λιγο καιρο οι συλληψεις θαναι προληπτικες. Προχωρημενα πραγματα .Το κρατος λειτουργει στην εντελεια.
  • ΙΩΑΝΝΗΣ69Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 23:46
    Τέτοιος λαός που είμαστε, τέτοια θα παθαίνουμε..... Δεν είναι τυχαίο ότι είμαστε 400 χρόνια υπό τους τούρκους..... Πισωγλέντηδες των ολίγων..... Κοροιδάρες και χαζοβιόληδες..... Μας πηδάνε και λέμε και ευχαριστώ..... Αρχικαναπεδάκηδες .....
  • ΠοντικόςΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 23:23
    Κύριε Εισαγγελέα, κύριε Εισαγγελέα, μήπως όταν ο Παπανδρέου, Παπακωνσταντίνου , Πάγκαλος μας ξεσκέπασαν σε όλο τον κόσμο ότι όλοι οι Έλληνες είναι απατεώνες, φοροκλέφτες κ.λπ. δεν εξέθεσαν τα προσωπικά μας δεδομένα; Λέω, μήπως;
  • NIKOSΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 23:22
    Δεν υπάρχει ένας εισαγγελέας να βάλει μέσα τον εισαγγελέα?
  • Radical StructuralistΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 23:15
    Αίσχος!!
  • DimΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 23:07
    Η δικαιοσύνη τελικά είναι "τυφλή"!
  • ΝΙΚΗΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 22:56
    Τα ανταλακλαστικα της δικαιοσυνης με “εκλπησουν” εγιναν “ευαισθητα”
    Αραγε ειναι υποκεινουμενα ?
    το θεωρω πολυ υποκριτικο το ενταλμα συλληψης .
    Οταν θα επρεπε ηδη να εχει παρεμβει για να ξεκαθαρισει το ταξιδι της λιστας μεταξυ των διαφορων ….συρταριων
  • ntepyΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 22:55
    ντροπή και αίσχος για την δικαιοσύνη .η αλήθεια είναι πικρή
  • bamaΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 22:49
    Μάλλον τον κυνηγούν γιατί την πήρε από το συρτάρι του Παπακωνσταντίνου. Και έτσι λύθηκε και αυτό το μυστήριο.
  • ΓΟΥΔΕΒΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 22:46
    ΕΛΑ ΜΟΥ.........ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΣΟΥ?
  • Κωστας -ΓιαννεναΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 22:27
    ΖΗΤΩ Η ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ (& ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΤΥΦΛΗ) ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ! Αυτη που αντί να κυνηγήσει τον εγκληματία, κυνηγά αυτόν που τον αποκαλύπτει, αυτή που προφυλακίζει τη Τζεκου (με τον Ζαχόπουλο) και αφηνει ελευθερους για να διαφυγουν στο εξωτερικο το Χριστοφοράκο, τον Καρουζο, το Βουλγαρακη, το Ρουσσόπουλο, τον Ψωμιαδη, τη Μπουρμπούλια, τον Κεχαγιογλου, τον Ευφραιμ, τον ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ και όλα τα καθάρματα της "καλης κοινωνιας"με τη γραβατα που πλουτιζουν ζωντας παρασιτικα σε βαρος του Ελληνικου λαου. Αυτη που κυρήσσει καθε απεργια παρανομη και καταχρηστικη και ταυτοχρονα βγαζει συνταγματικό το μνημόνιο. Αυτη που αποφυλακιζει μεσω παραγραφης μεγαλεμπορους ναρκωτικων και σωματεμπορους και φυλακιζει και εξευτελιζει τις πορνες και τους ναρκομανεις. Αυτη που κανει 3 χρονια να εκδικασει μια υποθεση και αλλα 2 να βγαλει και να καθαρογραψει τηναποφαση.

    Υ.Γ. Διαμαρτυρονται και οι απο τους πλεον πλουσιοπαροχα (ένεκα της συνδεσης με το μισθο των βουλευτων) αμοιβομενους Δημοσιους υπαλληλους δικαστικοι για τις περικοπες (τι να πουν δηλαδη γιατροι, νοσηλευτες, εκπαιδευτικοι) και ισχυριζονται οτι δεν θα παιρνουν δουλεια για το σπιτι. Δηλαδη τωρα δουλευαν ολη μερα για να λειτουργουν με αυτη την ...υπερηχητικη ταχυτητα στην απονομη της δικαιοσυνης... ΑΙΔΩΣ ...ΑΧΡΕΙΟΙ!
  • Ε.Χ.Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 22:12
    Η πείνα και η δυστυχία, αντέχεται. Αυτή η αηδία όχι. Ντρέπομαι για την κατάντια μας..... Ολοι στα γόνατα .....ικέτες του χρήματος, των συμφεροντων και των εντολέων αφεντικών.
  • ManosΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 22:09
    Σταματήστε την κακομοιριά και το κλάψιμο! Σας βαρεθήκαμε όλους!
  • ΑθανασιαΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 22:04
    Ντροπή και αίσχος . Τόσο πούλημενοι όλοι τους. Ακόμα κ η δικαιοσύνη. Τι μπορούμε να κάνουμε να πάρουμε τα όπλα??
  • ΝΙΚΟΣΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 21:59
    ΜΩΡΕ ΤΟ 35% ΣΤΙΣ ΜΕΙΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΔΙΚΑΣΤΙΚΩΝ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΙΜΟΥ?ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΡΕΜΟΥΡΑ ΤΩΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΩΝ.ΕΔΩ Η ΑΝΑΚΡΙΤΡΙΑ Η ΗΛΙΑ ΚΑΝΕΙ ΨΩΝΙΑ ΣΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΦΕΡΝΟΥΝ ΝΑ ΔΙΚΑΣΤΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΔΙΚΑΣΤΙΚΟ.ΔΕΝ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΕΝΑΣ ΤΕΡΤΣΕΤΗΣ , ΕΝΑΣ ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ, ΕΝΑΣ ΝΤΙ ΠΙΕΡΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΧΩΝΙΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ?ΚΥΒΕΡΝΩΝΤΕΣ ΔΙΚΑΣΤΙΚΟΥΣ.ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΡΟ ΤΟΥ ΑΥΓΕΙΑ?Η ΣΗΨΗ ΕΙΝΑΙ ΒΑΘΕΙΑ
  • ΑριστείδηςΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 21:52
    Ντροπή και όνειδος σε όλους όσους μας κυβερνάνε. Έχει τελειώσει η δημοκρατία, έχει τελειώσει η ελευθερία της έκφρασης. Το πρόβλημα στην Ελλάδα ποιο είναι; Οι κλέφτες ή αυτός που τους ξεσκεπάζει; Ποιους ενοχλεί άραγε; Ποια είναι αυτά τα λαμόγια που βγάλαν τα λεφτά έξω και θέλουν τώρα να τελειώσουν τον Βαξεβάνη;
  • Πατσιας ΓιωργοςΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 21:25
    Για ονομα του θεου, δεν βρισκετε ενας Ελληνας πατριωτης να κυβερνησει αυτον τον τοπο, και να βαλει φυλακη ολα τα λαμογια, και τοτε, χαλαλη κιαν πεινασω για την πατριδα μου
  • Μιχάλης ΦωτιάδηςΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 21:21
    Νομίζω ότι αυτή λέγεται δικαιοσύνη a la cart!!! Δυο μέτρα και δυο σταθμά επί το Ελληνικότερο! Να την χαιρόμαστε.
  • Γιώργος ΙωαννιδηςΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 21:03
    Περιμένω σχόλιο του ΤΡΑΓΚΑ
  • Dimitrios LanarasΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 21:02
    afto eine to kratos mas, opoios prospathisei gia tin diafania, tha ton silawoun
  • vaso1Σάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 21:00
    ΟΤΑΝ Ο ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΟΥΣΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΤΩΝ ΙΕΡΟΔΟΥΛΩΝ
    ΜΕ HIV ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΘΕΜΑ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ?

    ΟΤΑΝ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΥΡΗΝΩΝ ΦΩΤΙΑΣ(ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΔΙΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΕΒΑΙΩΘΕΙ ΟΤΙ ΑΝΗΚΕΙΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗ) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ???
  • giorgosΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:58
    Η ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΘΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΑΥΤΕΠΑΓΓΕΛΤΑ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΝ ΑΡΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΑΠΟΡΡΗΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕ ΤΡΑΠΕΖΙΤΗΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΕΙΣΟΔΗΜΑΤΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΙΝΗΤΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΦΟΡΟ;;;;;;;;;;;;;;;;;
    ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΛΟΥΣΙΟΥΣ;;;;;;;;
    ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΠΛΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΦΟΡΟΥΣ;;;;
    ΜΑ ΤΙ ΛΕΩ;;;;;;
    ΑΥΤΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
  • patriot missileΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:55
    Ο Βαξεβάνης τους έχει σκίσει με το περιοδικό του και τα εμέσματα του συστήματος τον κυνηγάνε να τον λιώσουν.
    Αυτοί που θα πρέπει να ντρέπονται περισσότερο είναι τα ερπετά οι "συνάδελφοι" του που είναι μαντρόσκυλα των αφεντικών τους (σκάι, μέγκα, βήμα, πρώκτο θέμα, καθημερινή, αντένα, άλφα και λοιπά σκατοΜΜΕξαπάτησης)
    Τα βοθροκάναλα που αδιαφορούν για τις αποκαλύψεις του, τώρα θα δώσουν ρέστα...
  • κωσταςΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:55
    κανονικα πρεπει να εκτελεστη ακου να βγαλη την αρχουσα ταξη στον τακο [εαν δεν χυθη αιμα δεν αλλαζη τιποτα.
  • steveΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:53
    pos trexoyn na kalipsoyne dikastes kai farisei ta nota ton lamogion den blepo na kinigate ta lamogia tis politikis poy ferane to topo se afti tin katastasi den pate ston agiristo oli mazi. LAMOGIA
  • mixalisΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:52
    re paidia giayto den thn eixe o papakwstantinoy & den to elege na mhn ton etrexan stin eisagkelia.
  • ΝΙΚΟΣΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:50
    Λάθος θα έγινε!
    Παπακωνσταντίνου Βενιζέλο θα ήθελε να συλλάβει ο κ. εισαγγελέας .
  • Β.ΤΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:49
    Αιδώς κοι δικαστές.Ένταλμα σύλληψης για Βενιζέλο, Παπακωνσταντίνου πότε θα εκδόσετε;
  • NickΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:47
    Αντί να βγάλουν ένταλμα σύλληψης για τους βουλευτές από το 74 και μετά, το βγάζουν για τον μπαξεβάνη!
  • ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:43
    ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ?;
    ΚΥΡΙΟΙ, ΤΕΛΟΣ......
    ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΜΑΣ....
    ΕΝΑΣ ΑΠΛΟΣ ''ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΕΥΤΙΣΜΟΣ'' ΤΟΥ ΑΙΣΧΙΣΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ...
    ΜΙΑ ΧΟΥΝΤΑ 300 ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΜΑΝΔΥΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ...
    ΑΙΣΧΟΣ.........
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ.....Α Ν Υ Π Α Κ Ο Η - ΠΑΥΣΗ ΠΛΗΡΩΜΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΙΜΗ ΚΑΘΙΣΤΙΚΗ ΣΙΩΠΗΛΗ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ....
  • anastasiaΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:41
    Πριοσωπικά δεδομένα δύο ταχυτήτων !!!! Από τη μια οι οροθετικές πόρνες
    κι από την 'αλλη οι μεγαλοκαρχαρίες φοροκλέπτες. Ελλάδα πότε έγινες
    τόσο σκατόψυχη?
  • ΝΙΚΟΣΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:40
    ΕΤΣΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΙΟΜΑΣΤΕ ΤΙ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΕΧΟΥΜΕ. ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΥΣΙ ΟΙ ΜΑΘΗΤΕΣ ΣΤΙΣ ΠΑΡΕΛΑΣΕΙΣ ΜΟΥΤΖΩΝΑΝ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΗΜΟΥΣ ΦΕΤΟΣ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΩ ΚΑΜΑΡΩΤΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ .Η ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΙ ΠΑΘΑΝΕ Η ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΑ ΗΤΑΝ ΚΑΡΑΣΤΗΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ. ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑΣ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΡΙΦΗΜΟ ΠΟΙΟΣ ΚΥΒΕΡΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ.
  • Δεν είμαι μεσα στη λίσταΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:40
    Για άλλους θα έπρεπε να εκδοθεί ένταλμα συλλήψεις και όχι ο κ. Βαξεβάνη.
    Ο Πακακωσταντίνου την έχασε και βρήκε ο κ. Βαξεβάνης και την δημοσίευσε που είναι το πρόβλημα δεν κατάλαβα;
  • λιτσαΣάββατο 27 Οκτωβρίου 2012, 20:38
    όσοι την κρύβαν ακόμα έξω είναι; Ο Βαξεβάνης θα μπει μέσα... Γεια σου Αντωνάκη με τα δημοκρατικά κλαρίνα σου