Προκαλεί πάλι ο Μιχαλολιάκος-Χαιρετά ναζιστικά στη συγκέντρωση της Χ.Α. - ΒΙΝΤΕΟ

Πρώτη καταχώρηση: 30/01/2016 - 20:28

Τελευταία δημοσίευση: 30/01/2016 20:28Πολιτική

Προκαλεί πάλι ο Μιχαλολιάκος-Χαιρετά ναζιστικά στη συγκέντρωση της Χ.Α. - ΒΙΝΤΕΟ

Προκλητικός, για ακόμη μία φορά, εμφανίστηκε ο Γραμματέας της Χρυσής Αυγής Νίκος Μιχαλολιάκος σε εκδήλωση του κόμματος για την επέτειο των Ιμίων. Προσερχόμενος στα γραφεία της Χρυσής Αυγής, χαιρετά ναζιστικά, μπροστά στις κάμερες, προς τους συγκεντρωμένους.

Δείτε το βίντεο από το Mega

Κόμματα: ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε τους τηλεφωνικούς αριθμούς του enikos.gr και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

Tηλ. 6944 05 05 05 και 6944 06 06 06

Άλλοι τρόποι επικοινωνίας με το enikos.gr:

 

e-mail: info@enikos.gr

Tηλ: 210 87 88 006-007-008

Fax: 210 87 88 200

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο:

όνομα
e-mail
σχόλιο
 
 
*

To όνομα είναι υποχρεωτικό πεδίο. Το e-mail δεν θα εμφανίζεται.
To σχόλιο σας θα εμφανιστεί στο site με μια μικρή καθυστέρηση.
Η δημοσίευση του σχολίου σας θα ολοκληρωθεί μόλις επιβεβαιώσετε ότι εσείς είστε ο σχολιαστής, μέσα από το email σας.

Σχόλια (8)
  • ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩΤρίτη 2 Φεβρουαρίου 2016, 10:39
    Δυστυχώς δε μπορώ να δημοσιεύσω εδώ φωτο ουτε με τους ΝΑΖΙ γερμανούς καλεσμένους σας, ουτε με τους Σέρβους εθνικιστές με τις σημαίες τους που παρεβρίσκονταν στη φασιστοσύναξή σας
  • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔευτέρα 1 Φεβρουαρίου 2016, 15:21
    Χρήστο=...=Βασίλη,
    πρόσεχε γηραιέ μου φίλε γιατί οι αντιεξουσιαστές-"αντιφασίστες" δεν συμπαθούν καί τους άεργους τού περισσού...Πρόσεχε γιατί αυτοί είναι "παληκάρια" και σε σάς μπορεί να έρθουν τριπλάσιοι ή τετραπλάσιοι κι όχι 25 άτομα σε 12 τουρίστες, (γιατί εγώ αμφιβάλλω αν ήταν κάν Γερμανοί).Βέβαια, όσον αφορά εσένα, αν οι άεργοι τού περισσού σού πούν ότι ήταν ινδιάνοι εσύ θα τους πιστέψεις!!!
    Τέλος, μάλλον θα χάρηκες καί πρίν 2 χρόνια που στο Μοναστηράκι χτυπήσανε τον φασίστα τον Μιχάλη τον κύπριο φαντάρο που είχε κάνει το λάθος να είναι είναι φαντάρος δηλ.κουρεμένος καί να περνάει δίπλα στην φασιστική συγκέντρωση τών "αντιφασιστών".
  • ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩΔευτέρα 1 Φεβρουαρίου 2016, 10:33
    Καλεσμένους είχε το παιδί, τόσο ξύλο φάγανε, να μη τους τιμήσει;Αλλωστε είχαν έρθει και από τα κεντρικά στη Γερμανία για έλεγχο, τι να κάνει; Δε τον σκέφτεστε καθόλου;
  • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΔευτέρα 1 Φεβρουαρίου 2016, 10:31
    Ευτυχώς που είδε το βοθροκάναλο "ναζιστικό" χαιρετισμό κι έτσι έκανε είδηση την επέτειο από την θυσία τών τριών ηρώων μας το 1996 στα Ίμια.
    Μπράβο, στην Χρυσή αυγή που δεν τους ξεχνά.
  • ΝΙΚΟΣΚυριακή 31 Ιανουαρίου 2016, 17:35
    ΕΑΝ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑΖΙΣΤΙΚΟΣ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗΣ ΕΤΟΙΜΟΣ ΓΙΑ ΔΙΑΓΑΛΑΞΙΑΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ. ΠΟΙΟΥΣ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ ΤΟ ΜΠΟΜΠΟΛΕΙΚΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΒΡΩΜΟΣΥΣΤΗΜΑ;;;;
  • ΑνεξαρτητοςΚυριακή 31 Ιανουαρίου 2016, 04:27
    Και ο Αντρεας Παπανδρεου σηκωνε το χερι οταν χαιρετουσε...

    Μπορει να λεμε πολλα για το Μιχαλολιακο αλλα οποιος πραγματικα ξερει απο Γερμανια γνωριζει οτι διαφορετικος ειναι ο ναζιστικος χαιρετισμος.

    Οσον αφορα τα Ιμια καλο θα ηταν να γινοντουσαν και απο αλλα κομματα πατριωτικες εκδηλωσεις ...

    Μια Ρωσικη παραβιαση και βουιζει η Ευρωπη, χιλιαδες Τουρκικες και περα βρεχει ...
  • SpyrosΣάββατο 30 Ιανουαρίου 2016, 23:56
    I think that MME have Nazi imagination. For Nazi gesture the arm has to be at
    90 degrees and the hand itself has point forwards and the fingers have to face the ground .
  • ΓιώργοςΣάββατο 30 Ιανουαρίου 2016, 21:24
    Περισσότερο προκλητικοί είναι όσοι του δίνουν σημασία και ασχολούνται μαζί του. Προσωπικά πιστεύω ότι περισσότερο ενοχλούν οι πολιτικές του αυτοαποκαλούμενου Δημοκρατικού τόξου από τις όποιες ανοησίες του κάθε Μιχαλολιακου. Είναι και αυτός ένας τρόπος να τραβήξετε τη προσοχή του κόσμου από τα φλέγοντα θέματα. .