• Αθήνα13°CΥψηλή:16°C
    Χαμηλή:14°C
  • Θεσ/νίκη11°CΥψηλή:13°C
    Χαμηλή:10°C
  • Πάτρα16°CΥψηλή:19°C
    Χαμηλή:12°C
  • Ηράκλειο19°CΥψηλή:20°C
    Χαμηλή:14°C
  • Λάρισα11°CΥψηλή:14°C
    Χαμηλή:7°C

ΒΙΝΤΕΟ-Κασιδιάρης: Πολιτικό ανδρείκελο ο Βενιζέλος

Πρώτη καταχώρηση: 04/04/2013 - 13:03

Τελευταία δημοσίευση: 04/04/2013 13:03Πολιτική

ΒΙΝΤΕΟ-Κασιδιάρης: Πολιτικό ανδρείκελο ο Βενιζέλος

ΒΙΝΤΕΟ-Κασιδιάρης: Πολιτικό ανδρείκελο ο Βενιζέλος

«Δέχθηκα  μια ανήθικη, υβριστική επίθεση από αυτό το πολιτικό ανδρείκελο που παριστάνει τον πρόεδρο του ΠΑΣΟΚ», ανέφερε, μεταξύ άλλων ο βουλευτής της Χρυσής Αυγής Ηλίας Κασιδιάρης, μετά την αποχώρηση του από την προανακριτική επιτροπή.

Ο κ. Κασιδιάρης, στις δηλώσεις του στους δημοσιογράφους, χαρακτήρισε «κωμωδία» και «παρωδία» την επιτροπή.

 

εκτύπωση

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε τους τηλεφωνικούς αριθμούς του enikos.gr και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

Tηλ. 6944 05 05 05 και 6944 06 06 06

Άλλοι τρόποι επικοινωνίας με το enikos.gr:

 

e-mail: info@enikos.gr

Tηλ: 210 87 88 006-007-008

Fax: 210 87 88 200

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο:

όνομα
e-mail
σχόλιο
 
*

To όνομα είναι υποχρεωτικό πεδίο. Το e-mail δεν θα εμφανίζεται.
To σχόλιο σας θα εμφανιστεί στο site με μια μικρή καθυστέρηση.
Η δημοσίευση του σχολίου σας θα ολοκληρωθεί μόλις επιβεβαιώσετε ότι εσείς είστε ο σχολιαστής, μέσα από το email σας.

Σχόλια (20)
  • SELIPOSΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 18:56
    Το σύστημα για να επιβιώσει, πάντα καλλιεργούσε το φόβο στις κοινωνίες...παλιά ήταν οι κομουνιστές που θα μας παίρναν τα σπίτια, τώρα είναι οι φασίστες που θα μας κάνουν σαπούνια.Έτσι οι θεματοφύλακες της Δημοκρατίας τύπου Βενιζέλου, Ακη, Μαντέλη, Σαμαρά, Αδωνη, Μαρκογιαννάκη μπορούν ανεπιρέαστα να συνεχίσουν το έργο τους.Ας ξορκίσουμε λοιπόν τα φαντάσματα και ας αφεθούμε στο έλεος των μας...καληνύχτα...
  • έλληναςΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 17:37
    Άντε Λιάκο, πάρε το Μπένι και τον Άδωνι, η Πάνια θέλει φρέσκα πρόσωπα για τα Παρατράγουδα.....
  • antifaΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 16:51
    να λεμε αληθειες.αμφιβαλει κανεις οτι και οι δυο τους εχουν προβλημα τεστοστερονης.μπαμ απο μακρια κανει.
    ο ενας λογο παχους δεν......
    και ο νεοναζι λογο ψυχολογικων προβληματων.
    απλα το βγαζουν με διαφορετικο τροπο.
    ο ενας εξαθλιωνει τον λαο με το σεις και με το σας.
    ο αλλος τραμπουκιζει φοιτητες και μεταναστες με 5 φουσκωτους μαζι .
  • @Πρωην ψηφοφορος της χρυσης αυγηςΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 16:45
    EΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΜΕΝΟΥΣ Ε?
    ΦΙΛΑΡΑΚΟ ΑΝ Ο ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΕΙΧΕ ΜΑΚΡΙΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΦΟΡΑΓΕ ΦΟΥΣΤΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΑΓΕ Ο ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ.
    ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ , ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΒΑΡΑΕΙ.
    ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙ 5 ΦΟΥΣΚΩΤΟΥΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΟΥΣ ΝΑ ΒΑΡΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ.
  • ΑγανακτισμενηΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 16:43
    ρε αει στο ......... θεατρα. ε θεατρα ολοι σας.σας σιχαθηκε ο κοσμος.
    οι κλεφτες και οι αξεστοι νταηδες.φυγετε μηπως σωθουμε και οι δυο.
  • Πρωην ψηφοφορος της χρυσης αυγηςΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 16:05
    Το ξυλο μεσα στην βουλη που υποσχεθηκατε που ειναι?
    Εδω σε ειπε σχεδον αμαμητο ο βενιζελος και εσυ εσπασες κατι ποτηρακια.
    Δεν βαρας αντρες τελικα ε?Μονο γυναικες.....

    Βρε ουστ...ουτε ενα χρονο μεσα στην βουλη και διορισατε κοσμο , ψηφιζατε μαζι με πασοκ, νδ, δημαρ, για αγροτικη τραπεζα και για να χαρισετε τα χρεη στις παε, προσφερετε στηριξη στους εφοπλιστες και δηλωσατε οτι στηριζετε την μισθωση βραχονησιδων.
  • Ντάκος ΦιλόπουλοςΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 16:03
    Αφου τον πετάξανε έξω...Τι λέει οτι απέχει από μόνος του;

    Το ψέμμα είναι μέσα στη φύση τους.
  • χρηστος β΄Πέμπτη 4 Απριλίου 2013, 15:44
    όταν υπάρχουν θέματα όπως το χαράστι που πρέπει να περάσουν στον ντούκου, βγαίνουν διάφοροι σαν τον Άδωνη και προκαλούν τον Κασιδιάρη για να βγει εκτός εαυτού και να πει καμιά κουβέντα παραπάνω για να το πάρουν τα κανάλια να ασχολούνται μ΄ αυτό αντί να ασχολούνται με το βάπτισμα τους κρέατος σε ψάρι, όπως έγινε με το χαράτσι, και εκτεθούν οι πολιτικοί φωστήρες Κουβέλης και Βενιζέλος. Α ρε λαέ βασανισμένε που σε δουλεύουν εν ψυχρώ.
  • antonis xΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 15:28
    Βρίστε τον, το αξίζει άλλωστε, φασίστας είναι. Αλλά όλο και περισσότεροι "κανονικοί" άνθρωποι σκύβουν να τον ακούσουν πιο προσεκτικά. Γιατί άραγε; Ποιός δεν θέλει ν' ακουσει ή να πεί πως ο χοντροβενιζέλος είναι ένα πολιτικό ανδρείκελο που παριστάνει τον υποτιθέμενο πρόεδρο του υποτιθέμενου κόματος πασόκ; Ποιός δεν είναι τσαντισμένος με τη λίστα λαγκάρντ που αν αυτά τα καθάρματα με τα κουστούμια έκαναν τη δουλιά τους και δεν την περιέφεραν από στικάκι σε φλασάκι ίσως να πεινούσαν λιγώτεροι άνθρωποι σήμερα; Ποιός;
  • ΙωάννηςΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 15:18
    Συμφωνό απόλυτα με τον Κο Κασιδιάρη.Φενεται ότι δεν θέλουν διαλεύκανση .Εγω προτιμώ στην επιτροπή να ειναι: Ο άξιοσέβαστος N.Χαντζινικολάου, Κασιδιάρης, Κωσταντοπούλου, Παναγούλης, Κανέλη και ασφαλώς αυτόν που τους έστηλε στην σέντρα , τον άξιο δημοσιογράφο Κ.Μπαξεβάνη
  • ΜΠΡΑΒΟΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 15:08
    Τετοια σκηνοθεσια ουτε στα καλυτερα reality.
    Nα παρει καποιο καναλι τα δικαιωματα να γελαμε.
    Ενταξει καλυψαμε και τον θορυβο με το χαρατσι που θα γινοταν σημερα.
  • ΕΛΕΝΗΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 14:39
    NAI EINAI ΚΩΜΩΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΩΔΙΑ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ.
    ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΤΟΝ ΕΧΕΙ Ο ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ.
    ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑΚΑΝΟΥΜΕ ?
    ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ Η ΝΑ ΚΛΑΙΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΤΟΥΣ ΝΕΟΝΑΖΙ.
  • ψευτηΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 14:38
    αρνουμαι να συμμετεχω λεει....αφου τον αποβαλανε.
    αυτα να τα ελεγες πριν σε αποβαλουν.
  • ΓωγώΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 13:51
    Δεν μου το επιτρέπει το αριστερό μου παρελθόν, αλλοιώς θα τον πλάκωνα στο ξύλο με όλη μου την καρδιά. Και θα τον πλάκωνα για να μην νομίζει ότι αυτός είναι χεροδύναμος. ΄Ενα θρασύδειλο και κομπλεξικό φασιστοειδές είναι.
  • ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΧΡΥΣΑΥΓΙΤΕΣΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 13:41
    παλι αποπροσανατολισανε την κοινη γνωμη.
    την ημερα που ολοι θα συζητουσαν για το χαρατσι και την κοροιδια της κυβερνησης, ο κασιδιαρης εστησε παλι ενα επεισοδιο και ετσι ολοι θα ασχολουμαστε μαζι του και οχι με το δουλευμα που πεφτει απο την συγκυβερνηση.
  • ΒΓΑΛΤΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 13:30
    ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ Ο Ι.ΗΡΙΩΤΗΣ
    ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΟΙ:
    ΜΠΕΟΣ
    ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ
    ΜΑΝΤΕΛΗΣ

    ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΣ(ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΥ)
    ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΟΙ :
    ΚΟΣΚΩΤΑΣ
    ΕΥΦΡΑΙΜ
    ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

    ΥΠΗΡΞΕ ΝΟΜΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΩΝ
    ΚΟΚΚΑΛΗ
    ΤΖΟΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ.......
  • ΕΛΛΗΝΑΣΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 13:28
    O χιτλερ θα κριθει απο την ιστορια εν καιρω.Δεν εχει κριθει ακομα.
    Δηλωση Ηλια Κασιδιαρη.
    Αυτος ο ανθρωπος ειναι στην βουλη και προσπαθει να μας σωσει.
    Ο τραμπουκος , δεν μπορω να κανω διαλογο και βαραω γυναικουλες,
    δηλωνει οτι η επιτροπη ειναι κωμωδια και παρωδια.
  • ΤΟΤΟΣΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 13:24
    ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕ.
    ΚΩΜΩΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΩΔΙΑ Η ΕΠΙΤΡΟΠΗ.

    Ο ΜΟΝΟΣ ΣΟΒΑΡΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΗΤΑΝ Ο ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΕΚΤΟΣ ΕΥΑΤΟΥ.

    ΑΥΤΟ ΤΟ ΨΥΧΡΑΙΜΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ.ΜΕ ΤΑ ΤΙΚ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΤΟΥ , ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ.

    ΜΠΡΑΒΟ ΗΛΙΑ.
    ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΜΟΥ.ΕΙΣΑΙ ΛΕΒΑΝΤΗΣ....ΜΕΓΑΛΟΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ.

    ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΕΙ.....ΜΑΖΙ ΣΟΥ.
  • ΕΛΑ ΠΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 13:20
    Για αυτο πηγες στην επιτροπη για.....SHOW.
    Τι αλλο θα μπορουσες να κανεις? Διαλογο....???? χαχαχα
    Η μηπως μπορεις να επιχειρηματολογησεις?
    SHOW για να ανεβαινουν τα νουμερα.......
  • ΝΙΚΟΣΠέμπτη 4 Απριλίου 2013, 13:15
    Ο ΚΑΣΙΔΙΑΡΗΣ ΠΟΥ ΧΤΥΠΑΕΙ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΕΣ , ΚΑΤΑΓΓΕΛΕΙ ΟΤΙ ΔΕΧΘΗΚΕ ΑΝΑΝΔΡΗ ΕΠΙΘΕΣΗ......ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ.