• Αθήνα10°CΥψηλή:14°C
    Χαμηλή:12°C
  • Θεσ/νίκη8°CΥψηλή:11°C
    Χαμηλή:8°C
  • Πάτρα14°CΥψηλή:14°C
    Χαμηλή:12°C
  • Ηράκλειο15°CΥψηλή:16°C
    Χαμηλή:14°C
  • Λάρισα8°CΥψηλή:11°C
    Χαμηλή:8°C
ΧΟΥΣΕΙΝ ΖΕΙΜΠΕΚ ΓΙΑ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ ΣΤΑ ΝΗΠΙΑΓΩΓΙΑ

BINTEO - Αποχώρησε από το στούντιο του ΣΚΑΙ ο Μιχελάκης

Πρώτη καταχώρηση: 16/03/2013 - 11:47

Τελευταία δημοσίευση: 16/03/2013 17:35Πολιτική

BINTEO - Αποχώρησε από το στούντιο του ΣΚΑΙ ο Μιχελάκης

BINTEO - Αποχώρησε από το στούντιο του ΣΚΑΙ ο Μιχελάκης 

 

Ο Γιάννης Μιχελάκης δεν άντεξε και αποχώρησε από την πρωινή εκπομπή του Γιώργου Αυτιά ενοχλημένος από την συμπεριφορά της Ζωής Κωνσταντοπούλου.

Ο βουλευτής Επικρατείας της ΝΔ προσπαθούσε να μιλήσει για τα όσα είπε χθες ο πρωθυπουργός στις Βρυξέλλες. Η βουλευτής του ΣΥΡΙΖΑ τον διέκοπτε συνεχώς και ο κ. Μιχελάκης επέλεξε να αποχωρήσει από το στούντιο λέγοντας πως «εγώ σε τσίρκο δεν συμμετέχω». 

 

 

Εντύπωση δε, προκάλεσε το σχόλιο της Μάγδας Τσέγκου, η οποία απευθυνόμενη στην Ζωή Κωνσταντοπούλου και κλείνοντας το μάτι είπε: "Κ. Κωνσταντοπούλου γιατί δεν αφήνετε τους καλεσμένους μας να μιλήσουν;"....

 

 

 

 

Πηγή: real.gr 

 

εκτύπωση

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε τους τηλεφωνικούς αριθμούς του enikos.gr και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

Tηλ. 6944 05 05 05 και 6944 06 06 06

Άλλοι τρόποι επικοινωνίας με το enikos.gr:

 

e-mail: info@enikos.gr

Tηλ: 210 87 88 006-007-008

Fax: 210 87 88 200

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο:

όνομα
e-mail
σχόλιο
 
*

To όνομα είναι υποχρεωτικό πεδίο. Το e-mail δεν θα εμφανίζεται.
To σχόλιο σας θα εμφανιστεί στο site με μια μικρή καθυστέρηση.
Η δημοσίευση του σχολίου σας θα ολοκληρωθεί μόλις επιβεβαιώσετε ότι εσείς είστε ο σχολιαστής, μέσα από το email σας.

Σχόλια (91)
  • ΔΕΙΞΤΕ ΕΛΕΟΣ ΣΤΟΥΣ ΜΝΗΜΟΝΙΑΚΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΣΗΜΕΡΑΤετάρτη 20 Μαρτίου 2013, 13:17
    Το παραμυθι περι μονοδρομου περι τυφλης υποταγης εχει τελειωσει απο χθες.Τα ελικοπτερα ζεσταινουν τις μηχανες.Οτι και να γινει με την κυπρο ακομα και αν πεθανουν θα πεθανουν σαν ηρωες..σαν ελληνες δηλαδη ενω εμεις αργα και ατιμωτικα.ΛΙΓΕΣ ΟΙ ΜΕΡΕ ΣΑΣ ..........
  • ροβεσπιεροςΤετάρτη 20 Μαρτίου 2013, 11:44
    @λουμπεν θα ξαναμπειτε στους υπονομους οπου και ανηκετε αποβρασματα
  • ΚΑΡΑΦΛΟΒΛΑΚΕΣ Χ.ΑΛΗΤΕΣΤρίτη 19 Μαρτίου 2013, 22:55
    @ Λούμπεν

    Η μαυρη κουκούλα που φορούσαν οι δοσίλογοι ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΣΟΥ ΚΕΙΜΗΛΙΟ.
  • Ξαδελφικά ΣτηρίγματαΤρίτη 19 Μαρτίου 2013, 22:53
    @ ΛΟΥΜΠΕΝ

    Γιός προσύφυγων απο τον Πόντο και ΝΑΖΙστης ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ...ΞΑΝΑΨΑΞΕ ΤΟ ΓΕΝΕΑΛΟΓΙΚΟ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ ΣΟΥ ΔΕΝΤΡΟ ..ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΕΣ. ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΤΩΝ ΓΕΡΜΑΝΩΝ ΤΑΓΜΑΤΑΣΦΑΛΗΤΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΖΕΤΕ
    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΟΥΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ ΘΑΥΜΑΣΤΗΣ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΝΕΟΚΑΡΑΦΛΕΣ ΤΟΥ ΛΑΊΚΟΥ ΣΥΝΔΕΣΜΟΥ.
  • @ΛΟΥΜΠΕΝΤρίτη 19 Μαρτίου 2013, 09:31
    φυσικα και ξερουμε ποιοι ειναι οι γονεις μας. εμενα ειναι προσφυγες απο τον ποντο.οι δικοι σου γερμανοι αξιωματικοι
  • Ξαδελφικά ΣτηρίγματαΔευτέρα 18 Μαρτίου 2013, 19:29
    @ Ο Λούμπεν

    Ξερετε πόσοι ειναι οι πατεράδες σας? Τουλάχιστον η μανα ειναι μία αλλά στην περίπτωση σας οι πατεράδες ειναι πολλοί........ενεκα της παρτούζας ....καρφλοκάμακα!!!!
  • Ο ΛούμπενΔευτέρα 18 Μαρτίου 2013, 08:27
    Εμείς ξέρουμε ποιά είναι τα ξαδέρφια μας, εσείς ξέρετε ποιοί είναι οι γονείς σας, αριστερέ;
  • ΔημοκράτηςΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 19:53
    Η Ζωή μια λέξη είπε και ο άλλος δήθεν έφυγε τυσαντισμένος. Με τον Μπουμπούκο που τσιρίζει συνεχώς από πάνω από τον συνομιλητή γιατί οι δεξιοί δε λένε τίποτα;
    Με τους Ναζί της ΧΑ, δεν υπάρχει θέμα γιατί 'οταν μιλάει ο φύρερ-αρχηγός, οι άλλοι απλώς υπακούνε. Όπως στο στρατό.
    Μία λέξη μόνο λένε οι χαυγίτες δυνατά: Διατάξτε μάιν Αρχηγέ!!!
    Εγέρθητουμ!!
  • Ξαδελφικά ΣτηρίγματαΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 18:30
    @ Ο Λούμπεν

    Λουγκρεν...στηριξε τη μεγάλη Αβερωφική ξαδελφούλα της Χ.Α, τη ΝΔΟΥΛΑΡΑ.....Γεροντοκόρη ειναι η καημενούλα και η αγαμία δεν ειναι καλός συμβουλος
  • O Γκούφη ΞαναμίλησεΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 18:27
    Τσίρκο...Αδειο βαρέλι.....
    Κρίση Αυτογνωσίας χτυπάει τους κατοίκους της Συγγρού.

    Γκούφη Μιχελάκη...δεν μαζευεις και το υπολοιπο κροπιταριο της 3κομματικής κυβερνησης ασπόνδυλων και τα δεκανικαι της Χ.Α και να την κοπανησετε απο την εξουσία που ειστε γαντζωμένοι με ...σουτιέν και στριγκακια? Σε λίγο δεν θα προλαβετε να "απογειωθείτε" κυκλοφορούν και RPG εκτός απο AK 47....
  • ΒασίληςΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 17:52
    Αποχώρηση Μιχελάκη. Στο χωριό μας λέμ: "Θύμωσε ο γύφτος και ξέσκισε το βρακί του".
  • Δημήτρης ΠαναγιωτάκηςΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 14:28
    Ερώτηση: Ολο αυτό το τραγικό που ζούμε τώρα άρχισε τον Οκτώβριο του 2009? Έλεος σύντροφοι
  • κωσταςΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 13:22
    μην ξεχνατε λεβεντες επαναστατες φαν της ζωιτσας οτι ειστε εσεις που πριν λιγα χρονια εισαστε φαν του γεωργακη και του κωστακη. Επομενως αλλοι με την συμμετοχη τους στο μεγαλο φαγοποτι και αλλοι με την ανοχη τους εχετε συμβαλει στην καταστροφη αυτης της ομορφης χωρας καλα δυναμη για την συνεχεια
  • vagosΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 12:31
    Έξυπνο το tweet του Μιχελάκη. Βρήκε τρόπο να μας πεί για την κατάσταση του εγκεφάλου και του μυαλού του.
  • νικος κριταςΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 12:26
    Αγαπητε κ.ΤΑΚΗ( διδακτωρ της εφαρμοσμενης στατιστικης)
    Κανετε λαθος αν ελπιζετε οτι αν ερθει ο Τσιπρας η οποιος αλλος θα
    αλλαξει η κατασταση. ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΣΩΤΗΡΕΣ
    Το 1981 ηρθε ο Αντρεας για να μας σωσει απο τους δεξιους
    μετα ηρθε ο Μητσοτακης να μας σωσει απο τους αριστερους
    μετα ηρθε ο Σιμητης να μας σωσει απο τους δεξιους
    μετα ηρθε ο Καραμανλης να μας σωσει απο το Πασοκ
    μετα ηρθε ο Παπανδρεου να μας σωσει απο τον Καραμανλη
    και τελος ηρθε ο Σαμαρας να μας σωσει απο τον Παπανδρεου.
    Πιστευει κανενας σοβαρος ανθρωπος οτι τωρα ο Συριζα καιγεται
    για να σωσει την Ελλαδα ? Απλως ο Τσιπρας θα γινει βεζυρης στην
    θεση του πρωην βεζυρη και το σοι και οι ημετεροι θα καταλαβουν την
    εξουσια δημιουργωντας χιλιαδες νεους *θεσμους* ωστε να μπορεσουν
    να διορισουν και αυτοι 300-400.000 δικους τους στο Δημοσιο τους
    οποιους θα πληρωνουμε εμεις τα κοροιδα. ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ
    Τωρα αν εσεις πιστευετε πραγματι οτι ο ΣΥΡΙΖΑ θα διαφερει απο τα
    προηγουμενα κομματα σας εχω μια καθαρη αποδειξη.
    Η Βουλη τα τελευταια χρονια απο 200 υπαλληλους που επρεπε να ειχε
    η τρικομματικη τους εφτασε στους 1800. Ενω λοιπον ο ΣΥΡΙΖΑ και
    για το παραμικρο θεμα χαλαει τον κοσμο για ενα τοσο σοβαρο σκανδαλο
    γιατι δεν ειπε τιποτα ?
    Μηπως εχουν δικαιο οσοι λενε οτι ο ΣΥΡΙΖΑ δεν αντεδρασε γιατι δωσανε
    και σε αυτο αντιστοιχο αριθμο διορισμων στη Βουλη ?
    Δηλαδη ο ΣΥΡΙΖΑ που δεν σηκωνει μυγα στο σπαθι του αμα ειναι να
    παρει μεριδιο στην λεηλασια του δημοσιου και δεν μιλαει σε τι διαφερει
    απο τα παλαια κομματα ?
    Τωρα δεν θα τους πειραζει στον ΣΥΡΙΖΑ που θα ανηκουν και αυτοι στο
    κλαμπ του ΜΑΖΥ ΤΑ ΤΡΩΜΕ ΤΩΡΑ ?
  • κατεριναΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 11:12
    φευγει παντα αυτος, που δεν εχει κατι να πει!
  • ΜπάμπηςΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 09:26
    Η νοοτροπία της κας Κωνσταντοπούλου και των άλλων Συριζαίων δείχνει ότι αυτοί κατέχουν την απόλυτη αλήθεια και θέλουν σώνει και καλά να μας κάτσουν στο σβέρκο. Θα τους επιτρέψουμε να μας φιμώνουν; Εγώ σε προσωπικό επίπεδο όχι! Το κακό είναι ότι η συμπεριφορά τους στα μάτια πολλών ... δικαιώνει τον Κασιδιάρη. Αλλά παρατηρείστε και τους δύο. Una fatsa, una ratsa. Ουστ και στους δύο να ξεβρωμίσει ο τόπος!!!
  • Mpeeeeeeeee!!!Κυριακή 17 Μαρτίου 2013, 08:59
    Επανέρχομαι διαπιστώνοντας, ότι οι περισσότεροι, είναι υπέρ η εναντίον της Ζωής, υπέρ ή εναντίον του Αυτιά κ.λ.π. Είναι απογοητευτικό να προσπαθείς να ερμηνεύσεις πολιτικά πράξεις, που είναι ολοφάνερα στημένες. Είπαμε προβατάκια μου, τα βρήκε ο Αλέξης με το ΣΚΑΪ και άρχισε η αλλαγή πλεὺσης, με το κλείσιμο του ματιού της απαράδεκτης "δημοσιογράφου" λίαν χαρακτηριστικό, σημειολογικό θα έλεγα. Ο πολιτικάντης Μιχελάκης από την άλλη μεριά, βλέποντας ότι δεν τον σηκώνει το κλίμα και η νυφίτσα ο Αυτιάς δεν θα τον προστάτευε από τις διακοπές της Ζωής, την κοπάνησε ευσχήμως.
    Αυτή είναι η πολιτική ζωή της χώρας, κτυπήματα κάτω από τη μέση, όταν έχεις το πάνω χέρι και τη συμπαράσταση του Συστήματος. Σ αυτά τα πλαίσια κινείται και ο ΣΥΡΙΖΑ κι ας μη βαυκαλίζονται οι οπαδοί του ότι εισάγει νέα ήθη. Ο Τσίπρας, στην πορεία της μετεξέλιξής του σε Τσιπραντρέου, οικοδομεί καθημερινά τις σχέσεις του με το κατεστημένο, εντός και εκτός της χώρας. Αν υποθέσουμε ὸτι δεν τις είχε ήδη από παλιότερα.
  • ΑλίκηΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 04:42
    Ευχαριστούμε Μιχελάκη που μας απάλλαξες απο την βαρετή παρουσία σου. Να το ξανά κάνεις το καινούργιο σου επικοινωνιακό κόλπο. Έχεις τελειώσει ούτως η άλλως.
  • ArgiΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 04:21
    @ΘΤ2 Και βεβαια δεν εχουν Χριστοφια.Εχουν Αναστασιαδη.Με το καλημερα σας που ειπε, τους εστειλε αδιαβαστους.Τετοιους στηριζετε και στην Ελλαδα και καμαρωστε τα χαλια ολων.Πολυ καιρο πριν, στεναχωριομουν και ελεγα ''κριμα ο κοσμος, τι θα κανει?''Τωρα λεω ''ουτε που με νοιαζει, ειναι αξιος της τυχης του''
  • κάποιοςΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 01:45
    Οι περισσότεροι σχολιάζετε λες κ η Κυβέρνηση δεν είναι δημοκρατικά εκλεγμένη. Δεν έχω λόγια...

    Και ΑΝ ποτέ έρθει ο ΣΥΡΙΖΑ στα πράγματα, να δούμε τί θα κάνει κ τί θα λέτε μετά. Γιατί απλούστατα κ ο ΓΑΠ πήρε τις εκλογές με μια 10αρα διαφορά με υποσχέσεις κ σύνθημα "λεφτά υπάρχουν" απέναντι στο σύνθημα "καμία αύξηση".

    Όσο για το περιστατικό, δεν είναι το πρώτο με τη Ζ.Κ. η οποία απλά δεν αντέχεται.
  • ΚώσταςΚυριακή 17 Μαρτίου 2013, 00:51
    Στα τσακίδια μιχελάκι εσύ και η τρικοματική σου.... σιχαμένοι καταστρέψατε την χώρα.!!
  • nikosΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 23:47
    Αυτια να εχεις σεβασμο σε βουλευτες καλεσμενους, ανεξαρτητα πολ.τοποθετισης, να μη κλινεις το ματι σε μερικους...ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ.Οι βουλευτες του ΣΥΡΙΖΑ δεν θελουν βοηθο δικηγορο..
  • μαρω περαμαΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 23:33
    απο τη χωρα να φυγετε γερμανοτσολιαδες οχι απο το πλατω, , καθε μερα που περναει απολυονται 1033 νοματαιοι και σεις κανετε οτι μας σωζετε, , αντε στο δια, , λο πολιτικα ρεμαλια, ,
  • Ο ΛούμπενΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 23:18
    @Ντίνα,

    είναι λογικό να μην αφήνεις τον άλλον να μιλήσει για να λες μετά ότι δεν είχε τίποτα να πεί;
  • φιλο-ΣυριζαίοςΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 23:06
    Μα δεν είναι πολιτικός ο Μιχελάκης. Εντολές εκτελεί. Το ίδιο και ο Σαμαράς. Για υπάλληλος της Μέρκελ είναι καλός. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΑΝΥΠΟΧΩΡΗΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΟΧΙ ΝΑΙΝΑΙΝΑΙΚΟΥΣ.

    ΣΑΜΑΡΑΣ=ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ

    Υποστηρίζουμε Σύριζα, κι ο κόσμος στούς δρόμους και τις πλατείες πάλι. Όχι αγανακτισμένοι. Έξαλλοι και αποφασισμένοι.
  • ΑrgiroΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 22:45
    Καλα να παθει .Οταν αυτος δεν αφηνε κανενα να μιλησει ?Τα ξεχασε?Τωρα ειναι τσιρκο η εκπομπη?Πιο εμετικο ατομο δεν υπαρχει στη ΝΔ.Αλλα δεν ξερω αν καταλαβατε.Ο ανθρωπος αυτος εκανε τη γκαφα να πει για λαθη που ΤΩΡΑ κανουν, και φυσικα δεν συνειδητοποιησε πως εχει διπλα τ αστροπελεκι.Οταν το καταλαβε ηταν πολυ αργα.Δεν μπορουσε να διορθωσει τιποτα.Ετσι αρκεστηκε στο να την κανει, για να περασει το μηνυμα πως δεν τον αφησανε να μιλησει.Λες κι ο κοσμος που τον βλεπει τον αντεχει .Μπραβο στην κοπελα.Μην αφηνεις κανενα χωρις πληρωμενες απαντησεις, κι ας λενε πως εισαι ενοχλητικη.ΕΤΣΙ ΣΠΑΝΕ .
  • ΝτίναΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 22:08
    Το έχει συνήθειο ο Μιχελάκης να αποχωρεί όταν δεν έχει τι να πει.Τα ίδια είχε κάνει και στον κ. Χατζηνικολάου, όταν τον στρίμωξε σε συνέντευξη στον RL FM, και του έκλεισε το τηλέφωνο.Είναι τακτική του να το βάζει στα πόδια 'οταν δεν τον συμφέρει.
  • AnestisΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 21:43
    Βρε δεν αποχωρείς και από την πολιτική καλύτερα, τσίρκο την έχετε κάνει εσείς τι περιμένατε την Κωνσταντοπούλου να σας το πεί?
  • ΠαναγιώτηςΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 21:29
    Ενώ τα γεμάτα με σκ@τ@ είναι αθόρυβα!

    Δεν μας παρατάς ρε Μιχελάκη; Μάθε να αντιμετωπίζεις και τους δύσκολους! Αλλιώς, εγώ πιστεύω ότι δεν έχεις να μιλήσεις! Τί σόι πολιτικός είσαι αν δεν μπορείς να μιλήσεις όπως πρέπει με τον οποιοδήποτε;
  • PanosΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 21:22
    O ARXIKAPAGKIOZHS - H POLITIKH MAPGIONETA LAKISE PEDIA.
    ( O MEGALOS KONSTANTINOS KARAMANLIS THA STRIFOGYRNAEI STON TAFO TOY ME AYTO TO ANDRIKELO POY TON KANANE KAI DIEYTHINTH STO IDRIMA KARAMANLH ) .....AS EINAI KALA O ANTONAKHS.
    AYTOI OI ANTHROPI EXOYN TIS TYXES TON ELLHNON STA XEPIA TOYS.
    PARAKALO THABMASTETOYS !!!!!!!
  • nickΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 21:04
    Μιχελάκη αν εννοείς τον εαυτό σου να αντικαταστήσεις τα βαρέλια με τενεκέδες και δη ξεγάνωτους.
  • ΚΙΡΚΙΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 20:57
    ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ, ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΒΛΕΠΕΙ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΑΕΙ.ΠΕΣΤΑ ΤΟΥΣ ΖΩΗ.ΚΑΝΕ ΤΟΥΣ ΣΚΟΝΗ.ΣΕ ΣΕΝΑ ΣΤΗΡΙΖΟΜΑΣΤΕ.ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ.
  • Γιώργος ΚρήτηΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 20:36
    Τη θέλουν και την βγάζουν αυτή στην τηλεόραση, μόνο που την ακούς αρχίζει, για να χρησιμοποιήσω αυτό που είπε ο πρόεδρος της επιτροπής, μυρμηγκιάζει το κεφάλι, το ίδιο γίνετε και νε τον Παπαδάκη στον ΑΝΤ1 πλέον δεν μπορείς να τον ακούς και αυτόν!
  • kostasxrayΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 20:23
    Μιχελάκη...Πάρε καί την υπόλοιπη κυβέρνηση - παρωδία καί πηγαίνεται στόν αγύριστο.Μάθατε όλοι όταν σφίγγουν τά πράγματα νά τήν κάνετε.Γεωργιάδης, Μαρκογιαννάκης, Μιχελάκης...Συγχαρητήρια στήν Κα Κωνσταντοπούλου.
  • dinosΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 20:16
    Αλεξη οταν λες σοβαρος ποιους εννοεις ? τον αδωνι ? τον βοριδη? τον γιακουματο ?τον ντινοπουλο ? η' τους υπολοιπους της τρικομματικης ?να ξερουμε δλδ σε ποιο επιπεδο οριζεις εσυ την σοβαροτητα
  • rchΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 20:05
    τώρα φεύγετε με τα πόδια..... σε λίγους μήνες με ελικόπτερο... αν αργήσετε με αναπηρικό καροτσάκι να τα λέτε με το Σόιμπλε!!!..............
  • ioΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 20:01
    συνειδητη και κατανοητη η προσπαθεια να απαξιωσουν την πλεον ενοχλητικη για τα λαμογια πολιτικο

    "στην αρχη μας χλευαζουν, μετα μας λοιδωρουν , κατοπιν μας απειλουν, στο τελος νικαμε"
  • ΙΠΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 19:34
    When the going gets tough, the tough get going...
  • 7osΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 19:21
    Εδώ κ ΤΩΡΑ: ΑΔΩΝΙΣ vs ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
    Καραγκιόζηδες.
  • ΝΕΚΤΑΡΙΟΣΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 19:20
    Ευτυχως που υπάρχουν πολιτικοί σαν την Ζωη Κωνσταντοπούλου και τη Λιάνα Κανέλλη γιατί βαρεθήκαμε τους βολεμένους ΜιχελοΜαρκογιαννάκηδες
  • rebelΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 19:18
    Μιχελακη.....οταν δεν ξερεις τι να πεις οταν δεν ξερεις που εισαι απλα φευγεις..........αυτο εκανες και συ δειλε......
  • petra skandalouΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 18:29
    η μεγάλη του μπουμπούκου σχολή!! οι κότες φεύγουν τρέχοντας μόλις αρχίσουν οι δύσκολες ερωτήσεις!
  • Mpeeeeeeeee!!!Σάββατο 16 Μαρτίου 2013, 18:24
    Όχι ότι με κόφτει για το Μιχελάκη.
    Αλλά η επίσκεψη του Αlexis στον Αλαφούζ, με τη μεσολάβηση όπως λέγεται του μπαμπά της κυρίας. δημιούργησε έρωτα που δεν κρύβεται.
    Από κλείσιμο ματιού, μέχρι Μπάμπη και Πορδοσάλτε αντιμνημονιακούς.
    Στα προσεχώς. Μέχρι τότε βοσκάτε προβατάκια μου.
  • ΘΤ2Σάββατο 16 Μαρτίου 2013, 18:24
    Μηδενικη ανοχη στους αριστερους. Πουθενα στο κοσμο δεν κυβερνουν. Καλα εκανε ο Μιχελακης. Το χαρατσι θα ειναι μικροτερο κι αυτο δεν αρεσει στην αριστερα. Οταν και εαν κερδισει ο συριζας, θα μοιραζει δραχμες. Τα σοβαρα κρατη δεν εχουν Χριστοφια και Τσιπρανδρεους.
  • ΗλιαςΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 18:19
    @Popolo
    Γουστάρω Παπακώστα και Κωνσταντοπούλου μαζί!
  • ΓεώργιοςΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 17:57
    Kαραγκιόζης ο Μιχελάκης, αλλά βρε παιδί μου και αυτή η Ζωή δεν αντέχεται...
  • ΑλεξάνδραΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 17:37
    Αυτά [περί άδειων βαρελιών και τσίρκων να τα πει ο Μιχελάκης στον Άδωνι Γεωργιάδη, που όπου πάει δεν αφήνει κανέναν να μιλήσει. Μια σοβαρή συζήτηση δεν έχω ακούσει σε όποιο πάνελ και αν βρίσκεται. Στο κόμμα σας λοιπόν Μιχελάκη αυτά.
  • stefanosΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 17:28
    ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΥΤΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΓΕΛΟΙΟΣ.ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΜΗΛΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΗΛΙΑ ΘΑ ΠΕΣΕΙ.ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΥΤΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΑΘΜΟΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ
  • ΕΛΛΗΝΑΣΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 17:18
    "Εγώ δεν συμετέχω σε τσίρκο" Είπε ο Κύριος Μιχελάκης. Ποιός αυτός που μετέτρεψε σε τσίρκο όλη την Ελλάδα
    &
    "Τα άδεια βαρέλια κάνουν θόρυβο" ενώ αυτός είναι γεμάτο. Ναι όντος αλλά μάλλον με σκ..α

    Αντε ρε κρυφτήτε για να μην σας βλέπουμε, γιατί όσο μιλάτε, οριμάζετε τη σκέψη του Ελληνα πως ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ και τότε θα είναι αργά
  • KonstantinosΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 17:15
    Μαλλον με κλοτσιες θα επρεπε να εχει φυγει, ετσι οπως θα φυγουν ολοι αυτοι οι δολοφονοι που σκοτονουν τον κοσμακι καθημερινα, οπου κανενας τους μεχρι τωρα δεν εχει διωχθει ποινικα και τους βλεπουμε ακομα καθημερινα στα καναλια να χασκογελανε και να μιλουν για ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑ..... κι ομως τους εχω ακουσει να μιλουν για την καταπολεμηση της τρομοκρατιας......μονο στην Ελλαδα αυτα.....
  • ΑλεξηςΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 17:11
    Κανένας σοβαρός πολιτικός δεν πρέπει να δέχεται να εμφανίζεται σε talk show μαζί με την αριστεροτσολιά του ΣΥΡΙΖΑ.
  • aaaΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 17:08
    Ε ΚΑΙ.... ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΑΔΕΙΟ ΒΑΡΕΛΙ ΕΙΝΑΙ ΑΘΟΡΥΒΟ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΤΟ ΣΑΝ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΑΘΟΡΥΒΟ.ΕΙΔΕΣ ΝΤΑΟΥΛΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΝ ΠΟΤΕ ΣΕ ΠΑΝΥΓΗΡΙ?ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΝΕΚΕΔΕΣ ΣΚΕΤΟΙ
  • stamatisΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 16:55
    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΦΩΛΙΑ ΤΟΥ ΧΕΣΜΕΝΗ, , ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΑΕΙ, , Η ΕΠΩΜΕΝΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΝ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝΕ, , ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΧΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΤΟΥΣ, , Η ΑΛΗΤΕΣ, , ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥΣ, ,
  • aaaΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 16:51
    ΑΓΑΠΗΤΟΙ Σ/ΦΟΙ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΒΑΛΤΕ ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΤΩΝ ΕΠΙΤΕΛΕΙΩΝ ΤΟΥ ΣΑΜΑΡΑ.
    ΔΥΟ ΣΤΑ ΔΥΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ SKAI MIA ME TON MAΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟΝ 2ο μ@κα ΤΟΝ ΜΙΧΕΛΑΚΗ , ΣΤΗΜΕΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΟ ΠΑΙΓΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΔΑΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣΑΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΑΞΙΩΣΟΥΝ ΜΕ ΔΗΘΕΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ .Σ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΩΝ ΣΤΗΜΕΝΩΝ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΩΝ ΤΩΝ ΔΗΘΕΝ , ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ . ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΣΤΟ ΔΙΑΛΟΓΟ ΤΩΝ ...ΚΑΝΑΛΙΩΝ.
    ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΖΩΗ ΔΩΣΕ ΖΩΗ ΣΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΑΣ.
  • ΓΓΓΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 16:51
    Τα αδεια βαρελια κανουν θορυβο???WOOWWW!!!!Τι ειπες ρε μεγαλε ρητορα!Δηλαδη ο παρανοϊκος Αδωνις ειναι αδειο και απατο βαρελι !??!!?!
  • ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ...Σάββατο 16 Μαρτίου 2013, 16:49
    ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΘΥΜΩΣΕ......
    ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΨΑΜΕ...
    ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ.....
  • PopoloΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 16:45
    Καλα μπροστά της η Παπακώστα μοιάζει φυσιολογική....
  • ΕΛΕΥΘΥΕΡΟΣ ΠΟΛΙΟΡΚΗΜΕΝΟΣΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 16:41
    Τι θέμα είναι πότε θα αποχωρήσουν κι από τη χώρα μας , τόσο ο κύριος Μιχελάκης όσο και όλη η συμμορία της τρικομματικής .Να πάρουν μαζί τους και τη Χ.Α για μπράβους ! Η Κωνσταντοπούλου ρωτούσε ό, τι θα ρωτούσε ο καθένας μας .
  • ΣπυροςΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 16:37
    Κε Μιχελακη , τ αδεια κρανία , σαν το δικο σου, να δεις τι θορυβο που κανουν...
  • StefanoΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 16:30
    Το καλο για αυτους ειναι οτι προς το παρον αποχωρουν μονοι τους και κυριλατοι ...
    Γιατι προβλεπεται σε λιγο καιρο οτι θα τους αποχωρουν με τιποτα κλοτσοπατιναδες.....
  • by manosΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 16:24
    ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ ΤΟΥ ΣΤΟ TWITTER...
    AΣ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΛΟΙΠΟΝ:

    ΑΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΜΙΧΕΛΑΚΗ, ΠΩΣ ΤΟ "ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΜΟΥ, ΠΑΙΡΝΩ ΤΗ ΜΠΑΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΦΕΥΓΩ" ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΞΗ 5-10ΧΡΟΝΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ...
  • ThapateroΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 16:22
    στα τσακίδια!
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 16:21
    ΕΦΥΓΕ Ο ΧΑΤΖΗΑΒΑΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΡΑΙ
  • ApoliteftosΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 15:58
    Όχι πως είμαι Σύριζα, αλλά όταν είναι η τρικομματική και βάζουν στη γωνία έναν του Σύριζα και τον βομβαρδίζουν δεν είναι τσίρκο; Ή ο κ. Μιχελάκης από το "σπίτι" του έτσι έμαθε;
  • gerakiΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 15:28
    συριζαιος δεν ειμαι μα πρεπει να βαλουμε τα πραγματα στη θεση τους.το οτι εσεις και οι προηγουμενοι καταντησατε την χωρα τσιρκο δεν διαφωνει κανεις.ολοι οι ενοικοι του τσιρκου εχουν το ρολο τους στο τσιρκο. εσεις κ.μιχελακη ποιον παριστανετε; αντι να φυγετε απο μια εκπομπη της TV η πλειοψηφια των ελληνων θα ευχονταν να φυγετε εσεις και ολο το σκυλολο΄ι΄σας απο την εξουσια χορτασαμε απο σαλτιμπαγκους και πολιτικους αλητες
  • cool2Σάββατο 16 Μαρτίου 2013, 15:27
    Τσίρκο είστε και........ φαίνεστε.....!!!!!!!!!!!
  • ΓιώργοςΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 15:15
    Λυπάμαι τον άνδρα της.....αν έχει. Η γυναίκα αυτή κάθε φορά που εμφανίζεται στην τηλεόραση ο ΣΥΡΙΖΑ χάνει καμία εκατοστή ψήφους.
  • constantinosΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 15:05
    Αs προσεχε. Καλα να παθει. Αφου πηγαινει στην αβανταδορικη συριζεικη εκπομπη του καραγκιοζη Αυτια και του νουμερου τηs βοηθου του ηταν επομενο.
  • ΝίκοςΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 15:05
    Δε συμμετέχεις σε τσίρκο? Κ η ΝΔ τι νομίζεις ότι είναι ξαδερφάκι του Ταμπάκη?
  • M ι χ ε λ ά κ η...Σάββατο 16 Μαρτίου 2013, 15:01
    ...να είναι άραγε αυτό προπομπός
    του ότι σύντομα θα πάρετε και πούλο(πριν μας οδηγήσετε σε αιματοχυσία)
    από τη διακυβέρνηση αυτού του οίκου ανοχής
    που οι ίδιοι φτιάξατε, αφού είστε... Α Ν Ι Κ Α Ν Ο Ι & Υ Π Ο Τ Ε Λ Ε Ι Σ ?

    Άντε... με το καλό !
  • PANTELISΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 15:00
    ΘΑ ΑΚΟΥΤΕ ΚΩΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΚΑΙ ΘΑ ΦΕΥΓΕΤΕ ΛΑΜΟΓΙΑ.. ΑΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΠΑΛΙ ΤΑ ΕΦΑΡΜΟΖΟΥΝ .ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΟΖΩΑ; ΛΥΠΑΜΑΙ κΑΥΤΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΓΕΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ .ΤΙ ΝΑ ΠΕΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ; ΤΑ ΕΙΠΕ ΟΛΑ. ΑΣ ΤΑ ΑΚΟΥΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΕ. ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ. ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΥΠΑΣΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΛΛΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΤΟ ΚΟΣΜΟ .ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΜΑΤΟΣΚΥΛΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΑΜΑΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΣΟΚ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΕΦΕΡΕ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΤΟΙΜΕΣ 700.000 ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ .ΓΕΛΑΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ. ΟΥΣΤ ΝΕΝΕΚΟΙ . ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΣΤΟ ΑΠΟΣΠΑΣΜΑ. ΠΑΝΤΕΛΗΣ.
  • Β.Μ.Σάββατο 16 Μαρτίου 2013, 14:55
    ΡΕ ΣΗΚΩΘΗΤΕ ΚΑΙ ΦΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΧΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΗΚΩΣΕΙ ΛΑΜΟΓΙΑ. ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΟΠΩΣ Η κ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ . ΑΝΤΕ ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΠΙΟΝΑΚΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΩΝ ΞΕΝΩΝ ΤΟΚΟΓΛΗΦΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΗ ΧΩΡΑ.
  • NikosΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 14:49
    Xaxaxa.. Ti geloios pou einai o aytias, den yparxei...
  • το νουμεροΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 14:12
    Πολυ ευκολα θιγωνται οι γιγαντες της πολιτικης και αποχορουν, αφου δεν πιστευετε αυτην την πολιτικη γιατι την εφαρμοζετε?να σας πω εγω γιατι: ειστε ανδρικελα και αυτα που λεει η Ζωη ειναι αληθεια και σας ποναει.Σιγουρα δεν ειστε νουμερα τσιρκου γιατι αυτο ειναι σοβαρη εργασια ειατε κατι χειροτερο αει.........
  • ΓιώργοςΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 14:02
    Όλοι οι πολιτικοί, ανεξάρτητα από ποιο κόμμα υπηρετούν, δεν έχουν μάθει στο διάλογο. Δεν μπορούν να ακούσουν την αντίθετη άποψη.
    Αλλά ακόμα μεγαλύτερη ευθύνη έχουν οι δημοσιογράφοι που όφειλαν να διευθύνουν την κουβέντα.
    Μερικοί είναι τσίρκα (Αυτιάς), και καλά παθαίνουν όσοι πηγαίνουν σε τέτοια πάνελ.
  • prokΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 13:52
    Να μιλησεις κ.Μιχαλακη γιατι; τι να πεις; εχεις τιποτα να πεις;τοσα χρονια μιλουσεςτι ελεγες; Ψεμματα και αηδιες ελεγες .Δεν σε αφηνουν να μιλησεις ; καλα σου κανουν ανοησιες θα μασ φουμαρης γι αυτο καλα σου κανουν και δεν σε αφηνουν
    Επανω τους Ζωη μην τους αφησεις να σταυρωσουν αηδια
  • ΗΛΙΑΣΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 13:42
    Αφορμή έψαχνε για να φύγει μου φαίνεται, σιγά τη διακοπή! Έτσι είναι, όταν δεν έχεις επιχειρήματα κι έχεις λερωμένη τη φωλιά σου, όπου φύγει φύγει!
    Άντε, να αραιώσουν από τα κανάλια να ηρεμήσουμε κι εμείς κάποια στιγμή!!!
  • Β ΣΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 13:41
    kala tha trelathoyme telios kivernane lathos to lene ke to ipostirizi aytos o (ΚΥΡΙΟΣ) mixelakis den trepete gia ton eafto toy ikogenia den exi gineka pedia sigenispos mpori ke kimate.
  • ΑΝΟΡΘΟΓΡΑΦΟΣΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 13:39
    θα στεναχωρησω λιγο τον Χ``ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ!! Οππως ο ΟΣΦΠ ειναι απεχτος οταν παιζει στο γηπεδο του με φιλικη σφυριχτρα και με λιγοτερους παιχτες ο αντιπαλος , και κοτουλα οταν αναμετρητε στα ισα..TO iδιο και ο μαγαλος γιγας της πολιτικης ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ..Η ΦΥΓΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΔΕΙΞΙ ΔΗΛΕΙΑΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΑΤΑΞΙ ΑΥΤΗ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΗΝ ΚΟΠΑΝΑ , ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΞΑΝΑ ΣΑΝ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΙ !ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΕΠΕΣΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΑΓΙΔΑ , ΠΟΥ ΕΣΤΗΣΕ ΣΤΟ ΠΑΣΟΚ .ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ///
  • ΑΡΙΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 13:14
    ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΣΥΓΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ, ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ κ. ΜΙΧΕΛΑΚΗ; ΜΗΠΩΣ ΝΟΜΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΥΒΕΡΝΑ Ο κ. ΣΑΜΑΡΑΣ ; ΣΚΑΛΙ, ΤΟ ΣΚΑΛΌΠΑΤΙ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΞΑΘΛΙΩΣΗΣ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ. Ο ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ, ΚΑΙ Η ΤΡΟΪΚΑ ΔΗΛ. ΟΙ ΔΑΝΕΙΣΤΕΣ ΤΟΚΟΓΛΥΦΟΙ...ΟΙ ΞΕΓΑΝΩΤΟΙ ΤΡΥΠΙΟΙ ΓΚΑΖΟΤΕΝΕΚΕΔΕΣ...ΔΕΝ ΒΡΟΝΤΑΝΕ ΜΕΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΗΧΟΙ, ΤΟ... ΑΝΑΓΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ...ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΙ΄ΕΦΥΓΕΣ..ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ ΝΑΙΝΑΙΚΩΝ...ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΤΠΟΤΕ...ΣΙΩΠΑΣ, ΕΛΕΓΕ ΚΙ΄Ο ΙΔΡΥΤΗΣ ΤΗΣ Ν.Δ. ΠΟΛΥ ΣΟΦΑ !
  • alexiskaraΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 13:10
    οταν αυτα που λεγονται τσουζουν........γιατι οταν διακοπτει αυτος οι συνομιλητες του φευγουν???
  • aggelosΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 13:09
    αρε βεγγελη γιανοπουλε που εισαι????????????
  • γρηγορηςΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 12:46
    μπραβο μιχελακη .δεν ειναι μονο το θεατρο η ζωζω αλλα ειναι και ο αυτιας νουμερο και ξεσκονιστρα οπως ολος ο σταθμος του σκαι [η ζωζω ειναι παντρεμενη , και εαν ναι ποιος ο δυστυχης] οσο για την αλλη την γλαστρα του αυτια αυτη ειναι νουμερο προβολης
  • Αν μη τι άλλο...Σάββατο 16 Μαρτίου 2013, 12:39
    ...ο Μιχελάκης έχει κάποια αυτογνωσία, και ως προς το τσίρκο και ως προς τα άδεια βαρέλια... Κι αν αλλάλλαξε προεκλογικά ως βούρλο-φερέφωνο, ξέρει καλά για τι μιλάει...
  • Θωμάς ΣλάμαρηςΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 12:30
    Καποιος να πει στον κο Μιχελάκη, πως το ξέρουμε πως η καλύτερη αμυνα ειναι η επιθεση και πως ο κοσμος απορει με το θράσσος τους αλλά τους εχει καταλαβει καλα πια και ειναι λιγα τα ψωμιά τους....
  • ΙΔΟΜΕΝΕΑΣΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 12:20
    ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!!!!!!!!!!!
  • ΣΤΡΑΒΟΣΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 12:18
    Τωρα αποχωρουν απο τα πανελ με τα ποδια σε λιγο θα αποχωρουν απο τη βουλη με ελικοπτερα !!!
  • Ουφ...Σάββατο 16 Μαρτίου 2013, 12:04
    Με ελαφρά ..... τι να πει για το χαράτσι? ότι θα το "Διαπραγματευτούν"?
  • savanaΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 11:59
    Εσεις κ. Μιχελακη, οπως και ο αυτος που το εκανε "μοδα", ο Γεωργιαδης, οποτε δεν σας "βολευει" η κατασταση, απλα αποχωρειτε.

    Εμεις δεν λεμε να "αποχωρησουμε" απο αυτη την ελεεινη κατασταση που μας "χωσατε" !!!!!


    Υ.Σ. Για στοκους, προβληματικους, και λοιπους κολλημενους, εννοω το συνολο του νεοελληνικου λαου και οχι τους φιλαθλους της Ν.Δ.
  • ΧρύσαΣάββατο 16 Μαρτίου 2013, 11:56
    Τσιρκολικια