http://enikos.smart-ads.gr/adclick.php?bannerid=2508&zoneid=0&dest=http%3A%2F%2Fwww.icbs.gr%2F

  • Αθήνα20°CΥψηλή:34°C
    Χαμηλή:25°C
  • Θεσ/νίκη22°CΥψηλή:34°C
    Χαμηλή:22°C
  • Πάτρα19°CΥψηλή:36°C
    Χαμηλή:23°C
  • Ηράκλειο22°CΥψηλή:31°C
    Χαμηλή:24°C
  • Λάρισα20°CΥψηλή:36°C
    Χαμηλή:22°C
Ο νέος τσάρος της γαλλικής οικονομίας

ΒΙΝΤΕΟ -Αγάθωνας: "Είναι άντρας ο Κασιδιάρης; Όχι δα!"

Πρώτη καταχώρηση: 21/02/2013 - 20:50

Τελευταία δημοσίευση: 21/02/2013 20:50Πολιτική

ΒΙΝΤΕΟ -Αγάθωνας: Είναι άντρας ο Κασιδιάρης; Όχι δα!

ΒΙΝΤΕΟ - Αγάθωνας: "Είναι άντρας ο Κασιδιάρης; Όχι δα!"


Ο ρεμπέτης Αγάθωνας Ιακωβίδης έδωσε μαθήματα για το πώς πρέπει να συμπεριφέρεται ένας άντρας σε μια γυναίκα.

Έτσι, θυμήθηκε το χαστούκι του Ηλία Κασιδιάρη και δήλωσε: " Είναι άντρας ο Κασιδιάρης, επειδή είναι σαν γομάρι και με ξυρισμένο κεφάλι;  Ε, όχι δα!".

Δείτε το βίντεο από το δελτίο ειδήσεων του Star


εκτύπωση

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε τους τηλεφωνικούς αριθμούς του enikos.gr και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

Tηλ. 6944 05 05 05 και 6944 06 06 06

Άλλοι τρόποι επικοινωνίας με το enikos.gr:

 

e-mail: info@enikos.gr

Tηλ: 210 87 88 006-007-008

Fax: 210 87 88 200

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο:

όνομα
e-mail
σχόλιο
 
*

To όνομα είναι υποχρεωτικό πεδίο. Το e-mail δεν θα εμφανίζεται.
To σχόλιο σας θα εμφανιστεί στο site με μια μικρή καθυστέρηση.
Η δημοσίευση του σχολίου σας θα ολοκληρωθεί μόλις επιβεβαιώσετε ότι εσείς είστε ο σχολιαστής, μέσα από το email σας.

Σχόλια (17)
  • ντοκουμέντα με Χρυσαυγίτες να...Παρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2013, 22:55
    εκδηλώνονται...!

    Ως γνωστόν το προφίλ του νεοναζί είναι ΚΡΥΦΕΣ ΑΔΕΡΦΕΣ

    και για του λόγου το αληθές δείτε τί συμβαινει στα πάρτυ της Golden Dawn μόνο για ..αγόρια!
    youtube:
    -B&H Hellas festival
    -Brutal Attack live at Skinhouse Hellas
    -10η Γιορτή Ελληνικής Νεολάιας(μετά το 8:18 )
  • ΚυριάκοςΠαρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2013, 13:21
    Η αλήθεια είναι ότι όποιος δέρνει κάποιον πιο αδύνατο και πολύ πιο ηλικιωμένο από αυτόν, δεν είναι και τόσο άντρας. Η Κανέλλη είναι τουλάχιστον 25 χρόνια μεγαλύτερη από τον βρωμιάρη που την σκαμπίλησε.
    Γενικά στα ναζιστικά κινήματα καταφεύγουν πάρα πολλοί "κουσουράτοι" προσπαθώντας να εκδικηθούν την κοινωνία για το κουσούρι τους...
  • babΠαρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2013, 12:27
    πολλα χρυσαυγουλα βλεπω θιχτηκανε απο τις ΑΥΤΟΝΟΗΤΕΣ δηλωσεις.
    Τους θιξανε την κασιδιαρα ψυχη βλεπεις...
    Ξεβρακωστε τα τσογλανακια που το παιζουνε "αντρες" εκει ΜΟΝΟ που τους παιρνει...
    Η Κανελλη εχει γλωσσα που κοκκαλα τσακιζει φαινεται κι ενοχλει. Τα μονα επιχειρηματα εναντιον της ειναι "δεν ειναι γυναικα", "καπνιζει", "φοραει κουστουμι", "βριζει" - ΠΟΛΙΤΙΚΑ επιχειρηματα, ΟΕΟ;
    Θα μου πεις απο τους υποστηρικτες των Νεατερνταλ περιμενεις σοβαρες κουβεντες;
    ρητορικα τα ερωτηματα...
  • ΜήτσοςΠαρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2013, 09:58
    Το αιλάινερ μια φορά ο Κασίδης ετεροθαλής αδελφός του Τσιμπούρ, το δουλεύει με μαεστρία μακιγιέζ
  • gkΠαρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2013, 07:44
    Άσε μας ρε Αγάθωνα , πες κανένα τραγούδι, ρούφα και λίγο χορταράκι κάνει καλό, και άφησε τις μαγκιές, το μουστάκι καμιά φορά είναι και παραπλανητικό. Μερικές γυναίκες αν θέλουν να τις σέβονται οι άνδρες θα πρέπει να είναι γυναίκες και όχι κάτι άλλο.
  • DIMΠαρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2013, 03:40
    ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕΣ ΣΤΟ ΓΥΑΛΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΣΑ ΝΤΙΒΑ. ΤΡΑΒΑ ΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΗΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΣΤΕΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ.
  • Α.Θ.Παρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2013, 01:09
    Οταν ο Κωνσταντοπουλος εδερνε τη γυναικα του, δεν ειχα ακουσει κατι αναλογο. Στην Αρχιεπισκοπη ειχε καταφυγει. Το ξυλο που ετρωγε ηταν απο προοδευτικο και επρεπε να στρωσει.
  • @ ΘΑΝΑΣΗΣΠαρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2013, 00:48
    σφίχτηκες χρυσαύγουλο;
    δεν το ξερες κι από μόνο σου αυτό που είπε ο Αγάθωνας;

    ΟΥΓΚ ρε
  • ΓΚΟΥΚΛΑΡΕΤΕΠαρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2013, 00:32
    ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΣΤΕ ΣΤΟ GOOGLE ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ

    ΥΠΟΚΛΙΣΗ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΥ ΣΕ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
    ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΓΙΑ ΧΙΤΛΕΡ
    ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣ
    ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΦΟΡΟΔΙΑΦΥΓΗ
    ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΓΑΝΙΣΤΗΣ

    ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΓΙΑ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ
    ΑΦΟΡΑ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ
    ΟΧΙ ΦΑΝΑΤΙΣΜΕΝΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΤΑΛΙΜΠΑΝ
  • αιμα τιμηΠαρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2013, 00:24
    απλυτε οταν ερθουμε στην κυβερνηση
    καλυτερα να φυγεις αλλιως ενα δωματιακη στην μακρονησο
    θα το κρατησουμε και για σενα.....
    αλλος κανεις για κρατηση?
    ερχομαστε .........το ποταμι δεν γυριζει πισω
  • moystaki asterixΠέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2013, 23:08
    Σοβαρές δηλώσεις, σοβαρών ανδρών σε σοβαρό κανάλι.
    Τι να μας πει κι αυτός που έγινε ρεμπετογιεγιές στα γεράματα.
  • OEOΠέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2013, 22:34
    Λίγο χυδαίος και όχι τόσο Αγάθ-ωνας μου φαίνεται...
  • ΑθηνάΠέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2013, 22:32
    Καλέ ποιός Κασσιδιάρης? Άντρας είναι η Κανέλλη, με το σακάκι, το τσιγάρο στο χέρι και τα μπινελίκια στη κωλότσεπη. Απλά δεν θυμόταν ότι όταν προκαλείς τσαμπουκάδες, πρέπει και να αντέχεις και τις μάπες.
    Γι'αυτό κύριε Αγάθονα, τράβα στη eurovision που είναι για αυθεντικούς αρρενοπόύς ρεμπέτες, κι ας την κριτική για τους light, σαν και του λόγου μας.
  • ioannisionninaΠέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2013, 22:28
    ΕΝΩ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΤΗΣ EURIVISION ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΥΥ ΑΝΔΡΕΣ...
  • ΓΑΤΟΣΚΥΛΟΠέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2013, 21:25
    Με τι τρίχες ανατρίχιασες "θανάση" ΞΥΡΙΣΜΕΝΕ??????????
  • ΜΑΡΚΟΣΠέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2013, 21:20
    ασε ρε αγαθωνα, κοιτα να κανεις κατι καλο στην γιουροβιζιον και ασε τις βαρυγδουπες δηλωσεις.
  • ΘΑΝΑΣΗΣΠέμπτη 21 Φεβρουαρίου 2013, 20:56
    ΠΩ ΠΩ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑΜΕ