• Αθήνα14°CΥψηλή:17°C
    Χαμηλή:13°C
  • Θεσ/νίκη9°CΥψηλή:13°C
    Χαμηλή:8°C
  • Πάτρα13°CΥψηλή:19°C
    Χαμηλή:9°C
  • Ηράκλειο16°CΥψηλή:20°C
    Χαμηλή:16°C
  • Λάρισα11°CΥψηλή:16°C
    Χαμηλή:8°C
ΟΜΙΛΙΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΒΙΝΤΕΟ- Το επεισόδιο Μακρή-Βούλτεψη

Πρώτη καταχώρηση: 30/01/2013 - 22:48

Τελευταία δημοσίευση: 30/01/2013 22:48Πολιτική

 ΒΙΝΤΕΟ- Το επεισόδιο Μακρή-Βούλτεψη

 ΒΙΝΤΕΟ- Το επεισόδιο Μακρή-Βούλτεψη

 

Νέο επεισόδιο εκτυλίχθηκε το βράδυ της Πέμπτης στη Βουλή, με ακραίες εκφράσεις και χαρακτηρισμούς.

Πρωταγωνίστριες ενός «άγριου» καυγά, ήταν η βουλευτής των Ανεξάρτητων Ελλήνων, Ραχήλ Μακρή και η βουλευτής της Νέας Δημοκρατίας, Σοφία Βούλτεψη.

 

Δείτε το βίντεο από τον ALPHA

 

 

 

εκτύπωση

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε τους τηλεφωνικούς αριθμούς του enikos.gr και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

Tηλ. 6944 05 05 05 και 6944 06 06 06

Άλλοι τρόποι επικοινωνίας με το enikos.gr:

 

e-mail: info@enikos.gr

Tηλ: 210 87 88 006-007-008

Fax: 210 87 88 200

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο:

όνομα
e-mail
σχόλιο
 
*

To όνομα είναι υποχρεωτικό πεδίο. Το e-mail δεν θα εμφανίζεται.
To σχόλιο σας θα εμφανιστεί στο site με μια μικρή καθυστέρηση.
Η δημοσίευση του σχολίου σας θα ολοκληρωθεί μόλις επιβεβαιώσετε ότι εσείς είστε ο σχολιαστής, μέσα από το email σας.

Σχόλια (15)
  • Ηρακλης ΑσημακοπουλοςΠέμπτη 14 Μαρτίου 2013, 17:48
    Δεν ειμαι υπερ του Βουλτεψη πατερα αλλα η κορη (κατα την γνωμη μου) ειναι πιο πανω.Εχουμε γεμισει απο ατομα σαν την Ραχηλ (που καταγ.απο Θεσσαλονικη και ποιος ξερει απο που αλλου) και την πληρωνουμε απο πανω (αδρα) για να μας λεει αυτα που ....ξερει η αυτα που της ειπαν.
  • ritaΠέμπτη 31 Ιανουαρίου 2013, 12:05
    Η Βούλτεψη έβρισε τη Μακρή "τσόκαρο"!!!! Είπε ο γάιδαρος τον πετεινό κεφάλα. Η ίδια εν τω μεταξύ είπε στο Σκάι ότι χρησιμοποιήθηκαν αγοραίες εκφράσεις, που αυτή χρησιμοποίησε πρώτη!!!!!
    Δεν ξέρω τι έκανε ο πατέρας της, αλλά η ίδια έχει ξεπεράσει τα κομματόσκυλα της Ν.Δ. Βορίδη και Γεωργιάδη σε φασίζουσα νοοτροπία με τον ίδιο τρόπο που το κάνουν κι αυτοί:ΔΕΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ, ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΣΙΤΑ, ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΕΙΡΩΝΕΥΕΤΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΕΣ ΤΗΣ....
  • giannisΠέμπτη 31 Ιανουαρίου 2013, 11:26
    Πω πω πω τι κατιναριο ειναι αυτη η Μακρη βρε παιδια . Αισχος και παλι αισχος για να μην πω τιποτα χειροτερο . Και εσυ βρε Τερενς ? Εχεις μια ιστορια σαν δημοσιογραφος τι ηθελες να μπλεξεις με τα σκατα ?
  • VASO1Πέμπτη 31 Ιανουαρίου 2013, 11:04
    ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΗ Η ΒΟΥΛΗ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΠΑΛΛΑΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΑΠΙΛΑ ΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ(ΜΠΗΚΑΝΕ ΝΕΑ ΠΡΟΣΩΠΑ)

    ΟΣΤΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΑΡΞΕΙ ΑΠΟ ΑΠΟΨΗ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑΣ ΑΝΘΡΩΠΩΝ.....

    ΚΡΙΜΑ!!!
  • kaminis1Πέμπτη 31 Ιανουαρίου 2013, 00:24
    Κατιναριο... Ο κοσμος πηδαει απο τα μπαλκονια για να σκοτωσει την πεινα του κι αυτοι Μενεγακηζουν. Αυτοι ειστε! Ελπιζω το 48% να ειναι σφοδρα ευτυχισμενο για την επιλογη τους.
  • ΣπύροςΔΠΤετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013, 23:25
    Οσον αφορά το γεγονός: ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ και το παίζετε και ανεξάρτητοι και αντικειμενικοί δημοσιογράφοι και κανάλια!!!
    Εχει δώσει ΝΕΩΤΕΡΗ διευκρίνιση η Μακρή που λέει ΤΕΛΕΙΩΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, εκ των οποίων στο video αναφέρονται μόνο 10 δευτερόλεπτα κι αυτά ανούσια!!!
    Αυτές οι διαδικασίες χαρακτηρίζονται συνήθως από μια και μόνο λέξη:
    ΦΑΣΙΣΤΙΚΕΣ!!!!

    ΥΓ1. Γιατί κε Χατζηνικολάου ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙΣ στο enikos τα on-line σχόλια (σε μόνιμη βάση εννοώ φυσικά)??? ΟΛΟΙ ΤΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ!!! Εσύ γιατί πρέπει να τα "μελετήσεις" πριν τα δημοσιοποιήσεις???
    ΑΝ ΤΟΛΜΑΣ ΚΑΝΕ ΤΟ !!!!!!!!
    (χο, χο, χο, ... σιγά και μην το κάνεις!!)

    ΥΓ2. Δεν μ' ενδιαφέρει αν θα το δημοσιεύσετε ή όχι.
    ΜΟΥ ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΤΕ!!
  • ΧΡΙΣΤΟΣΤετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013, 23:17
    ΑΠΩ ΚΟΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ Η ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΩΣ ΣΤΟΧΟ ΚΑΙ ΕΚΤΕΛΕΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΗ ΦΙΡΜΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΔΩΝΗ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΘΑΝΕ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΑΠΩ ΤΟΥΣ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΚΑΡΑΓΚΙΖΟΠΑΙΧΤΕΣ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΜΕ
  • panosΤετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013, 23:03
    makri NTROPI SOU!!kala h voultepsi einai ti einai alla h makri einai gia ta panigiria, to xei apodeiksei polles fores
  • ΣοφοςΤετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013, 23:02
    ΚΥΡΙΑ ΒΟΥΛΤΕΨΗ.
    Η ΠΑΡΟΙΜΙΑ ΛΕΕΙ, ΠΕΣΜΟΥ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΠΟΙΟΣ Η ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ
    ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ. ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ
    ΜΟΝΟ Η ΜΑΜΑ.......ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ?
  • Δημήτρης ΜπασακίδηςΤετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013, 22:39
    φίλε Νίκο,
    Το "περίσσευμα της καρδίας λαλούν τα χείλη" !
    Άλλως πως , κατά Πολ. Δημητρακόπουλο , " Λάλησον και εκρίθεις " ! Δεν θά
    επιχειρήσω άλλον σχολιασμό , γιατί (εδώ αντιγράφομαι )
    φοβάμαι τις κότες , αν μυρίζω ... π ί τ ο υ ρ α !!!
  • πακερτζογλου χρυσανθηΤετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013, 21:53
    ντροπη στην κυρια μακρη.να σεβαστει πρωτα απ ολα τον κοσμο που παρακολουθει και να ειναι προσεκτικη στις εφρασεις της. ο χωρος του κοινοβουλιου ειναι ιστορικος και δεν της ανηκει. οσο για την κυρια βουλτεψη εχει αποδειξει επανειλλημενως απο που προερχεται και ποσο κυρια ειναι
  • JOHNΤετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013, 21:33
    Το τι ψηφιζουν δυτυχως ειναι αναλογο και του ιδιου επιπεδου με το τι λενε!!Αυτο δεν ειναι βουλη, ειναι ενα θεατρο για να νομιμοποιει τη χουντα που μας κυβερνα! Οταν το συνταγμα καταπατηται και βουλευτες ψηφιζουν με το πιστολι στο κροταφο παρανομα και αντισυνταγματικα νομοσχεδια τοτε ο ναος της δημοκρατιας μετατρεπεται σε θεατρο σκιων και κεντρο δεσποτισμου και αυταρχισμου που οδηγει τους πολιτες στην εξαθλιωση και την απελπισια!!
  • Παναγιώτης ΤουμάσηςΤετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013, 20:49
    Τι να πει κανείς για το ...Μακρή της ...Βούλτεψη;
  • ΓΙΩΡΓΟΣΤετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013, 20:24
    ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ: ........το βράδυ της Πέμπτης στη Βουλή, με ακραίες εκφράσεις και χαρακτηρισμούς.
    ΑΝ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΕΓΙΝΕ ΠΕΜΠΤΗ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΤΗ!!!!!!!!!!!!!!!
  • πολύ "αντικειμενικό" το βίντεοΤετάρτη 30 Ιανουαρίου 2013, 20:06
    δεν περιμέναμε και τίποτα καλύτερο από το κανάλι του τίμιου Κοντομηνά