http://enikos.smart-ads.gr/adclick.php?bannerid=2508&zoneid=0&dest=http%3A%2F%2Fwww.icbs.gr%2F

  • Αθήνα21°CΥψηλή:26°C
    Χαμηλή:20°C
  • Θεσ/νίκη16°CΥψηλή:23°C
    Χαμηλή:17°C
  • Πάτρα18°CΥψηλή:27°C
    Χαμηλή:18°C
  • Ηράκλειο24°CΥψηλή:26°C
    Χαμηλή:21°C
  • Λάρισα17°CΥψηλή:24°C
    Χαμηλή:16°C
ΒΙΝΤΕΟ-Δίχτυ παραλλαγής στις πισίνες

ΣΥΡΙΖΑ κατά Χρυσής Αυγής

Πρώτη καταχώρηση: 20/12/2012 - 14:00

Τελευταία δημοσίευση: 20/12/2012 14:00Πολιτική

ΣΥΡΙΖΑ κατά Χρυσής Αυγής

ΣΥΡΙΖΑ κατά Χρυσής Αυγής

 

Ο ΣΥΡΙΖΑ με ανακοίνωσή του λέει ότι " συντάσσεται με το αίτημα των ευρωπαϊκών αντιρατσιστικών οργανώσεων για την εξαίρεση της Χρυσής Αυγής από την ελληνική αντιπροσωπεία...".

 Διαβάστε ολόκληρη την ανακοίνωση:

 "Ο ΣΥΡΙΖΑ-ΕΚΜ συντάσσεται με το αίτημα ευρωπαϊκών αντιρατσιστικών οργανώσεων για την εξαίρεση της Χρυσής Αυγής από την ελληνική αντιπροσωπεία στην Κοινοβουλευτική Συνέλευση του Συμβουλίου της Ευρώπης. Η συμμετοχή των νεοναζί σε έναν θεσμό που έχει δημιουργηθεί με σκοπό την προστασία των ανθρώπινων δικαιωμάτων και την άρση κάθε λογής διακρίσεων αποτελεί πρόκληση στο δημοκρατικό αίσθημα των ευρωπαίων πολιτών.

 Πέραν όμως από τις συμβολικές ενέργειες, απαιτούνται συγκεκριμένες πολιτικές κινήσεις για να αναχαιτιστεί η άνοδος του ναζισμού και να παταχθεί η φασιστική βία. Είναι καιρός να σταματήσει η συστηματική ενοχοποίηση των μεταναστών για όλα τα κοινωνικά δεινά και να σταματήσει η αστυνομική ασυλία των ναζί τραμπούκων".

 

εκτύπωση

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε τους τηλεφωνικούς αριθμούς του enikos.gr και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

Tηλ. 6944 05 05 05 και 6944 06 06 06

Άλλοι τρόποι επικοινωνίας με το enikos.gr:

 

e-mail: info@enikos.gr

Tηλ: 210 87 88 006-007-008

Fax: 210 87 88 200

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο:

όνομα
e-mail
σχόλιο
 
*

To όνομα είναι υποχρεωτικό πεδίο. Το e-mail δεν θα εμφανίζεται.
To σχόλιο σας θα εμφανιστεί στο site με μια μικρή καθυστέρηση.
Η δημοσίευση του σχολίου σας θα ολοκληρωθεί μόλις επιβεβαιώσετε ότι εσείς είστε ο σχολιαστής, μέσα από το email σας.

Σχόλια (19)
  • Ο ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ ΜΕΓΑΛΟΕΡΓΟΛΑΒΟΣ ΤΣΙΠΡΑΣΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 17:40
    Ο ΑΛΕΞΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΗΣΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ!!!!!

    ΕΝΤΩΜΕΤΑΞΥ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΛΑΦΑΖΑΝΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΥ ΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΠΡΟΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.

    ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ ΤΡΑΠΕΖΙΤΩΝ ΟΙ ΣΥΡΙΖΑΙΟΙ... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
  • NEO KOMMA.............ΣΑΜΑΡΟΧΡΥΣΑΥΓΙΤΗΣΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 17:20
    Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ, ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ.ΕΤΣΙ ΚΑΙ Η ΧΘΕΣΙΝΗ ΨΗΦΟΣ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΛΑΝΓΚΑΡΝΤ. ΤΟ ΕΧΕΙ ΜΟΙΡΑ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΙΣΤΩΝ ΝΑ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΔΕΞΙΑ ΠΑΡΑΤΑΞΗ, ΟΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΛΑΟΣ.
  • kostasΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 16:46
    Καιρός να σταματήσουμε να χαλάμε χρόνο για τους πληρωμένους χρυσαυγίτες, τους μάθανε μια πιπίλα και την λένε συνέχεια, δύσκολο να μάθουν κάτι άλλο.Κανένα σχόλιο για την εθνική κυριαρχία, κανένα σχόλιο για αυτά που ψηφίζουν οι ναζιστές στην βουλή, είναι και καλοί άνθρωποι , η Ζαρούλια ταίζει(έδωσε ενα κουτί με σκυλοτροφή) σκυλιά και γατιά για να δείξει ότι δεν είναι υπάνθρωπος, πήρε από την μπριζίτ Μπαρντό , που σκεφτόταν τα ζώα στον πόλεμο της Σερβίας , καμία σκέψη για τους ανθρώπους, τέτοια ζώα είναι .
  • ΠΑΣΟΚΟΣΥΡΙΖΑΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 16:44
    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΞΕΒΡΑΚΩΜΑ ΤΩΝ ΣΥΡΙΖΑΙΩΝ
    ΨΗΦΙΣΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΤΟΝ ΚΟΤΣΑΚΑ!!!

    ΝΑΙ ΤΟΝ ΚΟΤΣΑΚΑ , ΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΤΣΟΧΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ.

    ΟΛΑ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΝ ΣΤΟ ΣΥΡΙΖΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΠΑΡΤΥ.ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ.
  • DimitrisΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 16:30
    @DELISE
    Αυτό το παραλήρημα (με σοβαροφανές στυλάκι) πόσες φορές την ημέρα το αναπαράγετε μήπως και το πιστέψετε κι οι ίδιοι ?
    Α ρε φουκαράδες θέλετε πολλά καρβέλια για να φτάσετε τον μέντορα σας τον Γκαίμπελς, είστε φθηνές απομιμήσεις.
    Βέβαια παραδέχομαι ότι για να είναι κάποιος σήμερα νεοναζί μέχρι εκεί φτάνει το μυαλό του.
  • πανέξυπνος....!Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 16:25
    η χρυση αυγη δεν εχει καμια σχεσι με ρατσισμο-ναζισμο-pogrom-celticCross-14/88-sieg heil tattoo-και αλλα δηθεν ναζιστικα στηχεια!

    ειναι νομιμη και σεβετε το συνταγμα και τη δημοκρατηα χορισ να στηρηζη Χουντες-απριλιανους-παττακουσ-Ντερτιληδεσ και δηθεν ισοβιτες δολοφονουσ καπιον ανιπαρκτον νεκρον!

    Η χ.Α. ειναι αντισυστημικη!

    εναντιον των φοροφυγαδων
    των τραπεζιτων
    των τροικανων
    της μερκελ

    των φοροφυγαδων αφου ζηταει φορολογηση των εφοπληστων και των μητροπολιτων

    και πλεον ΚΑΙ εναντιον της αποκρυψης της λιστας Λαγκαρντ απο τη δημοσιοτητα!

    τωρα οσα λεγοντε ειναι ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΠΣΕΜΑΤΑ !
    ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΛΕΙ η Χ.Α. εγο πιστεβο για να μην με πιανουν κοροιδο!

    υπερ της φορολογησης της εκκλησιας


    ειναι ολα προπαγανδα που μονο αν εισαι αμορφοτοσ , χαμηλησ νοιμοσηνησ αριστεροσ θα τα πιστεπσεισ!!
  • @Απροστάτευτος Έλλην...........ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ....ΑΛΛΑ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΣΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 16:25
    απο ποτε τα κομματα βγαζουν ανακοινωση για καθε εγκληματια η εγκλημα?ενημερωσε με αν βγΗκε παλαιοτερα ειδηση απο το κομμα που ψηφιζες τοτε , για τον παιδεραστη δολοφονο μακη δουρη?ενημερωσε με αν η χρυση αυγη εβγαλε ανακοινωση για τον παιδεραστη στην κρητη? ενημερωσε με , εβγαλε η χρυση αυγη ανακοινωση για τον ελληνα που σκοτωσε την μητερα του, για το νεαρο ζευγαρι στην πατρα που ξεκοιλιασε την 81 χρονη γιαγια? η μηπως εβγαλε ανακοινωση για τους ελληνες μεταναστες στην γερμανια, που επειδη μεθυσανε χτυπαγανε ενα γερμανο , το κεφαλι του στον τοιχο μεχρι που επεσε αναισθητος?και ενα κομμα που βγαζει ανακοινωσεις για το εγκλημα των μεταναστων και αδιαφορει για το εγκλημα γενικα απο οπου και προερχεται τι υποσχετε? θα σταματησουμε το εγκλημα των μεταναστων αλλα οχι των ελληνων?ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ, ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΞΕΧΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΣΕ ΦΥΛΕΤΙΚΟ, ΕΘΝΙΚΟ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΕΝΩΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΜΙΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΓΙΑ ΨΗΦΟΘΗΡΙΚΟ ΣΚΟΠΟ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ , ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ.......Ε ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑΣ ΦΑΣΙΣΤΑΣ, ΑΛΛΑ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.........ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΕΙΣ.
  • ΚατΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 16:17
    Επιχειρήματα του λούτσου από τα χρυσαυγουλα που έχουν βαρδια σήμερα στα φόρουμ... Τα ίδια και τα ίδια -αφού λοιπόν δεν είναι ναζί γιατί χτυπιούνται καθε φορα που ο ΣΥΡΙΖΑ καταγγέλοι τους ναζιστές...;;;;;

    Η χαρά τους δε ειναι να επαναλαμβάνουν τα εγκλήματα που έγιναν απο αλλοδαπους στην Ελλάδα τα οποία δε, δεν είναι τιποτα μπροστά σε αυτά που κάνουν και έκαναν αυτοί σε ολοκληρο τον κόσμο... Πραγματικά είναι γελοίοι τοσο αυτοι όσο και οι πολιτικοί τους που σε κάθε ψηφοφορία που γίνεται στη Βουλή αποδεικνύουν οτι κανουν απλά τις πλάτες στους μνημονιακούς φιλους τους... ( ΑΤΕ, λιστα Λαγκάρντ κ.α)


    Το αστειο της ημέρας στα σχολια: ο πατερας του Τσιπρα χουντικός!!! χαχα -αλλά και να ήταν θα είχε καμιά σημασία...Σημασία δεν εχει τι ειναι οι γονεις τα αδερφια και τα λοιπά αλλα τι εισαι εσύ! Και το λετε εσεις που εξυμνείτε τον Παπαδοπουλο και τον φοινικα οπου βρεθειτε και οπου σταθείτε... Αν ήταν ετσι θα επρεπε να χαιρεστε για τον ομοιδεάτη σας -και καλά!!!- πατερα Τσιπρα...
  • LoupoΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 16:07
    Ρε σεις, τι σας πειράζει αν ο πατέρας του Τσίπρα ήταν φίλος με τον Πατακό; Δεν ήταν καλός ο Πατακός;

    Άμα έρθουν οι φίλοι σας οι Γερμανοί θα σας έχουμε υπ'όψη για καμιά εξυπηρέτηση. Προς τον παρόν συνεχίστε να ψηφίζετε κατά λάθος. Είστε σε καλό δρόμο.
  • NIkΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 15:56
    αφου βριζετε οσους μιλανε για ανθρωπινα δικαιωματα, τι μανια ειναι αυτη να συμμετεχει η γυναικα του αφεντη σας στην επιτροπη, και δεν φευγει απο μονη της?

    Τοσος ντορος για μια θεσουλα πια?
  • ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΤΣΙΠΡΑΣΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 15:56
    ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ Η ΓΑΙΤΑΝΗ Η ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΤΑ ΣΚΟΠΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ.

    ΕΡΧΕΤΑΙ ΦΟΡΤΣΑΤΟΣ Ο ΑΛΕΞΗΣ.
    ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΣΤΟΥΣ ΣΚΟΠΙΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΞΑΝΘΗΣ!!!
  • DELISEΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 15:34
    Akόμη και άν παραβλέψουμε το γεγονός ότι ο πατέρας του Τσίπρα ήταν μεγαλοεργολάβος της χούντας και το αγαπημένο παιδί του Πατακού, θα πρέπει να σταθούμε στην σημερινή σύνθεση του Σύριζα. Ακόμη και ο πλέον ανόητος έχει αντιλιφθεί ότι ο συγκεκριμένος πολιτικός χώρος αποτελεί το καταφύγιο κάθε πρώην τροκτικού , που εγκαταλείπει το βυθισμένο σκάφος του ΠΑΣΟΚ. Είναι ο πολιτικός χώρος που προσέφερε προστασία, νομική ή ηθική , ενίοτε και πρωτοστατούσε σε τρομοκρατικές ενέργειες, δίνωντας την ηθική νομιμοποίηση σε κάθε τρομοκράτη. Νομίζω λοιπόν ότι είναι τιμή για την Χρυσή Αυγή, να έχει απέναντί της όλο αυτόν τον πολιτικό συρφετό από απατεώνες, ανθέλληνες, λαμόγια και ψευτοδημοκράτες , που τάχα νοιάζονται για ανθρώπινα δικαιώματα, την στιγμή που περιφρονούν τόσο κατάφορα τό δικαίωμα στη ζωή κάθε συμπατριώτη τους.
  • πρωην χρυσαυγιτηςΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 15:34
    μετα τα χθεσινα καραγκιοζιλικια δεν ψηφιζω ξανα χρυση αυγη. δεν ειναι δυνατο ενα κομμα να κοροιδευει ετσι τον κοσμο του.ψηφισαν για να καλυψουν τα λαμογια του πασοκ και νδ και μετα απο 6 ωρες θυμηθηκαν να πουν οτι εκαναν λαθος και αλλο θελανε να ψηφισουν.......
  • Βικιλεξικό το λένεΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 15:29
    Ρε Ελληνάρα grieche_nazionalisten είναι αυτή ορθογραφία για την γλώσσα της πατρίδας σου???
  • ΚώσταςΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 15:29
    Πόσα παίρνετε εκεί στη Χ.Α. για trollarisma ? Έχει καμια θέση να βγάλουμε και εμεις τπτ τώρα τις γιορτές ?
  • Απροστάτευτος ΈλληνΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 15:23
    Πολύ θα ήθελα να διαβάσω τι ανακοίνωση έβγαλε ο ΣΥΡΙΖΑ
    για τον αλλοδαπό που κακοποίησε το ανήλικο κορίτσι (ΕΛΛΗΝΟΠΟΥΛΟ)
    στην Πάρο.
    Αν έχει υπόψη του κάποιος τέτοια ανακοίνωση, ας την καταχωρίσει και
    θα είμαι ευγνώμων.
    Αν δεν βγήκε σχετική ανακοίνωση, παρακαλώ τον οποιοδήποτε
    να με ενημερώσει.
  • χρηστΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 15:11
    Έτσι ε? όποιος έχει πλειοψηφία αποκλείει τους άλλους επειδή έχουν διαφορετική άποψη? Αν αυτοί αποκτήσουν πλειοψηφία πρέπει να αποκλείσουν εσάς επειδή θα έχετε διαφορετική άποιψη? Που θα βγεί αυτή η ιστορία με τους αποκλεισμούς? Και πως μπορείς να αποκλείσεις ένα κόμμα από διαδικασίες όταν τα γκάλοπ δείχνουν ποσοστό 15-20%? Και πιοι είσαστε εσείς ρε χαμένοι που θα μας νουθετείτε κιόλας ως λαό τι να ψηφίζουμε και τι όχι, τι είναι σωστό και τι όχι? Και όσους δεν μπορούμε δηλαδή να τους πείσουμε με επιχειρήματα θα ασκούμε βία εναντίον τους? Τι φασιστικο-ναζιστικές νοοτροπίες είναι αυτές από την "φερόμενη" και ως αριστερά? Για σοβαρευτείτε γιατί είσαστε και κόμμα εξουσίας..
  • ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ.....Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 15:06
    ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΓΙΑ ΑΤΕ ΚΑΙ ΠΑΕ ΠΟΥ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ ΨΗΦΙΣΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΝΔ ΤΩΡΑ ΣΥΜΦΩΝΕΙ ΜΕ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΛΕΦΤΕΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΖΕΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΛΑΓΚΑΡΝΤ..........ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ......ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΝΔ. Η ΜΗΠΩΣ ΟΙ ΕΦΟΠΛΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ............
  • grieche_nazionalistenΠέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2012, 14:19
    ΤΟ ΔΗΘΕΝ ΑΝΤΙΣΥΣΤΗΜΙΚΟ ΤΣΥΡΙΖΑ ΜΕ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΟΚΑΤΡΤΟΥΜΕΝΑ ΜΜΕ ΕΞΑΠΟΛΟΥΝ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΙΘΙΝΟΥΣ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΘΝΙΚΙΣΤΕΣ!

    ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΠΟΛΕΜΟΥΝ ΜΕ ΛΥΣΣΑ ΤΗ ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ?

    ΟΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑΝΤΕΣ ΔΗΘΕΝ ΛΑΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΔΕΞΙΕΣ ΤΣΕΠΕΣ ΤΡΕΜΟΥΝ ΤΟΣΟ ΤΟ ΕΘΝΙΚΙΣΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΡΑΤΕΥΣΕΙ ΤΑ ΠΑΛΑΙΑ ΨΕΥΤΟΕΡΓΑΤΙΚΑ ΣΥΔΙΚΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝΤΕ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ ΕΠΕΙΔΗ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΕΡΓΑΤΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΓΚΑΤΑΛΙΨΕΙ ΤΙΣ ΔΗΘΕΝ ΠΟΡΙΕΣ ΤΩΝ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΩΝ ΚΑΙΕΧΟΥΝ ΣΤΡΑΤΕΥΤΕΙ ΣΥΖΩΜΟΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΘΝΙΚΙΣΤΙΚΕΣ ΜΑΣ ΦΑΛΛΑΓΕΣ ΜΑΣ .

    ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ

    ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΙΑ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΡΕΦΕΙ ΤΑ ΣΥΝΔΙΚΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΤΑ ΤΣΕΠΩΝΕΙ Η ΑΣΤΥΜΟΝΙΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΝΑΤ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΜΕ ΠΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΔΟΤΗΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΕΠΙΣΟΔΕΙΑ, ΝΑ ΚΑΙΕΙ ΤΗ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΕΜΦΥΛΙΟΠΟΛΕΜΙΚΟ ΚΛΙΜΑ!

    ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΥΓΑΔΕΥΕΙ ΤΙΣ ΕΜΠΡΙΣΜΟΥΣ ΤΩΝ ΚΟΥΚΟΥΛΟΣΥΡΙΖΕΩΝ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΡΑΠΑΖΕΣ ΜΕ ΕΓΚΥΟΥΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ!

    ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΛΑΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ!
    ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΜΕ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟ ΕΛΛΗΝΑ ΕΡΓΑΤΗ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΟΥ ΜΕΤΑΝΑΣΤΗ! ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ!..

    ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΔΕ ΓΥΡΙΖΕΙ ΠΙΣΩ ΠΙΑ!
    ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ!
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ!
    ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΟ ΧΤΕΣ!
    ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!