• Αθήνα13°CΥψηλή:19°C
    Χαμηλή:14°C
  • Θεσ/νίκη12°CΥψηλή:14°C
    Χαμηλή:8°C
  • Πάτρα12°CΥψηλή:19°C
    Χαμηλή:12°C
  • Ηράκλειο19°CΥψηλή:24°C
    Χαμηλή:16°C
  • Λάρισα10°CΥψηλή:14°C
    Χαμηλή:7°C
Δηλώσεις Σαμαρά για τους πληγέντες

Ταμήλος:Ο βουλευτής δίνει και συνεντεύξεις

Πρώτη καταχώρηση: 28/11/2012 - 19:36

Τελευταία δημοσίευση: 28/11/2012 19:36Πολιτική

Ταμήλος:Ο βουλευτής δίνει και συνεντεύξεις

Ταμήλος:Ο βουλευτής δίνει και συνεντεύξεις

Με νέα αναφορά, αυτή τη φορά για τον «πολύτιμο χρόνο των βουλευτών», επανέρχεται ο Μιχάλης Ταμήλος, μετά την αίσθηση που προκάλεσε η προηγούμενη δήλωσή του.

«Ο χρόνος μας είναι πολύ περιορισμένος. Πρέπει να καταλάβουν ότι ο χρόνος του κάθε βουλευτή είναι πολύτιμος», ανέφερε ο βουλευτή της Νέας Δημοκρατίας, συμπληρώνοντας ότι «ο βουλευτής μπορεί να έχει και άλλες υποχρεώσεις. Μπορεί να έχει να πάει σε μία τηλεοπτική ή ραδιοφωνική εκπομπή ή να δώσει συνέντευξη σε κάποια εφημερίδα και να φύγει από την Επιτροπή».

 

Δείτε το βίντεο από τον ALPHA

 

 

Διαβάστε επίσης:

 

Ταμήλος: Ασχολείστε με το αν ξύνουμε...

Πολιτικοί: ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΑΜΗΛΟΣ
εκτύπωση

Αν βρίσκεσαι στο δρόμο ή δεν έχεις συνεχή πρόσβαση στο διαδίκτυο, αποθήκευσε τους τηλεφωνικούς αριθμούς του enikos.gr και στείλε μας τη φωτογραφία, το βίντεο ή το μήνυμά σου για να καταγγείλλεις, να πεις την άποψή σου ή και για να δείξεις αυτό που θέλεις.

Tηλ. 6944 05 05 05 και 6944 06 06 06

Άλλοι τρόποι επικοινωνίας με το enikos.gr:

 

e-mail: info@enikos.gr

Tηλ: 210 87 88 006-007-008

Fax: 210 87 88 200

Γράψε κι εσύ το δικό σου σχόλιο:

όνομα
e-mail
σχόλιο
 
*

To όνομα είναι υποχρεωτικό πεδίο. Το e-mail δεν θα εμφανίζεται.
To σχόλιο σας θα εμφανιστεί στο site με μια μικρή καθυστέρηση.
Η δημοσίευση του σχολίου σας θα ολοκληρωθεί μόλις επιβεβαιώσετε ότι εσείς είστε ο σχολιαστής, μέσα από το email σας.

Σχόλια (18)
  • ΕΥΑΠέμπτη 29 Νοεμβρίου 2012, 11:16
    ΑΙΣΧΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΙΣΧΟΣ ΠΟΙΟΙ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ ΤΟΝ ΨΙΦΗΖΟΥΝ!!!!
  • geros durosΠέμπτη 29 Νοεμβρίου 2012, 10:56
    Εχει δοκιμασει ποτε κανεις να ξυσει τα αρ....του, ξερετε ποσο δυσκολο ειναι να το κανεις και ποσο χρονο χρειαζεται για ναχεις αποτελεσμα:
  • maryΠέμπτη 29 Νοεμβρίου 2012, 09:49
    ευτυχως που υπαρχουν κατι τετοιοι να ξεστραβωνουν οσους δεν ξεστραβωνονται με τιποτα. οι περισσοτεροι απο αυτους ετσι σκεφτονται απλα εχουν σπουδασει καλα το τι θα λενε στα κοροιδα και τι οχι!!! ελα αντωνακη στειλτον στο σπιτακι του... μπορεις? αντε να λιγοστευουμε!!!
  • giorgosΠέμπτη 29 Νοεμβρίου 2012, 00:55
    Fadastite tora posoi akoma eki mesa skeutode etsi, re autoi oute pou kseroun ti ipografoun....tous lene psifise kai meta pas mega kai ola ok.

    Den paizi Den paizi Den paizi edw emeis kaigomaste kai autos kathete kai lei tetia.

    Mou Vgenei mono misos kai orgi!!!! Ime trelos?
  • ΝΕΛΛΗΠέμπτη 29 Νοεμβρίου 2012, 00:42
    ΟΥ ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ ΡΕΖΙΛΙ ΒΛΑΧΟ ΤΡΙΚΑΛΙΝΟ!!!!!!!!
    ΟΜΩΣ ΓΕΛΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΑΝΕ ΤΟ ΒΟΛΕΥΤΗ . ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.
  • καλα να παθουμεΠέμπτη 29 Νοεμβρίου 2012, 00:20
    Νιιεε σε ουλα...
  • fana_manΠέμπτη 29 Νοεμβρίου 2012, 00:19
    ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ .ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ....
  • scepticismΤετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012, 23:57
    Afto to geloio ipokeimeno, kapoioi akoma pio gelioi ton psifisan

    MIDEN ANOXH STOUS KARAGIOZHDES
  • ΗΛΙΑΣ64Τετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012, 22:16
    ΟΧΙ ΦΙΛΕ ΣΩΤΗΡΗ ΝΑ ΜΗΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ, ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΑΝΑΓΚΑΣΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΤΑΕΙ ΣΤΑ ΤΡΙΚΑΛΑ KAI NA ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ
  • MAXΤετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012, 21:32
    Πάνω και πέρα απ'όλα ο άνθρωπος είναι παθολογικά ΗΛΙΘΙΟΣ!!
    Εγώ πιστεύω ότι θα πρέπει οι υποψήφιοι βουλευτές να περνάν κι από ένα τεστ I.Q, για να διαπιστώνουν τα κόμματα αν ο υποψήφιός τους διαθέτει τουλάχιστον τον κοινό νου.
    Είμαι σίγουρος ότι σ'αυτό το τεστ ο Ταμήλος θα σκόραρε χαμηλότερα κι απ'τον τρελό του χωριού του!
  • ΚΩΣΤΑΣΤετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012, 21:00
    «ο βουλευτής μπορεί να έχει και άλλες υποχρεώσεις. Μπορεί να έχει να πάει σε μία τηλεοπτική ή ραδιοφωνική εκπομπή ή να δώσει συνέντευξη σε κάποια εφημερίδα,
    ΤΟΝ ΑΔΩΝΙ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΕ ΑΝ ΠΕΡΙΣΣΕΥΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΣΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ
  • γιωργος καλαμαριαΤετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012, 20:51
    AYTO ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΛΕΓΕΤΑΙ ΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ, ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΘΙΚΙ ΨΗΦΙΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΝΗΜΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΧΥΔΑΙΟ ΤΡΟΠΟ , ΑΣ ΤΟΝ ΧΑΙΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΒΟΛΕΜΕΝΟΙ ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ ΤΟΥ.
    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΙ, ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΑΛΑΛΟΥΝ , ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΦΩΝΑΖΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΠΟΥ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ ΤΕΤΟΙΑ ΓΙΔΙΑ.
    ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΟΜΩΣ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ........
  • ΣΩΤΗΡΗΣΤετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012, 20:48
    NTRPOMAI POY KATAGOMAI APO T TRIKALA AISXOS
  • haidiΤετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012, 20:46
    Tον μικρονοϊκό καραγκιοζάκο, να τον χαίρονται οι Τρικαληνοί που τον ψήφισαν, τον πίστεψαν τις μαλακίες που έλεγε, γιατί τέτοιες έλεγε προεκλογικά, τον έβγαλαν βουλευτή και τώρα θέλει κι αυτός να μαζέψει μερικά φράγκα παραπάνω κι ας υπάρχει η κρίση...να τον χαίρεστε ρε Τρικαληνοί, με γειά !
  • ΒιολέταΤετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012, 20:24
    Κατάλαβες τώρα κακόμοιρε Ελληνικέ λαέ ποιά τομάρια ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ με το αίμα σου;;;;;;
  • xristosΤετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012, 20:08
    aftous kapios tous vazi ipopsifious kai kapioi ilithioi tous psifizoun.
  • ΣτέλιοςΤετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012, 19:46
    Νεοέλληνα πολιτικέ, αρχικαραγκιόζη!!!!
  • MarioΤετάρτη 28 Νοεμβρίου 2012, 19:43
    Να τον χαίρονται όσοι το ψήφισαν!! Μάλλον θα είχε κάνει πολλά ρουσφέτια!!