• Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    7:26 πμ, Σαββατο 22 Φεβ 2014 7:26 πμ, Σαββατο 22 Φεβ 2014

    Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

    Πλούσια αθλητική δραστηριότητα περιλαμβάνουν οι σημερινές αθλητικές μεταδόσεις.

    07:10 OTE Sport 2 Σνόουμπορντ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

    11:10 OTE Sport 2 Σνόουμπορντ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

    11:20 OTE Sport 3 Cross country Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

    12:00 Eurosport 2 6 Nations Cup

    12:45 Eurosport Φρανκφούρτη – Βόλφσμπουργκ Bundesliga γυναικών

    14:00 OTE Sport 4 Μόναχο 1860 – Πάντερμπορν Bundesliga 2

    14:00 OTE Sport 5 ΠΑΟΚ – Χίος Α1 ανδρών

    14:45 OTE Sport 1 Τσέλσι – Έβερτον Premier League

    15:00 Eurosport 2 Γύρος της Ανδαλουσίας 3η διαδρομή

    15:00 Eurosport Hong Kong Masters

    15:00 Novasports 4 ATP 250 Μασσαλία, ημιτελικά

    15:00 Novasports 2 - HD2 Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης Superleague

    16:00 ΔΤ ΑΕΚ – Καβάλα Α2 ανδρών

    16:15 Eurosport Γύρος της Ανδαλουσίας 3η διαδρομή

    16:30 OTE Sport 4 Αμβούργο – Ντόρτμουντ Bundesliga

    16:30 OTE Sport 5 Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ Bundesliga

    16:45 Eurosport 2 Super Series Κατάρ, προημιτελικά

    17:00 OTE Sport 2 Ρεάλ Μαδρίτης – Έλτσε La Liga

    17:00 Eurosport 6 Nations Cup

    17:00 Novasports 3 Άρης – Ολυμπιακός Volleyleague

    17:00 OTE Sport 3 Χόκεϊ επί πάγου Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες - Μικρός τελικός ανδρών

    17:00 OTE Sport 1 Άρσεναλ – Σάντερλαντ Premier League

    17:15 Novasports 1 - HD1 Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος Superleague

    19:00 OTE Sport 2 Θέλτα – Χετάφε La Liga

    19:30 Novasports 2 - HD2 ΟΦΗ – Ολυμπιακός Superleague

    19:30 OTE Sport 4 Βόλφσμπουργκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν Bundesliga

    19:30 OTE Sport 1 Κρίσταλ Πάλας - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League

    20:00 Novasports 1 - HD1 ΑΕΚ - Φοίνικας Σύρου Volleyleague

    20:00 Eurosport 6 Nations Cup

    20:00 OTE Sport 3 Μπόμπσλεϊ Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

    21:00 OTE Sport 2 Ρεάλ Σοθιεδάδ – Μπαρτσελόνα La Liga

    21:00 Action 24 Σαρλερουά - Ζούλτε Βάρεχεμ Πρωτάθλημα Βελγίου

    21:45 OTE Sport 1 Μπολόνια – Ρόμα Serie A

    21:45 Novasports 3 Ναϊμέχεν – Αϊντχόφεν Πρωτάθλημα Ολλανδίας

    22:00 Novasports 4 Λανούς – Βέλες Πρωτάθλημα Αργεντινής

    22:00 OTE Sport 5 ATP 500 Ρίο ντε Ζανέιρο, ημιτελικά

    23:00 OTE Sport 2 Αλμερία – Μάλαγα La Liga

    02:30 OTE Sport 3 Ντιτρόιτ Πίστονς - Ντάλας Μάβερικς ΝΒΑ

    03:00 Eurosport Παγκόσμιο πρωτάθλημα Superbike 1η κούρσα, Phillip Island / Αυστραλία

    σχολίασε κι εσύ
    σχετικά άρθρα